Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupisz nówkę czy używkę to i tak musisz osobno kupić season pass jeśli będziesz chciał.

Ja mam nówke sztukę i season passa nie posiadam.

Co do online pass to jeśli chodzi CI o tej co umożliwia grę po necie to takowego nie ma. Możesz śmiało brać używkę.

Jeśli nie mam racji proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jak komuś zależy na cyfrze to teraz jest w promocji na ps store. Cena jak za używkę, więc można rozważyć.

Co do Twojego pytania w temacie Infamous, to ja dziś jestem jak zwykle jakoś po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy czy używka czy nówka sztuka ze sklepu. Ogólnie z tego co widziałem to jest/będzie w promocji w PSS za 112 zł jak ma się plusa.

 

I w grze jest również season pass, który daje możliwość grania nowymi operatorami od razu jak wyjdą (inni tydzień? po owej premierze). Dodatkowo jakaś waluta z gry leci tam więcej, ale nie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie może będę, ale nie obiecuję.

Będziemy się widzieć na konsoli jak coś :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wczorajszego meczyku... przy takiej zakładniczce to dopiero byśmy poleżeli nie?  hahaha ojj ile było śmiechu :D

 

 

rb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem zachwycony tą grą to coraz bardziej mnie irytuje.. mówcie co chcecie ale matchmaking z tej gry nawet do pinbala jest zły..

Od kilku dni gram (miałem gold 2, dziś juz srebro 2) to dostaje:

1) Moja drużyna - 1 g2, ze 2 gości ze srebra, jedne z golda i jak zwykle jeden z bronza.

2) Drużyna przeciwna - 3-4 goldów + 1 srebro lub brąz.

I tak cały czas, nie wiem na jakiej podstawie stworzyli dobieranie przeciwników, ale to jest masakra. Nie mówię, że jestem bogiem tej gry, ale coś tam strzelam i przeważnie kończe w pierwszej dwójce...

I jeszcze jeden mecz na potwierdzenie:

1) Mój team - bez rangi 12 poz, gold 4 56poz, braz 3 105poz, srebro 3 89poz

2) Enemy team - 118 gold 4, 66 srebro 2, 90 srebro 3, 91 srebro 4, 77 srebro 3.

ps. Nie jest to żaden wylew frustracji, a raczej krytyka naprawdę kulejącego systemu.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie jest to błąd matchmaikingu, dodało Ci 4 goldów i jednego brąza bo ludzie tak tworzą swoje teamy. Specjalnie robią drugie konto na którym jest brąz, ten co ma brąz miesza (czytaj włącza rankeda ) i automatycznie szuka słabszych na poziomie brązu lub zbliżonych (przed patchem to działało, teraz nie wiem czy tak jest).Drugi przykład to ewidentnie trafiłeś na cały pełny team 5 gości. Dlatego szukaj 5 ludzi z którymi w miarę regularnie będziesz mógł pograć. Granie z randomami na rankedach mija się z celem moim zdaniem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, BartexXx20 napisał:

Jak byłem zachwycony tą grą to coraz bardziej mnie irytuje.. mówcie co chcecie ale matchmaking z tej gry nawet do pinbala jest zły..

Od kilku dni gram (miałem gold 2, dziś juz srebro 2) to dostaje:

1) Moja drużyna - 1 g2, ze 2 gości ze srebra, jedne z golda i jak zwykle jeden z bronza.

2) Drużyna przeciwna - 3-4 goldów + 1 srebro lub brąz.

I tak cały czas, nie wiem na jakiej podstawie stworzyli dobieranie przeciwników, ale to jest masakra. Nie mówię, że jestem bogiem tej gry, ale coś tam strzelam i przeważnie kończe w pierwszej dwójce...

I jeszcze jeden mecz na potwierdzenie:

1) Mój team - bez rangi 12 poz, gold 4 56poz, braz 3 105poz, srebro 3 89poz

2) Enemy team - 118 gold 4, 66 srebro 2, 90 srebro 3, 91 srebro 4, 77 srebro 3.

ps. Nie jest to żaden wylew frustracji, a raczej krytyka naprawdę kulejącego systemu.

Tak jak napisał Ozim, biorą goldy jeden brąz do składu, stąd tak a nie inaczej.

Swoją drogą na prawdę Cię to, aż tak irytuję ?  Ani wyższa ranga ani wyższy lvl nie oznacza, że po drugiej stronie TV jest ktoś od Ciebie lepszy co wiele razy się potwierdziło, więc nie ma się czym przejmować tylko grać swoje i cieszyć się grą. Nieraz wygrało się z całą ekipą goldów, po to aby kolejny mecz przegrać z jakimiś laikami :) cały urok tej gry.

