Skocz do zawartości
Patricko

Don't Starve

Rekomendowane odpowiedzi

Szutek i teraz pytanie... Jak padles w 5 świecie w trybie przygody to wracasz do 4 świata czy do trybu sandboxa ? ? ?

Do sandboxa :P przed wrota 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu dzięki za info ;)

Czekam na jakąś informacje o DLC w którym będzie można w to grać w trybie multiplayer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie dziś tą grę i to z przyjemnością :P

 

Po kilku dniach dopadły mnie jakieś wściekłe psy czy coś takiego -,- nie stety nie przeżyłem, bo albo one by mnie dopadły albo ciemność xd  Cóż począć jutro może znów pogram xd

 

Powiedzcie mi jak pozbyć się tych psów? Zabić je czy jak je sklepać?

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartexXx jako baza wybierz sobie miejscowke gdzies kolo bizonow lub tych Fanatycznych Swin. Jak beda Cie atakowac psy, to lec w poblizu tych zwierzakow i juz jestes uratowany :) Nie zapomnij zawsze miec przy sobie pochodni.  Gorzej jak pod koniec zimy zaatakuje Ciebie JelenioCyklop czy jakos tak. Ten to i swinie rozwali, i stada bizonow. Ja w sumie mialem na jednym swiecie ponad 150 dni, pozniej zrobilem maszyne Maxa i poszlem do drugiego. Tak po 95 dniach padlem od Swini-Wilkolaka  i wszystko poszlo w *******&  xD

Ogolnie to zalamany jestem bo zawsze jak wchodze w tryb przygody to dostaje ostre baty heh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy DLC  "Razem" trafi na PS4 i czy będzie można grać na 2 pad'y : D NA PC są już alpha test'y podobno do 64 graczy ma być, ale po przy 20 graczach straszne lagi już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na DLC RAZEM czekam ojj czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×