Skocz do zawartości
kubaork

Oceń, zaproponuj - gamers version

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat od oceniania muzyki, ale brakuje tematu od oceniania soundtracków z gier :biggrin:

Żeby nie było tak dużo w treści jak w temacie "Soundtracki z gier" to każdy może wrzucić do swojego posta tylko jeden utwór.

Więc jest tak:

Każda osoba słucha muzyki w najnowszym poście, ocenia kawałek od 1 do 10, pisze komentarz do niej a następnie dodaje swój kawałek + opcjonalnie sam pisze do niego komentarz

Czuję, że może być bardzo różnorodnie, z muzyką!

PS. Starajcie się wrzucać utwory stworzone tylko dla gier! 

 

SZABLON (skopiujcie go i piszcie):

Tytuł ocenianej piosenki: -tutaj piszecie tytuł filmu z youtube w najnowszym poście

Ocena: -wiadomo, w skali 1 do 10 + DLACZEGO nam się podoba/nie podoba !

Tytuł mojego kawałka: -Tutaj wpisujemy tytuł kawałka (jeżeli jest znany) + gra w której występuje kawałek

Opis mojego kawałka: -Tutaj piszemy m.in. dlaczego nam się podoba?

Utwór: -tutaj wklejamy link z youtuba, a forum automatycznie załącza obiekt flash :-)

 

 

Tytuł ocenianej piosenki: brak :biggrin:

Ocena: brak

Tytuł mojego kawałka: A fight of light & darkness, pojawił się w Prince of Persia (2008)

Opis mojego kawałka: Podoba mi się, ponieważ ten kawałek nadaje grze bardzo bajkowego, przyjemnego klimatu. Często pojawia się w grze :-)

Utwór:

 

Ja nie mogę ocenić, ponieważ mój post jest pierwszy :biggrin:

Edytowane przez kubaork
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki:Prince of Persia - 01 - A fight of Light & Darkness

Ocena:7/10 relaksujące
Tytuł mojego kawałka: cage the elephant ain't no rest for the wicked

Piosenka:

 

Szablon ja wymyśliłem XD

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem szablon; wpisujcie także grę, gdzie występuje utwór

 

Tytuł ocenianej piosenki: -ain't no rest for the wicked

Ocena: - 8/10 + na początku nie podobało mi się, ale czym dłużej słuchałem tym bardziej mi się zaczęło podobać. Dobra nuta :-)

Tytuł mojego kawałka: - Capone - I Need for Speed / występuje w NFS Underground 2

Opis mojego kawałka: - Chwile przegrane z Undergroundem nigdy nie będą stracone. Ten utwór przypomina mi godziny spędzony przy tuningowaniu samochodów :-)

Utwór: -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytuł ocenianej piosenki: Nfs Underground 2 soundtrack - Capone - I Need Speed with lyrics

Ocena: 6.5 /10  świetnie pasuje do gry, ale brakuje mu takie "trzonu" epickości.

Tytuł mojego kawałka: - The Elder Scrolls V: Skyrim - Soundtrack [sons of Skyrim]

Opis mojego kawałka: - Skyrim to nie gra. To doświadczenie emocjonalne piękne i epickie. Taka gra zasługuje na piękny soundtrack.

 

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: -The Elder Scrolls V: Skyrim - Soundtrack [sons of Skyrim]

Ocena: -10/10 Dla mnie zdecydowanie jeden z najbardziej epickich soundtracków w branży gier. Zresztą ten kawałek doczekał się takiego kultu w postaci coverów czy filmików że ocena nie może być inna

Tytuł mojego kawałka: -Mass Effect - Spectre Induction by Jack Wall & Sam Hulick

Opis mojego kawałka: -Wstąpienie w szeregi widm to jeden z najbardziej epickich momentów pierwszego Mass Effecta jak i całej trylogii. Takie wydarzenie nie mogło się obyć bez dobrej muzyki. Mimo że cały soundtrack serii Mass Effect jest świetny, to właśnie Spectre Induction najbardziej zapadło mi w pamięć.

Utwór:

http://www.youtube.com/watch?v=Vk8gVWOy7uo

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Firo, skopiuj mój szablon z pierwszego postu

@wwseba97 proszę o usunięcie szablonu z postu, ponieważ część ludzi będzie się mylić, a używanie BBCode może być dla niektórych.. zbyt trudne ;/

 

Tytuł ocenianej piosenki: -Mass Effect - Spectre Induction by Jack Wall & Sam Hulick

Ocena: - +8 niestety grałem tylko w Mass Effecta 3, ale czuć klimat ;-) Lubię takie utwory!

