Skocz do zawartości
Patricko

Don't Starve

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...

 

Zamiast stękać tutaj, że miało być a nie ma :P Wejdź sobie na Bloga EU Sony i zerknij za datą to będziesz wiedział co zapowiadali i na kiedy :P

 

PS: Wyszukanie tej informacji zajęło mi z kilka sekund :P http://blog.eu.playstation.com/2013/12/13/playstation-plus-in-january-dmc-soul-sacrifice-borderlands-2-more/

 

a na stronie tematu Playstation Plus jest JAK KROWIE na rowie:

 

 

 

1491701_603868053014023_1377166822_n.png
 
Styczeń
od 24.12.1013
DmC Devil May Cry (PS3)
Borderlands 2 (PS3)
Soul Sacrifice (PSV)
Blazblue Continuum Shift Extend (PSV)
od 08.01.2014
Don’t Starve (PS4) - HALOO Tutaj!!

 

 No ale wiem wiem, szukanie BOLI... Lepiej tracić czas marudząc tutaj...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to też znalazłem ;) chodziło bardziej może o której bo niby od 8 a dalej nie można pobrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to też znalazłem ;) chodziło bardziej może o której bo niby od 8 a dalej nie można pobrać...

 

Moje prawie 2 letnie doświadczenie w zakresie PLUSA podpowiada mi, że CH.. ich wie.. :P

 

Pewnie ręcznie jak wyszukasz to może i ok 13-14, a aktualizacja to pewnie będzie ok. 17-18 (i wtedy będzie w zakładce "Kolekcji gier od zaraz")...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, akutalizacje będzie tak jak kolega wyżej napisał albo 13-14, albo jakoś między 16-18. Trzeba być cierpliwym, nigdy z rana nie ma aktualizacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz do kupienia w PStore ale dla Plusa jeszcze nie wrzucili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko u mnie trzeba wchodzić z poziomu all games, do instant game collection jeszcze nie dodali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd, można, ale KUPIĆ za 58 zł;>

Plusa mam oczywiście.

 

A stą że ja już dodałem BEZPŁATNĄ wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stą że ja już dodałem BEZPŁATNĄ wersję...

niektórzy mają bezpłatną a niektórzy płatną (ja na razie również mam płatną), trzeba czekać i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co dziwne już kupiłem grę, a teraz jak wchodzę do sklepu to mam tylko wersję za 58 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać istnieje Polska A i Polska B, Warszawę wrzucili do Polski B, bo ja jeszcze nie mam;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pobieram, niecałe 400mb.

W szukajce na PS4 wpisać tylko "DO" i po prawej już się pojawi. Miałem Free o zapuściłem pobieranie, ale pogram później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pobieram, niecałe 400mb.

W szukajce na PS4 wpisać tylko "DO" i po prawej już się pojawi. Miałem Free o zapuściłem pobieranie, ale pogram później.

przez przeglądarkę na stronie sony entertainment network wpiszcie w wyszukiwarce don't i pokaże się wam wersja dla plusowiczów za darmo, należy wpisać cały wyraz i zatwierdzić, bo jeśli wpiszecie tylko część i zobaczycie, że w prawym rogu już wam grę wyszukało i klikniecie to będzie to wersja płatna

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wypowie się ktoś kto albo w to grał albo wie, czy celem gry jest tylko przetrwanie? Chodzi mi o to, że postać sobie zbiera przedmioty, je, rozpala ognisko itd., czy jest tam jakaś fabuła, czy postać przemieszcza się i czy jest jakiś cel, który postać ma osiągnąć, gdzieś dotrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, ale dla mnie ta gra to jakaś lipa :D Zbieram, ciacham, buduje i tak w kółko, raz człowiek zapomni rozpalić ogniska na czas, i w 5 sekund game over, trzeba zaczynać od nowa. W moim przypadku więcej tego badziewia nie uruchomię ;)

Wiem, że gra nie jest taka płytka, i trzeba się w nią zagłębić, ale jakoś nie widzę sensu. Tylko dla cierpliwych maniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, ale dla mnie ta gra to jakaś lipa :biggrin: Zbieram, ciacham, buduje i tak w kółko, raz człowiek zapomni rozpalić ogniska na czas, i w 5 sekund game over, trzeba zaczynać od nowa. W moim przypadku więcej tego badziewia nie uruchomię ;)

Wiem, że gra nie jest taka płytka, i trzeba się w nią zagłębić, ale jakoś nie widzę sensu. Tylko dla cierpliwych maniaków.

Posil sie YT, troche informacji i odpal jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega wciągająca. W ogóle od konsoli nie mogę się oderwać. XD Z początku wielkie WTF, a teraz więcej, więcej, więcej! Chociaż zamiast dziwnych kreatur mogliby dać zwykłą zwierzynę ale cóż... :) Wendy odblokowana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic ;D pamiętaj że każda postać jest inna i np: jak jednej stan psychiczny spada to zaczyna widzieć różne duchy itp itd ;D

 

Ale i tak nic nie przebije koksa z wianuszkiem z kwiatków na głowie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś co zrobić, żeby ta ikona z mózgiem nie malała? Co jeść, zażywać itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio zależy od jedzenia...+ musisz chodzić spać ale nie tak że udajesz kamień i kimasz. Trzeba zrobić śpiworek itp itd...wspomniany przeze mnie wcześniej wianuszek z kwiatków też pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What? Jak zrobić śpiworek?
Rekord - 12 dni ;] Potem mnie jakieś psy zagryzły i ducha z grobu wykopałem. Takie tam :q1500990_10201816550354545_11473868_o.jpg

 

Moja królowa z wiankiem kwiatów ucieka od Drzewca. 2 dni mnie gonił i nie mogłem go uspokoić. Okazało się, że się denerwował jak ścinałem drzewa w jego obecności (szyszki też pomogły :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6x Ścięta trawa + Lina...tylko pamiętaj że nie wsyzstkie postacie mogą spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×