Skocz do zawartości
kubuno

Ile danych pobiera gra online ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wie ktoś ile danych pobiera gra w multi w battlefielda ? bo mam internet z limitem i nwm ile i czy wgl. grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama gra ok 15 giga +  5 giga patchy, nie wspominam o dodatkowych mapkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację haobao_PL,  niestety nie mogę sobie pozwolic na nie zwracanie na to uwagi  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinna sesja "zjada" coś około 50Mb...

 

 

E: tak wyczytałem...BTW Jednemu typkowi podobno zżarło 100Mb przy grze w Coda.. :D Więc tak naprawdę ciężko to ocenić :/

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz telefon z internet i opcja "hotspot" to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie jak sprawdzić ilość pakietów na mecz mp.

 

Odpalasz na komie hotspot, odpalasz ps3 i łączysz się za pomocą wifi z telefonem po czym grasz jeden mecz.

 

Po skończonym meczu wyłączasz hot spota i sprawdzasz w zakładce użycie ile mb Ci zjadło.

 

Dzięki temu bedziesz wiedział ile plus minus zjada Ci neta, musisz pamiętać że to nie będzie zjadało zawsze dokładnie tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz telefon z internet i opcja "hotspot" to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie jak sprawdzić ilość pakietów na mecz mp.

 

Odpalasz na komie hotspot, odpalasz ps3 i łączysz się za pomocą wifi z telefonem po czym grasz jeden mecz.

 

Po skończonym meczu wyłączasz hot spota i sprawdzasz w zakładce użycie ile mb Ci zjadło.

 

Dzięki temu bedziesz wiedział ile plus minus zjada Ci neta, musisz pamiętać że to nie będzie zjadało zawsze dokładnie tyle samo.

 

Pod warunkiem, że ma się androida w odpowiedniej wersji choć zawsze można ściągnąć apke, która monitoruje transfer danych. Nie wiem jak to wygląda w przypadku IOS :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jest też program do tego. 

 

DI Meter pokazuje ilość pobranych danych tylko nie wiem czy działa też z urządzeniami podłączonymi via Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby taki program dobrze pokazywał ilość zużytych danych trzeba odpowiednio go skonfigurować. Taki Play nalicza zużycie danych co 100 kb a później ludzie się dziwią co tak transfer im szybko schodzi :biggrin:

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Xperie T, tylko nie mam pakietu w telefonie, a karty LTE do niego chyba nie włożę zeby hotspot uruchomić...

Edytowane przez kubuno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś ile danych pobiera gra w multi w battlefielda ? bo mam internet z limitem i nwm ile i czy wgl. grać.

Nie ma nigdzie aż tak specyficznych danych, dlatego dopóki sam nie zmierzysz, możesz spokojnie przyjąć bezpieczny przelicznik 10 godzin gry online = 1 GB przesłanych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ci starczy również mam z limitem i jedynym problemem może być ściągnięcie wszystkich aktualizacji najlepiej pójść do kogoś kto ma internet bez limitu  tam się podłączyć i ściągnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinna sesja "zjada" coś około 50Mb...

 

dokładnie; podobną wartość otrzymałem jak testowalem t-mobile na karte, niestety u mnie takie granie to byla porazka - za słaby zasięg;

 

ale jest też prostszy sposób na sprawdzenie; ktos ze slalym laczem loguje sie na router, zeruje statystyki, odpala ps3, gra sobie ta 1h w bfa, potem loguje sie na router i sprawdza ile danych przemielono; i tak moze ci udzielic odpowiedzi;

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy mam free 50 GB, wiec ze ze sciaganiem nie bedzie problemu, najwyzej będę grał po nocach  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w statystykach routera mozna zobaczyc ile kb dane ip pobralo, wyslalo. Wiec reset routera, godzina gry i patrzymy ile kb jest przy ip konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, spróbuję to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ogarniesz to daj znać ;D ponieważ też mam neta wtykacza i pewnie nawet z tej samej sieci więc chciałbym wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×