Tytuł mojego kawałka: - Nate's theme 3.0 / występuje w Uncharted 3

Opis mojego kawałka: - Chyba... każdy zna ten utwór :biggrin: Dla mnie jest rewelacyjny, zawsze gdy włączam grę, nadaje klimatu gry :-)

Utwór: -

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: Nate's theme 3.0 / występuje w Uncharted 3

Ocena: 10 kocham tę dźwięk często zanim gre odpalałem to czekałem aż się skończy ;D

Tytuł mojego kawałka: Kanye West- power/ Saints row: The third

Opis mojego kawałka: Bardzo pasuje do gry ;)

Utwór:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytuł ocenianej piosenki: Kanye West- power/ Saints row: The third

Ocena: Nie lubię tego wykonawce, ale grunt, że pasuje do zwariowanej konwencji gry. 7+/10

Tytuł mojego kawałka: Borderlands 2 [soundtrack] - 19. Bandit Slaughter (Raison Varner)

Opis mojego kawałka: Borderlands 2 ma bardzo specyficzny  soundtrack. Pomimo, że nie jest porywczy to idealnie pasuje do groteskowego i nieszablonowego humoru w gry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: -Bandit Slaughter

Ocena: - 9/10 - no, wreszcie ktoś wrzucił "motyw" z gry :biggrin: zdecydowanie pasuje do gry, szczególnie w czasie bitwy

Tytuł mojego kawałka: -Install menu music (brak nazwy :shok: ) / Prince of Persia Warrior Within

Opis mojego kawałka: -W ogóle dla mnie Prince of Persia to seria najlepszych gier platformowa, która zapoczątkowała Unchartedy... w których brakuje mi klimatu jaki był w PoP Warrior Within! Ten kawałek, taki smutny, według mnie pasuje do szaro-burego klimatu gry. Czyli takiego klimatu, który uwielbiam!

Utwór:

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytuł ocenianej piosenki: -Warrior Within soundtrack (pochodzi: PoP: Warrior Within)

Ocena: - 7/10 Szczerze taki średni... w sumie to cięzko mi go oenic...

Tytuł mojego kawałka: - Obscure II Main Theme song

Opis mojego kawałka: - Obscure II to klimatyczny survival horror z pogranicza thrilleru psychologicznego. To także jedna z najlepszych przygód jakie spędziłem przed Ps2. Melancholijny i typowo "listopadowy" klimat gry uderzają z podwójnym impetem, słysząc bardzo specyficzny soundtrack...

 

 

utwór:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: -Obscure II Main Theme

Ocena: - 9, "chwyta za serce", od razu wyobraziłem sobię apokalipsę, która najprawdopodobnie w tej grze występuje (nie wiem, nie grałem) Utwór w bardzo dobry sposób ukazuje apokalipsę

Tytuł mojego kawałka: -Heavy Rain - Ethan Mars Theme OST / Heavy Rain (co prawda w grze nie występuje, tylko w trailerze)

Opis mojego kawałka: -Według mnie bardzo dobrze ukazuje magię Heavy Raina, filmowość tego tytułu

Utwór:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: -Obscure II Main Theme

Ocena: - 9/10 Klimatyczny kawałek dobrze oddający nastrój panujący w Heavy Rain

Tytuł mojego kawałka: - Uncharted 2 Among Thieves OST - Reunion

Opis mojego kawałka: - Dla mnie osobiście Uncharted 2 to zdecydowanie najlepsza część całej trylogii. Świetna opowieść obfitująca w wiele wspaniałych momentów. Najlepsza także pod względem soundtracku. Z wielu dobrych kawałków to właśnie Reunion zapadł mi w pamięć kapitalnie oddając klimat opowieści i przygodowy charakter gry.

Utwór: -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: -Uncharted 2 Among Thieves OST - Reunion

Ocena: - 10/10! Muzyka z menu! Tyle razy jej słuchałem a nadal nie nudzi. EPIC!

Tytuł mojego kawałka: -I stand alone / Prince of Persia Warrior Within

Opis mojego kawałka: -Sorry, że znowu Prince of Persia, ale właśnie sobie przypomniałem o tym zajebistym kawałku dobrego metalu. Jest moc!

Utwór:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytuł ocenianej piosenki: Prince of Persia WW: I stand alone
Ocena: - +8/10 Kawał solidnego metalowe brzmienia + teledysk.
Tytuł mojego kawałka: - Killzone 1 - menu theme
Opis mojego kawałka: - Pamiętam jak dziś, kiedy razem z bratem zasiadaliśmy do splint screena, uprzednio słuchając genialnego  soundtracka z menu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ocenianej piosenki: -tutaj piszecie tytuł filmu z youtube w najnowszym poście

Ocena: - -10/10 był taki moment, parę sekund, gdy mi się nie podobało, ale ogólnie motyw jest PURE EPICNESS! Nigdy nie grałem w killzona 1 ale chętnie zagrałbym po odsłuchaniu tej muzyki

Tytuł mojego kawałka: -MSO2 Orch / Dawn of War I

Opis mojego kawałka: -Podczas wielkich walk typu Orkowie vs Kosmiczni Marines ta muzyka była czymś niezwykłym. Przypomina mi czasu gry na LAN z kolegą :-) Dla mnie cała seria to najlepsze gry strategiczne. Żadna inna strategia mnie tak nie wciągła

Utwór:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×