Skocz do zawartości
Patricko

F1 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Niemniej jednak kusząca ta oferta jest. No ale nie wiem czy jest sens kupować, skoro gra została zbojkotowana w naszym środowisku. Ja w F1 grałem tylko online, a że nie ma ligi, to zostałoby ściganie się z tym motłochem z reszty świata na sprintach i ewentualnych własnych GP, czyli lipa.

Reasumując... chyba nie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. sorry... dopiero jak sie "wklikalem " glebiej to wyszlo ze to trial... sorry again..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Gra została zbojkotowana w Waszym towarzystwie przez ludzi, którzy w ogóle w nią nie grali albo przez ludzi nie mających nigdy nic w spólnego z żadną ligą.

Gra idealną nie jest, bo codeM nie byli by sobą gdyby potrafili stworzyć naprawdę dobry kod. Ale po dwóch miesiącach od premiery mogą z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to najlepsza edycja ze wszystkich czterech jakie dostaliśmy od codeM. Po patchu sterowanie wróciło do normy, nie ma żadnych niewidzialnych ścian, nie ma efektu magicznego "pola" (czyli to co było najgorsze w 2012, czyli, że gdy zbyt blisko dojechaliśmy do poprzedzającego bolidu (kontaktu oczywiście nie było), ten leciał w trybuny, jakby dostał strzała przy prędkości 300km/h), lekkie "szturchanie" innego bolidu nie powoduje wysłanie go w piach- można dosłownie walczyć bok w bok. 

Z Waszej starej paczki grają u nas: Boonk, Matijad, Patrykczeko,Klacza, Squbix, Listek i od żadnego z nich nie słyszałem żeby ta edycja była skopana.

 

Jeżeli ktoś ma ochotę jeszcze raz poczuć smak rywalizacji w lidze to zapraszam www.ligaf1ps3.pl

Edytowane przez Mayer2005
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak pisze Mayer.

Gra jest najlepsza edycja ze wszystkich, a liga zorganizowana w sposob profesjonalny.

Milczar nie zastanawiaj sie tylko dolacz do nas. Brakuje mi naszych pojedynkow. Nie sluchaj krytykantow, bo wiekszosc z nich nawet w gre nie gralo, a oceniaja.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijam się do tej ligi, któryś raz z kolei. Z chęcią bym z Wami pojeździł. Aktywujcie mi konto :( id: lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijam się do tej ligi, któryś raz z kolei. Z chęcią bym z Wami pojeździł. Aktywujcie mi konto :sad: id: lukaszasada

Dokończymy rozmowę u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Here are the full patch notes:

-Rebalanced the audio mix to make the players engine louder and other cars quieter when racing in a bunch

-Corrected the material for the grass on New Delhi

-Fixed the equal performance handling files for specific cars on three tracks

-Fixed an issue with the AI having the incorrect amount of fuel after changing from -one shot qualifying to short or full qualifying

-The pit lane camera option will now save correctly

-Fixed a bug that prevented players from finding online sessions

Jeżeli ktoś ma ochotę poczuć smak rywalizacji w lidze to zapraszam www.formula1.ucoz.pl

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie którzy się ścigacie na padach,

jakie asysty sobie zostawiliście włączone?

 

Chodzi mi o to która z nich oprócz hamowania, najbardziej wpływa na gorszy czas okrążeń.

 

Nad manualną się zastanawiam ponieważ na dohamowaniach daje przewagę. Ale myślę jeszcze mocno nad TC aby zmniejszyć.

 

No i do cholery czy opony są oskryptowane?? Jadąc 25% wyścig są tory że można na pierwszym stincie bez stresu dojechać w zaplanowanych kółkach do boksu a są też takie że po 5 okrążeniach są tak fatalne że tempo spada o 3-4 sek na okrąż. Zdaję sobie sprawę z setupu i stylu jazdy ale nawet gdy jeżdżę jak dziadek do kościoła w niedzielę zużycie jest niemal identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak rozczarowało to że usunęli z opcji wyłączenie zużycia się opon które było w edycji 2010 i 2011 co spowodowało tylko tyle że gra na poziomie Legend jest nie do ogarnięcia.Panowie popyla ktoś jeszcze w F1 2013 warto ja odkupić czy jednak dać sobie już siana i poczekać na jakaś nowa edycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem po dłuższej przerwie i gra daje dużo satysfakcji, gram tylko multi i nie widziałem żadnych błędów gry. Na torach nie brakuje chętnych do rywalizacji więc moim zdaniem warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam czy w trybie Grand Prix przejedziemy cały sezon na wszystkich torach jednym z oficjanych kierowców czy tylko jeden weekend na jednym wybranym torze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy multiplayer w F1 2013 na PS3 dalej działa? Bo nie wiem czy w tych grach wylaczane są serwery tak jak w Gran Turismo. Teraz mnie ze jeszcze działa ale czy nie wylacza po premierze 2014? Jak to wyglądało w przypadku 2012? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w tej grze działa na zasadzie P2P, więc dopóki ktoś gra to będzie "serwer".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×