Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym graczem ale zauważyłem że celownik lekko płyta jak dam gałką w bok to normalne? Czy może trza coś pogrzebać w opcjach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jestem nowym graczem ale zauważyłem że celownik lekko pływa jak dam gałką w bok to normalne? Czy może trza coś pogrzebać w opcjach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, cezar19826 napisał:

Jestem nowym graczem ale zauważyłem że celownik lekko płyta jak dam gałką w bok to normalne? Czy może trza coś pogrzebać w opcjach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wyreguluj w opcjach ustawienia martwej strefy analogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wie ktoś może czy jak kupię Rainbow Six: Siege Gold Edition z season passem na rok pierwszy to czy będzie on jeszcze aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1.02.2017 o 14:04, katall_96 napisał:

Cześć! Wie ktoś może czy jak kupię Rainbow Six: Siege Gold Edition z season passem na rok pierwszy to czy będzie on jeszcze aktywny?

 

Wydaje mi się że dostaniesz jedynie bohaterów z tych 4 sezonów i jakieś tam pierdoły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem nowym posiadaczem ps4 i stwierdziłem ze sprawdzę  Rainbow six na konsoli bo na PC już mam ograne , pierwsze uruchomie i pierwsze problemy. Miałem nat2 ograniczone , po paru godzinach doszedłem i naprawiłem teraz jest nat2 otwarte ale problem dalej jest. Gra ogólnie się włącza wszystko niby Ok ale jak kliknę w "operacje" to wyskakuje błąd "obecnie niedostępne" i tak na wszystko co kliknę , szukałem wszędzie problemu nawet do ubi napisałem ale zanim oni mi odpiszą ... może ktoś miał podobny problem . Inne gry działają bez problemu na multi . Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tez tak mialem. Gra nie pobrala sie do konca. Zobacz w informacjach ile sie pobrało. Bo wystarczy 9gb zeby uruchomic ale zeby grac trzeba pobrac wszystko.

Edytowane przez wolly89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam wszystkich podstawowych operatorów + Blackbeard'a. W ataku najczęściej gram Blitzem, a w obronie Smoke'm. Kogo warto jeszcze kupić z dodatkowych operatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, radkos77 napisał:

witam, mam wszystkich podstawowych operatorów + Blackbeard'a. W ataku najczęściej gram Blitzem, a w obronie Smoke'm. Kogo warto jeszcze kupić z dodatkowych operatorów?

 

Zależy od stylu gry. Ja bym szedł w prędkość czyli:

Capitao, Hibana

Caveira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie, warto inwestować w podstawkę? Gra ktoś w to jeszcze? Jak wygląda sytuacja na serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kentucky napisał:

Witam. Panowie, warto inwestować w podstawkę? Gra ktoś w to jeszcze? Jak wygląda sytuacja na serwerach?

 

Gra sporo ludzi. Jednak teraz łatwo się odbić, bo grają głównie ogarnięci gracze. Trochę cierpliwości z poznaniem map i będzie ok. Jak starczy Ci cierpliwości do serwerów i kodu gry to sporo godzin spędzisz przy grze. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Goldie napisał:

Gra sporo ludzi. Jednak teraz łatwo się odbić, bo grają głównie ogarnięci gracze. Trochę cierpliwości z poznaniem map i będzie ok. Jak starczy Ci cierpliwości do serwerów i kodu gry to sporo godzin spędzisz przy grze. 

 

Co prawd po półrocznym graniu w multi w bf1 nie jestem piewien, czy Rainbow Six mnie wciągnie, ale myślę, że dam jej szansę. Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie strasznie dużo znajomych przeszło na r6. Jak tylko ich spotykam to nasłucham się o osobach które korzystają z myszek lub całych klanach które w całości grają na tym "ułatwiaczu". Płaczu jakby im krzywdę robili a dalej uparcie non stop grają już od paru ładnych miesięcy. Coś musi byc w tej grze i tez chętnie spróbuje ten symulator kampienia na własnej skórze przetestować.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sam się zastanawiam nad kupnem tylko widzę 3 wersje w sklepie. Wersja podstawowa, wersja gold , wersja gold ( year 2). Trochę zgłupiałem. Czy bez dodatków da się grać normalnie obecnie czy ciężko jest? Co jest właściwie w tych dodatkach ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Dobra sam się zastanawiam nad kupnem tylko widzę 3 wersje w sklepie. Wersja podstawowa, wersja gold , wersja gold ( year 2). Trochę zgłupiałem. Czy bez dodatków da się grać normalnie obecnie czy ciężko jest? Co jest właściwie w tych dodatkach ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Podstawowa to podstawowa wersja gry, daje dostęp do wszystkiego co jest w grze, jedynie bohaterowie z poprzednich lat kosztują 25k waluty w grze. Wersja Gold Year 1 zawiera dodatkowych operatorów z Y1 za darmo+ jakieś kosmetyczne pierdoły. A Year 2 jest teraz aktywna, jak będą wychodzić nowi operatorzy dostajesz ich tydzień wcześniej i za darmo(+pierdoły). Dotychczas w Y2 wyszło tylko dwóch, jeszcze 6 w tym roku będzie. 
Jeśli nie chce ci się farmić 25k hajsu to bierz z season passem, jeśli chce ci się to nie bierz, bo nic nie tracisz. Dostęp do nowych map mają wszyscy.

 

A Operatorzy z podstawowej wersji gry kosztują jakieś grosze i szybko się na nich hajs nabija. 

Edytowane przez riddi_962
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki riddi. To już kolejna planowana gra w która będziesz mnie za rączkę prowadził. Szykuj się !!! :1_grinning:


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero koniec sierpnia będę posiadał ten tytuł. Do tego czasu na streamch będę podglądał co tam się dzieje

 

 

Tak btw to dopiero będzie lameriada w moim wykonaniu :)

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy weekend z gra. Ktoś się pisze na wspólne rozgrywki ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem singla sprawdzić ale tam nie ma singla tylko dość drętwy samouczek. Nawet 1 misji nie miałem ochoty kończyć.

 

Multi na 2 dni nigdy mnie nie interesowało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Eloszki napisał:

Darmowy weekend z gra. Ktoś się pisze na wspólne rozgrywki ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

OK. 23 będę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sciagnac to zeby wyprobowac? Bo znajduje tylko platne :) macie moze jakis link?

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×