Skocz do zawartości
kill

Katastrofalna Ankieta Poniedziałkowa

ver. 1.0  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Katastrofa! Właśnie leciałeś w podróż by pomóć kopać studnie w Sudanie, gdy nagle twój balon stanął w płomieniach. Widząc pod sobą małą bezludną wysepkę z tajemniczym generatorem prądu i TV, w ostatniej chwili zabierasz ze sobą swoją nowiutką PS4 i...

    • Killzone: Shadow Fall
      5
    • Call of Duty: Ghosts
      4
    • Battlefield 4
      10
    • Watchdogs
      4
    • Destiny
      9
    • InFamous: Second Son
      8
    • Diablo 3
      5
    • Gorącą blondynkę, skuloną w rogu balonu
      78
    • Dzieła zebrane Lenina
      4
    • Masturbator T10000 ver. DeLux z autografem Sashy Grey
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do udziału. Mamy nadzieje, na powrót cotygodniowych ankiet, jak to kiedyś bywało w zwyczaju.

 

Pozdrowionka :)

 

 

P.S. Jeśli w ankiecie zabrakło gry, którą z pewnością byś zabrał ze sobą, napisz o tym w komentarzu :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier wziąłbym Call of Doody z racji tego, że na bezludnej wyspie pewnie doskwiera samotność i miałbym chociaż cyfrową namiastkę najlepszego przyjaciela człowieka.

 

A blondynke bym wyj***ł z ankiety bo staje się ona tendencyjna.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie każdy tu myśli wackiem :P Przecież ta blondyna po miesiącu nie dałaby nam żyć. Najpierw foch, potem wieczne marudzenie, na końcu płacz. Masakra. Taki wybór to skazanie się na szaleństwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tej bezludnej wyspie w tajemniczy sposób jest dostępy internet?

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co potrzebny redtube do masturbatora? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbator będzie dobry do polowań XD a blondyna na przynęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tej bezludnej wyspie w tajemniczy sposób jest dostępy internet?

Internet z Play'a z limitem 5GB...

 

Ja bym zabrał jakiegoś ponętnego rudzielca :D

 

@kill - dodaj Wiedźmina i The Order: 1886 jeśli możesz :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co potrzebny redtube do masturbatora? ;P

 

Przejrzałeś mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@kill - dodaj Wiedźmina i The Order: 1886 jeśli możesz :)

 

Te gry nawet nie wiadomo kiedy wyjdą. Poza tym zabrakłoby miejsca gdybym chciał wszystko dodać. Więc sorry, ale nie.

 

Póki co jak widzę fantazje seksulane > niż granie na PS4. Ciekawie się to zapowiada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę blondynę skuloną w rogu którą następnie solidnym kopniakiem w d00pę odsyłam wpław z wyspy aby niczym list w butelce dotarła do Killa. Ten po miesiącu przybywa na kracie browara na wyspę wiosłując dwoma świeżymi wydaniami wybranych gier na Ps4. Nie zamokły bo to nówki w folii więc bez obaw zaczynamy naku*wiać w co tam chcemy. Co jakiś czas jednak wypierdzielamy do morza butelki po browcach z zamkniętymi w nich zaproszeniami dla kolejnych balangowiczów :pirate:

 

Po pewnym czasie mamy na wyspie; gry, dupy, koks, wódkę, "dżakuzi" i w pytę innych dobrodziejstw których nie dałby Wam masturbator nawet gdyby podpisała się na nim sama Jennifer Marie Massoli :devil:

 

Tyle w temacie, Wy amatorzy :paladin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle w temacie, Wy amatorzy :paladin:

 

no nie wiem, na pierwszy rzut oka wygląda na to że zamieniłeś gorącą blondynę Jennę Jameson na killa :)

Edytowane przez cwir
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jennifer Marie Massoli

Od razu poleciałem do wujka googla. Jestem noobem, że nie znałem jej prawdziwego nazywiska. Ach te miłości z lat 90' :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę blondynę skuloną w rogu którą następnie solidnym kopniakiem w d00pę odsyłam wpław z wyspy aby niczym list w butelce dotarła do Killa. Ten po miesiącu przybywa na kracie browara na wyspę wiosłując dwoma świeżymi wydaniami wybranych gier na Ps4. Nie zamokły bo to nówki w folii więc bez obaw zaczynamy naku*wiać w co tam chcemy. Co jakiś czas jednak wypierdzielamy do morza butelki po browcach z zamkniętymi w nich zaproszeniami dla kolejnych balangowiczów :pirate:

 

Po pewnym czasie mamy na wyspie; gry, dupy, koks, wódkę, "dżakuzi" i w pytę innych dobrodziejstw których nie dałby Wam masturbator nawet gdyby podpisała się na nim sama Jennifer Marie Massoli :devil:

 

Tyle w temacie, Wy amatorzy :paladin:

 

Przykro mi, blondynka na bank by zablądziła na morzu. Zostałbyś z niczym, mógłbyś sobie co najwyżej pograć w kółko i krzyżyk na piasku i ru**ć kraby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbator rządzi. co prawda mam nowszy model z autografem Lily Thai, ale SG nie pogardzę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, blondynka na bank by zablądziła na morzu. Zostałbyś z niczym, mógłbyś sobie co najwyżej pograć w kółko i krzyżyk na piasku i ru**ć kraby.

 

Bullshit! Blondyna dopłynie tam gdzie trzeba, jako zagubiona wnuczka Jennifer Figge walnie przy tym jeszcze ze 2 rekordy do księgi Guinessa. W kółko i krzyżyk pogram wypatrując Kill'a, a kraby będę łapał po to by później sfajczyć je na złotym grillu, który przyśle nam na wyspę anonimowy szejk z AbuDhabi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lece kopac studnie w Sudanie ? Yeah :>

 

Niemniej jednak wzialbym Masturbator (blondyna by sie szybko zuzyla i zaczela przeszkadzac), skoro jest tam TV, to przeciez prawie jakbym Xboxa One mial, dodajmy do tego power of the Cloud (pewnie duzo chmurek bedzie nad wyspa) i PS4 mi niepotrzebne, sama moc obliczeniowa jednej chmury pewnie zbuduje mi tratwe w razie ataku nudy na wyspie.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, blondynka na bank by zablądziła na morzu. Zostałbyś z niczym, mógłbyś sobie co najwyżej pograć w kółko i krzyżyk na piasku i ru**ć kraby.

I caly misterny plan w pizdu :D

A Driveclub tak jakos na premiere nie wychodzi ? I czemu mozna wybrac tylko jedna opcje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zboczeńców normalnie :D I dlaczego to jest gorąca blondyna, a nie brunetka? Przecież to dyskryminacja jakaś! :o Ja chcę brunetkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zboczeńców normalnie :biggrin: I dlaczego to jest gorąca blondyna, a nie brunetka? Przecież to dyskryminacja jakaś! :ohmy: Ja chcę brunetkę :biggrin:

Może blondyna ma siostrę - brunetkę, która chowała się za nią :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może blondyna ma siostrę - brunetkę, która chowała się za nią :biggrin:

 

Sugerujesz, że wybierając blondynkę, dostajemy gratis jej siostrę? Przecież to by była najlepsza oferta! :biggrin:

 

@edit, USB... ;> If you know what i mean :D

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy obie kobiety mają wbudowane WiFi i USB ?

 

Wiecie...wszystko z wifi i usb jest lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram Xbox one, a po upływie 48 godzin, nie mogąc wykonać wymaganego zalogowania do sieci wieszam się na pobliskiej palmie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×