Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

NG+ to jest druga klasa, a NG++ to trzecia i definitywny koniec gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard w grach tego typu powinien wynosić 30h+ dla wątku głównego i drugie tyle dla misji pobocznych. RPG na 12-15h to śmiech na sali i kpina z graczy, którzy wydają na grę swoje ciężko, często oscylujace w kwocie 250zl zarobione pieniądze. Taki czas potrzebny na ukończenie gry dobry jest w grze typu FPS, bądź też w przygodówce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak że jedną klasą można przejść 3 razy grę, a następnymi dwoma też po trzy razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Way of the cleric (30 points)

Completed the game as Cleric

Way of the rogue (30 points)

Completed the game as Rogue

Way of the warrior (30 points)

Completed the game as Warrior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem gdzieś że w NG+ dochodzą dodatkowe czary. Także żeby poznać więcej możliwości wszystkich postaci, trzeba każdą przejść grę więcej niż raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ta gra - Golob na jednym z ostatnich 2 filmików rozwija wszystko jeśli chodzi o magię oraz NG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem wcześniej, zawsze po ukończeniu można szybko pogonić i po problemie. Dużo się nie straci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonić nic nie będę bo gry zbieram, ale bez sensu szukać gdzieś drugiego dna, jak go tam nie ma - tym bardziej, że sam dev wyłożył całą kawę na ławę. Przydałoby się aby inne studia również tak postępowały - pozdrawiam tutaj serdecznie Evolution :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ta gra - Golob na jednym z ostatnich 2 filmików rozwija wszystko jeśli chodzi o magię oraz NG. 

Już sobie przypomniałem, czytałem recenzję w CDA.

 

Cytat z CDA:

LotF oferuje możliwość trzykrotnego ukończenia gry jedną postacią, za każdym razem odblokowując, kolejny zestaw zaklęć, zwiększając siłę wrogów, oferując dodatkowy sprzęt do zebrania (jedna broń dostępna jest wyłącznie na NG++). Warto wziąć się za bary z trudniejszym wyzwaniem choćby z uwagi na złożoność świata, którego nijak nie da się poznać w całości za pierwszym razem, a także możliwość przetestowania nowych taktyk opartych na magii.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli tak jest to wielkie in plus - za 6 dni się przekonamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś może czy cała gra to łażenie po tym jednym zamku,czy też będą również inne lokacje?

 

 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dzięki twichowi i temu co gra podziękuję za ta grę ogólnie będzie sredniak to i tak dobrze na polskie realia ale dla mnie w takich grach jak souls czuć finezję przy walce a tu oglądam gość napiera bossa i miecz przez niego przenika a życie leci nie o takich soulsach marzyłem; ) grafika może być cudów nie ma taki ulepszony Wiesiek 2 względem grafiki, a ogólnie trochę to wszystko za bardzo sztywne w tej grze obstawiam ocenę recki magazynów i portali strzelam 5,/10

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podejrzalem rozgrywkę i nie widzę nic sztywnego. Po tym co widziałem, daję grze spokojnie 8/10. Myślę że oceny poniżej nie zejdą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba prorokuje zbyt surowo, 5/10 to w okolicach crapu a ja myślę że tak źle nie będzie. Może trafiłem na lepszy fragment gry na twichu ale gra mi się podoba. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grali a juz oceniaja... Smiech na sali wole 12 h dobrej i intensywnej rozgrywki niz 40 h robienia tego samego i lazenia w kółko. Mi sie nie pali i poczekam po premierze i po ogolnej recenzji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że brak hajpu pomoże produkcji tak samo jak Obcemu i Śródziemiu. ;) Ja sobie poczekam na recencje i jak będzie więcej 7 ,8 i 9 niż 6- to zakupię w listopadzie. ;) Po gameplayach zapowiada się świetnie, a w Dark Soulsy nie miałem przyjemności zagrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grali a juz oceniaja... Smiech na sali wole 12 h dobrej i intensywnej rozgrywki niz 40 h robienia tego samego i lazenia w kółko. Mi sie nie pali i poczekam po premierze i po ogolnej recenzji

To nie ocenianie, to obstawianie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a w Dark Soulsy nie miałem przyjemności zagrać. ;)

 

Nadrób jak najprędzej te zaległości, zwłaszcza że Demon Souls jest po ok. 20 zł na PSS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo o wersji na polskim PSS?. Trochę to dziwne że hamburgery mają a my nie :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×