Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

WWE 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna część serii została zapowiedziana na ostatnim RAW, mamy okładke i trailer. Data premiery nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona ale prawdopodobnie będzie to 1 listopada.

Tak jak można było się spodziewać, silnik ten sam co w WWE 13. Jest również konkurs na okładke - zwycięska praca znajdzie się na odwrocie oficjalnej, więc będzie sobie można zmienić :P Na stronie 2K można pobrać grafiki związane z kilkoma gwiazdami, więc obercność wrestlerów którzy się tam znajdują zdaje się być potwierdzona, bo jakoś nie widzi mi się aby na okładce był ktoś kto nie znajdzie się w grze :)

 

Tutaj link do ''potwierdzonych'' wrestlerów:

http://www.2ksports.com/wwecovercontest/

 

Tu oficjalna okładka:

http://images.vg247.com/current//2013/06/WWE_2K14_FOB_PS3_PEGI-521x600.jpg

 

A tu trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=GWypyOUe_20&feature=player_embedded

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roster jest kozacki - dziś potwierdzeni między innymi Bret Hart, Macho Man, Diesel, Goldberg!. Coś czuje, że mimo słabej grafiki, gra wciągnie mnie jak 'Here Comes The Pain' na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem że mnie nie wciągnie, bo to będzie to samo co WWE 13. Nowe areny i inny roster. A to będzie wciąż to samo, zagrałbym kilka walk na arenach z WM 24,25,26 i gra poszłaby w odstawkę :)

Nie wydam znów 200 zł na premier jak z WWE 13, w które po tygodniu przestałem grać i nie ruszyłem do tego czasu. Za 50 zł się kupi :) Ale fakt roster ciekawy, a zwłaszcza Shawn w stroju z WM 26 i Batista :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku też nie kupię w dniu premiery. Poczekam do stycznia aż zleci do stówki albo będę obserwować ebay i łyknę używkę z onlinem tak do 120-140 zeta. Z resztą pewno będę męczył jeszcze gta 5 i GT 6.

Roster dobry ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten z 13. Na wielki plus Yoko (w końcu), Razor i Diesel ale to wciąż za mało. Kiedy zrobią roster z 200 zawodnikami? Owen, Natural Disasters, mr perfect, Shane, Hardy, Angle, Backlund...

Trzynastka zostanie u mnie na pewno ze względu na ciekawy roster i attitude mode. Na pewno będę czasem do tego wracać wiec za 5 dych nie warto puszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę nowości:

-będzie streak mode

-100 slotów na stworzonych wrestlerów, do tworzenia których można wybrać jedną z kilunastu gwiazd z rosteru i ją dowolnie przerabiać

-w superstar threads można zmieniać entrance attire

-tryb tworzenia pasa, tym razem od podstaw nie to co w 13

-przy tworzeniu wejść można oddzielnie przydzielić titantron i minitron

-więcej rozmiarów widowni, w końcu WM'ka z otwartym dachem (widać to na wejściu The Rocka, zainteresowanych odsyłam na strone wwe.2k.com, ponieważ tam już powoli odsłaniają wejścia kolejnych zawodników)

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=D99l1aGJCtA&feature=player_embedded

 

Cholera, jak co roku ciągnie mnie żeby kupić od razu XD Ale poczekam aż stanieje do tej stówki.

Klaxxon, wiesz może kiedy do tego dojdzie? Bo nie śledziłem jak spadały ceny poprzednich edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości dupy nie urywaja więc na pewno pod razu jej nie kupię.

Ciekawe co będzie w DLC.

Co do ceny to też nie śledziłem ale myślę że w tym roku WWE 14 za stowke się nie wyhaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, znowu się złamałem i kupiłem WWE 14. Jutro powinna być u mnie.

Ale na swoją obronę dodam, że była promocja, 39,99€ w Saturnie (Berlin);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, 2 godziny pograne. Pierwsze wrazenia: WWE´13 bis. Niestety ten sam silnik - ale jestem w stanie zrozumiec - 2K chca zobaczyc ile moga zarobic na tym tytule, poza tym mieli za malo czasu. mam nadzieje, ze online beda wspierac lepiej niz THQ.

Okladke ma dwustronna . na jednej stronie The Rock, na drugiej Daniel Bryan. Ciekawe czy wszystkie sa takie, czy jest ich kilka.

Tryb 30 years of Wrestlemania to jak Attitude Era w 13, czyli mamy po jednej (czasem dwie) walki z WM (od 1 do 30) i musimy wykonac kilka zadan (czesto zeby to wygladalo jak w historycznej walce).

Pierwsze 3 WMki gramy nawet w takim obrazie, jakby to rzeczywiscie bylo 30 lat temu;) Z kazda walka odblokowujemy zawodnikow - a walsciwie wiecej ich strojow, bo np mamy Hogana czy Macho Mana z WM3,4,5 itd. Fajna sprawa. Ale ogolnie roster bardziej pasowal mi w 13.

Na minus, to brak wsparcia dla dzwieku 5.1 (13 mialo) i kilka baboli, np intro Bret Harta na WM9 jest z nowszym themem (oryginalnie mial ten z Hart Foundation), tak samo Austin - na WM 14 mial swoj pierwszy, a nie drugi. Tak samo Ric Flair czy Macho Man - ten ma cover swojego utworu. Shawn z kolei ma wersje Sexy Boy, ktora nigdy nie byla uzywana w WWE a tylko na plycie (WWF Champions - The Album). Dla mnie to dosyc wazne, dla innych pewnie nie.

Publika nadal reaguje ospale - tzn zdarza sie ze jest finnisher a na trybunach cisza. Ale ogolnie jest OK.

Odglosy upadania na mate sa lepsze niz w 13 - bardzo mi sie podobaja.

Z poczatku jakos mi nie podeszla ta gra, ale od WM4 zaczalem czuc klimat i jest dobrze,a dalej bedzie pewnie jeszcze lepiej.

Gry jednak nie polecam fanom Cenation Ery, tymbardziej jesli maja WWE 13 - calej reszcie, szzegolnie tej starszej (jak ja:) polecam;) I to tylko po ograniu WM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią moją częścią WWE było SvR2010, czy pomiędzy svr2010, a WWE 2k14 widac sporą różnice???, bo zastanawiam się nad kupnem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest duża róznica między WWE 13 a SVR 2010. O 14 się nie wypowiadam, bo nie grałem, wiem jednak że to jest praktycznie to samo co 13, tyle że zamiast Attitude Ery jest 30 Lat WM. Największą różnicą jest zmodyfikowany silnik, przez co gra się znacznie lepiej, no i dla mnie osobiście im bardziej aktualny roster tym lepiej, ale to zależy czy śledzisz WWE na bieżąco. Myślę że warto, ewentualnie możesz kupić WWE 13, bądź poczekać aż stanieje 2k14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na online?Jakby co to zapraszac ;)

 

psnID:Michal17PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×