Ja to się cieszę, że ani ja ani ludzie z którymi gram nie mają parcia ani na lvl, ani na range, ani na to kogo nam dobiera, tylko jest czysty fun z gry i wsio :)

Większy był problem kolego jak w ogóle przeciwników nie dobierało i czekało się po pare minut. Teraz w końcu to naprawili, więc nie ma co narzekać, że tym razem źle przeciwników dobiera:)

Pozdrawiam i powodzonka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki za odpowiedz i oczywiście masz rację :) Ale czasami czuję, że gra mnie karci xd tzn jest to oczywiście mój wymysł, ale nie zdarzyło mi się w przeciągu ostatnich 10-20 gier aby ktoś naprawdę mnie "zcarrował" tak żebym ja wiem był 4-5 w punktacji i zabójstwami :) Ostatnie moje mecze wyglądały tak, że ja załóżmy miałem 8 zabójstw a reszta teamu po 1 lub 0..

 

A co do tego, że nie wiadomo z kim się gra xD

Trafiłem na lvle od 20 do 30 co widać było, że grają w ekipie, ponieważ mieli mega wskaźniki. Goście z mojego teamu już się cieszyli, że easy win, a tutaj niespodzianka i 4-0 xd

 

@mesutOzim tylko czasami mając 30 minut nie za bardzo jest z kim zagrać, a tym bardziej uzbierać full squad.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czasami tak że nikogo nie ubiłem a miałem więcej punktów niż ktoś kto ubił. Cyba podobnie jak w Battlefieldzie liczy się co zrobiłeś a nie ilu ubiłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że tak. Możesz mieć 0 fragów i być przed tym co ma 5. W każdej rundzie znajdziesz cel + oznaczysz przeciwników + rozwalanie urządzeń przeciwnika + asysty itp itd etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać na goldów, nie goldów, gra jest kozacka i koniec kropka.

Jak dla mnie gra z lepszymi ode mnie to większa frajda jak kogoś ubiję, a przy okazji od takich ludzi zawsze się czegoś nauczę.

Nigdy nie będzie się najlepszym, zawsze znajdzie się jakiś większy kozak. Ale gra ma przede wszystkim dawać fun. Ludziom którzy spinają się na lvl albo złota i platyny mówię STANOWCZE NIE:) Tak samo jak frajerom grającym na konsolach na myszkach :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie może terrorhunty?

Pomimo, że dopiero zaczynam to gra rządzi :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie pistoletów. Czy uwzględniono coś takiego jak łatwiejsze użycie broni krótkiej w małych pomieszczeniach lub np. przy ścianie. W jakiejś grze było coś takiego że przy bliskim "kontakcie" ze ścianą lepiej było użyć pistoletu (wiadomo krótsza broń jest bardziej mobilna w korytarzach czy wąskich przejściach). Czy są tylko jako broń ratunkowa (koniec amunicji w karabinie-strzelbie)? Nie wiem czy wyraziłem się precyzyjnie ale wystarczy stanąć przy futrynie z pistoletem a później karabinem aby zauważyć tę różnicę:)

Se sprawdziłem:) i nie ma czegoś takiego. Czyli nie ważne czy to pistolet czy karabin (strzelba). Jeżeli ktoś gra bez spiny (nie pruje ryjka bo ktoś źle wykorzystał jakiś gadżet, bo trafił go omyłkowo granatem itp. i nie przeszkadza mu jeżeli czasami w headsecie usłyszy "co chcesz na obiad?" lub "tato w co grasz?") to zapraszam do wspólnej zabawy. Gram zazwyczaj w piątki, soboty i niedziele. Staram się wczuć w klimat na tyle na ile się da i mimo że mam 36 lat to dam radę na chwilę zostać wirtualnym operatorem:) 

Edytowane przez slawku2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślij zaproszenie, czasami nam brakuje kogoś po piątki. Choć ostatnio zdarza się nawet nadkomplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.06.2016 o 19:08, slawku2 napisał:

Pytanie odnośnie pistoletów. Czy uwzględniono coś takiego jak łatwiejsze użycie broni krótkiej w małych pomieszczeniach lub np. przy ścianie. W jakiejś grze było coś takiego że przy bliskim "kontakcie" ze ścianą lepiej było użyć pistoletu (wiadomo krótsza broń jest bardziej mobilna w korytarzach czy wąskich przejściach). Czy są tylko jako broń ratunkowa (koniec amunicji w karabinie-strzelbie)? Nie wiem czy wyraziłem się precyzyjnie ale wystarczy stanąć przy futrynie z pistoletem a później karabinem aby zauważyć tę różnicę:)

