Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

7 map. 4 podstawka, 1 mapa dlc jakku i 2 nowe mapki na hoth i endorze.

Wysłane z mojego ASUS_T00P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest prawdopodobieństwo, że dadzą promocję na season passa? ponad 200 pln za SP do gry to jednak sporo ;/

kiedyś była na PSStore promka na SeasonPassy, ale nie wiem czy czekać na powtórkę i czy w ogóle ten konkretny będzie z rabatem ;/

Edytowane przez decepol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dadzą, ale dopiero jak wyjdą wszystkie dlc. Będą takie same pakiety promocyjne jak w przypadku Battlefielda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować?  Bo wiele osób narzekalo ze szybko się nudzi  no i ze mało map. Ale dobra kupiłem  cyfrę w promocji.  Darmowe mapy to tylko ta bitwa o Jakku?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kilka na juz istniejących planetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się jeszcze ściąga. Generalnie jak uważacie jest lepiej niż na premierę?  Zaznaczam że nie mam dużo czasu na grę praca silownia i inne obowiązki wiec gram maksymalnie 2h dziennie wiec chyba gra nie powinna się znudzic szybko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Banan91PL napisał:

Gra się jeszcze ściąga. Generalnie jak uważacie jest lepiej niż na premierę?  Zaznaczam że nie mam dużo czasu na grę praca silownia i inne obowiązki wiec gram maksymalnie 2h dziennie wiec chyba gra nie powinna się znudzic szybko? 

Tu sobie zerknij ile ludzi gra: http://swbstats.com/
Średnie staty jeśli o mnie chodzi, ale ludzi do gry na pewno znajdziesz, chociaż z DLC może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie mega, fajny klimat grafika piękna.  Taka akurat gierka żeby po pracy popykać z godzinkę dwie.

Bitwa o Jakku jest juz w grze czy musze to jakoś ściągnąć?  (Mam wersję cyfrowa) ale nigdzie nie widzę opcji żebym mógł pobrać ta mapkę a jeszcze nie zdążyło mi się na niej grać. 

Pamiętam ze w becie jak patrzyłem na ranking w meczu to przy każdym nicku było widać rangę tak jak no w Bfie, teraz tego nie ma. Zmienili to czy to jakiś bug?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ma nową edycję ze wszystkimi dodatkami? Warto/nie warto? Gra ktoś w ogóle? DLC już na płycie czy klasycznie jak w przypadku poprzednich wydań BFa (tak, wiem że to nie to samo :P) do zassania?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dzisiaj ponoć miał wyjść dodatek łotr 1 i misja vr 

Odpaliłem dzisiaj battlefront i zrobiła mi się aktualizacja, oczywiście posiadam sezon pass praktycznie od premiery i co... po aktualizacji w menu pojawiła się misja vr, ale w zakładce wielu graczy na playliście dodatków wyświetla mi się tylko dodatek zewnętrzne rubieże, a pozostałe bespin ,gwiazda śmierci ,łotr 1 wyświetla się na czarno biało jako zawartość niezainstalowana  i teraz nie wiem co mam zrobić.

Dziwne  że tak się stało skoro wcześniej w bespin i gwiazdę śmierci mogłem grać,  a po aktualizacji pojawiła się misja vr i znikły Dwa dodatki liczyłem na komplet dodatków, a zostałem z jednym... wie ktoś jak to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stanałem przed wyborem jednej z trzech giier w sklepie w podobnej cenie. Miedzy innymi wachałem sie pomiedzy SW Battlefront ( wersja podstawowa). Mam zatem kilka pytan:

 

1. Jak jest z zawartością dla jednego gracza??

2. Czy duzo ludzi gra online?

3. Czy ogólnie gra warta 70 zł ? :1_grinning:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kruczek293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa problematyczna. Podstawka jest bardzo uboga jeśli chodzi o zawartość. Gra dostaje skrzydeł z pełnym zestawem DLC. Gra dużo ludzi, bez problemu znajdziesz interesujący cię tryb. Osobiście na twoim miejscu kupiłbym używkę. Przed zakupem pamiętaj o jednym: to gra która zbiera skrajne oceny i opinie. Albo się podoba albo nie. Nie ma nic pośrodku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chciałbym sie zaopatrzeć w DLC to ile powinienem doliczyć do ceny gry aby w miare być zadowolonym ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kruczek293 napisał:

Jesli chciałbym sie zaopatrzeć w DLC to ile powinienem doliczyć do ceny gry aby w miare być zadowolonym ? :1_grinning:

Nówka w pudełku 129 cena sklepowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już nikt w Battlefronta nie gra, a tymczasem gra ma się całkiem nieźle :smile: Kupiłem za 20 kilka złoty z darmowym season passem na psstore. Myślałem, serwery będą świecić pustkami, ale całkiem sporo osób jeszcze grywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj grę by pograć w mapy z DLC. Podczas trzech rund Infiltracji na Sarif na mapie dla 32 graczy było nas może z połowa. W efekcie gra zniknęła z mojego HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden post z 19 października, a drugi z map z DLC, zatem mam pytanie - jak wygląda sprawa ilości osób w podstawce? Nigdy nie miałem parcia na premiery gier, a chętnie bym sobie zagrał w pierwszego Battlefronta, o ile na serwerach nie świeci pustkami z racji drugiej części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×