Skocz do zawartości
DolbyHomeTheathe

Liga Nascar GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow forum,startuje z wlasnym projektem ligi nascar w GT5 i poszukuje chetnych kierowcow jak do tej pory ja wraz z moim przyjacielem postawilismy stronke,zebralismy ekpie 12 osobowa i wystartowalismy maly sezon serii GT300,na chwile obecna w GT300 mamy komplet i nadal szukamy nowych osob do poszerzenia naszego skladu ,szukamy takze ludzi do NASCAR jezeli ktos z was bylby zainteresowany jazda prosze o kontakt na PSN moj ID DolbyHomeTheathe

Szukamy osob przedewszystkim lubiacych te serie (z czasem powstana inne) i majacych pojecie o zachwaniu na torze,grze fair play oraz najlepiej startujacych juz w jakies lidze.

Nie szukamy osob zielonych ktore po raz pierwszy graja w GT5,ktore na 2 okr sie rozbijaja.

Lubimy jezdzic czysto i wedlug zasad dlatego tez do Ligi Nascar powstanie specjalny regulamin z systemem kar itp....,sezon skladal by sie z okolo 12 wyscigow na 12-16 tygodni kazdy wyscig po jakies 2h-3h wszystko jest juz pozniej do ustalenia razem z grupa.

a wiec moi drodzy poszukuje 10 do 13 chetnych i jak wspominalem wczesniej MAJACYCH POJECIE I CZYSTO JEZDZACYCH kierowcow.

Dziekuje i Pozdrawiam

Edytowane przez DolbyHomeTheathe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie lubię Nascar bo nie widzę większego sensu w jeżdżeniu w kółko, ale bardzo mi się podoba wizja 2-3 godzinnych wyścigów. Mimo, że sam się nie zdecyduję, życzę powodzenia w poszukiwaniach i organizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja jezdzenie w kolko mie ma wiekszego sensu,dlatego tak jak napisalem wyzej taki sezon skladalby sie z okolo 12 wyacigow na np.daytona,indianapolis,laguna,suzuka,nurbrurgrin,cg itp,itd wszystko jest juz pozniej do uzgodnienia wraz z kierowcami.

Edytowane przez DolbyHomeTheathe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścigi Nascar były swojego czasu jak narkotyk! Więc chetnie się zgłaszam! Dawaj szczegóły!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawią się szczegóły to może się skuszę.. Grunt, żeby było fair play i długo :) Reszta to tylko czas, czyli jak pogodzić starty w seriach WEC (GTPlanet), WEC (GTbN), DTM (NR) i na GTPL.pl z pracą i kobietą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja jezdzenie w kolko mie ma wiekszego sensu,dlatego tak jak napisalem wyzej taki sezon skladalby sie z okolo 12 wyacigow na np.daytona,indianapolis,laguna,suzuka,nurbrurgrin,cg itp,itd wszystko jest juz pozniej do uzgodnienia wraz z kierowcami.

Racja, w GT5 jeżdżenie w kółko nie ma sensu. Co innego w rzeczywistości albo w Nascar The Game Inside Line na PS3. Szkoda że za tytuł na którym rozgrywać będziecie ligę wzięliście Gran Turismo. Wcześniej wspomniana przeze mnie gra, nie dość że zawiera wszystko co potrzeba fanowi tego typu wyścigów (realistyczne okresy pod żółtą flagą, wszystkie tory, ciekawa możliwość customizacji aut) to jeszcze sprawią o wiele większą frajdę komuś, kto naprawdę czuję ten rodzaj "nudnego jeżdżenia w kółko" hah. Cena na polskim PSStore to 80zł (edycja z 2011 roku kosztuje 40zł), zdecydowanie warta tej ceny. Polecam

 

Sory za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, w GT5 jeżdżenie w kółko nie ma sensu. Co innego w rzeczywistości albo w Nascar The Game Inside Line na PS3. Szkoda że za tytuł na którym rozgrywać będziecie ligę wzięliście Gran Turismo. Wcześniej wspomniana przeze mnie gra, nie dość że zawiera wszystko co potrzeba fanowi tego typu wyścigów (realistyczne okresy pod żółtą flagą, wszystkie tory, ciekawa możliwość customizacji aut) to jeszcze sprawią o wiele większą frajdę komuś, kto naprawdę czuję ten rodzaj "nudnego jeżdżenia w kółko" hah. Cena na polskim PSStore to 80zł (edycja z 2011 roku kosztuje 40zł), zdecydowanie warta tej ceny. Polecam

 

Sory za offtop

Dobrze wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam sarkazm w twoim poście i pomimo tego, że wciąż chce być miły mam jedno zapytanie do ciebie. Czy obijanie się od ścian w gran turismo w celu zrobienia lepszego czasu, tak bardzo wpłynęło na stan twojego mózgu, że nie dajesz rady sklecić czegoś, co choć w małej części będzie uważane za coś merytorycznego? A przede wszystkim, dłuższego niż dwa wyrazy? W takim wypadku szczerzę współczuję, naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakieś kompleksy? Musisz odreagować? Najlepszy sposób to skrycie się za nickiem i pisanie na forum na pierwszą lepszą osobę? Aaaaa.... tylko o co Ci chodzi?

Chyba od tych wszystkich torów i jazdy w lewo zakręciło Ci się w głowie, rozumiem i współczuję. Lepiej idź poobijaj się od band w GT5 to może się odblokujesz, a jak już będzie lepiej to pojedź szybkie czyste kółko na technicznym torze z zakrętami, dasz radę skręcić kierownicę w prawo??

 

Sarkazmu nie było. "Dobrze wiedzieć" odnosiło się do informacji na temat gry, o której pisałeś, bo chciałem ja zakupić   ;)

Edytowane przez GTPL_Plotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snejkiPL, coś Ci się dzieje? Gość napisał i potwierdził Twoje info, po czym Ty wyskakujesz na niego  :blink: Nie ogarniam...

Łap warna w nagrodę za zaczepki i prowokacje do kłótni, bo to już nie jest pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×