Se sprawdziłem:) i nie ma czegoś takiego. Czyli nie ważne czy to pistolet czy karabin (strzelba). Jeżeli ktoś gra bez spiny (nie pruje ryjka bo ktoś źle wykorzystał jakiś gadżet, bo trafił go omyłkowo granatem itp. i nie przeszkadza mu jeżeli czasami w headsecie usłyszy "co chcesz na obiad?" lub "tato w co grasz?") to zapraszam do wspólnej zabawy. Gram zazwyczaj w piątki, soboty i niedziele. Staram się wczuć w klimat na tyle na ile się da i mimo że mam 36 lat to dam radę na chwilę zostać wirtualnym operatorem:) 

Lepsze trzy sześć, niż 12 z którym ostatnio mieliśmy "przyjemność" zagrać...  Ja czasem w najmniej odpowiednim dla zespołu momencie odłożę na rankedzie pada, bo mi się synek budzi w drugim pokoju, albo Ozimowi się nagle myszka rozładuje ekhm.... albo ktoś nie zagra bo musi kotlety po nocach tłuc, komuś w ważnym monencie nagle kończą się żetony na internet i bez spiny także o to nie masz się co martwić, każdy jest wyrozumiały :)

 

Mike1422 dobrze prawisz chłopie :1_grinning:

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Giniesz i Cię nie ma. Żadnego respa czy jak to się tam zowie. Szanuj życie bo masz jedno. Celowanie trwa chwilę więc warto czasami chodzić z "muszką przy oku". Jedyne co mnie troszeczkę irytuje to sprawa gry PvP tz. jesteś antyterrorystą i idziesz odbić zakładnika z rąk... innych antyterrorystów. No ale to taki mały szczegół:) No i mieszanie oddziałów też jest trochę dziwne ale to już tylko moje czepiasltwo. Nie masz czasu na granie? Ta gra jest dla Ciebie!:) Akcje są szybkie ale nie za krótkie więc w godzinkę świetnie się pobawisz przy kilku meczach.

O 21.06.2016 o 08:12, Grassek napisał:

Lepsze trzy sześć, niż 12 z którym ostatnio mieliśmy "przyjemność" zagrać...  Ja czasem w najmniej odpowiednim dla zespołu momencie odłożę na rankedzie pada, bo mi się synek budzi w drugim pokoju, albo Ozimowi się nagle myszka rozładuje ekhm.... albo ktoś nie zagra bo musi kotlety po nocach tłuc, komuś w ważnym monencie nagle kończą się żetony na internet i bez spiny także o to nie masz się co martwić, każdy jest wyrozumiały :)

 

Mike1422 dobrze prawisz chłopie :1_grinning:

Postaram się Was wytropić i dołączyć do oddziału tatusiów i innych ubijaczy kotletów. Dla gościa od żetonów proponuję miesięczną zrzutkę żeby mieć pewność że zawsze kryje nam plecy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy coś dziś po meczu? Bo mi się killer włączył :24_stuck_out_tongue:

Tak Grassek, najgorzej jest jak Ozimowi baterie w myszce się wyczerpią, wtedy nie ma jak zabijać :1_grinning:

Edytowane przez mike1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To je szczur a nie myszka, anal- logi się trochę czasem zacinają :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWIEM KRÓTKO: JAK WBIJAMY NA RANKEDA TO JEST POZAMIATANE ! ROBIMY CZYSTKI !

Mniej więcej wygląda to tak:

 

rb6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.06.2016 o 21:33, mike1422 napisał:

Gramy coś dziś po meczu? Bo mi się killer włączył :24_stuck_out_tongue:

Tak Grassek, najgorzej jest jak Ozimowi baterie w myszce się wyczerpią, wtedy nie ma jak zabijać :1_grinning:

Ja będę panowie dopiero w Sobotę po meczu, bo od dziś zaczynam się integrować z moją załogą z pracy :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu jest problem podjąć zakładnika z TH, w ogóle nie chce się ruszyć.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

PS: Dzisiaj można coś ugrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Ozimek Ozimek jak Ty się zaczniesz dzisiaj integrować z Twoją załogą to Ty będziesz w sobote.... ale za tydzień :1_grinning:

Baw się dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tam jeszcze gra i potrafi się w jasny sposób komunikować śmiało wysyłać zaproszenia, bo po wczoraj dość mam grania w niepełnym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy można sprawdzić kto głosuje nad wyrzuceniem danego zawodnika z meczu ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×