Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście można od razu z 6 wrzucić 2 bieg. Możesz też wrzucić szybciej bieg używając sprzęgła niż zwykłego manuala. Oczywiście jedne auta nadają się do tego lepiej a inne gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się od takiego badziewia z daleka. Mimo, że to Logitech to pozostawia wiele do życzenia.

Poza tym cena za to coś jest wzięta z kosmosu. W pierwszym sklepiku popatrzyłem i 250zł?

Za trochę więcej masz DFGT, która biję ją na głowę. Ale z tego co widzę to cena DFGT skoczyło do niecałych 400zł, także albo się śpiesz, albo przeczekaj nagonkę jeśli Ci aż tak nie zależy.

Na allegro stówka na nową. Poza tym nie mam 3 stów na kierę i nie jestem jakimś pro zawodowym maniakiem gt5. Ba, będzie to moje pierwsze 'doznanie' z gt i kierownicą w ogóle. Konsolę mam gdzieś z 2 miesiące.

Co więc innego polecisz max do 150zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba skuszę na Driving Force GT. Zastanawia mnie tylko "łopatkowa" skrzynia, a raczej jej odpowiednik. Podobno są to jakieś dwa przyciski na tylnej części kierownicy. Czy ktoś może dokładniej opisać jak to wygląda w kwestii obsługi?

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie jest zle z tymi przyciskami, co prawda jak sie ostro kreci to czasami zdaza sie ze nie trafi sie w ten przycisk ale zadko sie to zdaza. Szerokosc tak mniej wiecej na dwa palce (zalezy jakie kto ma serdelki :teehee: ) Jest to jedna z gorzej zrobionych rzeczy w DFGT, drugim sa pedaly ktore moglyby byc lepsze, ale to co jest najgorsze nie jest. Przyciski od zmiany biegow ucza poprostu ze trzeba zbic biegi przed zakrętem  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak logitech_dfgt_03_thumb.jpg

i można się spokojnie przyzwyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rtv euro agd mają dfgt za 399 zł dzisiaj zamówiłem w środe odbieram w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że miałem niezłe szczęście zakupić jakieś półtora miesiąca temu DFGT w 3kropkach w cenie 360zł, bez przesyłki, z odbiorem osobistym. Teraz za taką cenę to można jedynie pomarzyć, żeby zakupić tą kierownicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że miałem niezłe szczęście zakupić jakieś półtora miesiąca temu DFGT w 3kropkach w cenie 360zł, bez przesyłki, z odbiorem osobistym. Teraz za taką cenę to można jedynie pomarzyć, żeby zakupić tą kierownicę...

Ja wczoraj w 3kropkach kupiłem za 394, dzisiaj jest już za 420.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer,podobno GT 5 nie będzie w pełni obsługiwac kiery G27. Współczuje tym,którzy kupili tę kierownice głownie pod GT. Sam tak miałem zrobic,ale w końcu pozostałem z DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer,podobno GT 5 nie będzie w pełni obsługiwac kiery G27. Współczuje tym,którzy kupili tę kierownice głownie pod GT. Sam tak miałem zrobic,ale w końcu pozostałem z DFGT.

Rzeczywiście tak jest, sprzęgło nie będzie dawało takiej przewagi jak dawało w Prologu. Czy to źle? Na pewno nie dla właścicieli słabszych kierownic DFGT czy innych.

Witam sorry za offtopa ale do czego w kierownicy DFGT jest ten przycisk na srodku z logo GT

Wiesz, jak sobie ustawisz to możesz tam nawet hamulec mieć, ale domyślnie to będzie klakson, co w sumie chyba logiczne jest :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak jest, sprzęgło nie będzie dawało takiej przewagi jak dawało w Prologu. Czy to źle? Na pewno nie dla właścicieli słabszych kierownic DFGT czy innych.

Wiesz, jak sobie ustawisz to możesz tam nawet hamulec mieć, ale domyślnie to będzie klakson, co w sumie chyba logiczne jest :)

To zamiast blokowac mozliwosci g27 powinni dodac do wyszukiwarki opcje z kim chce grac. Ze wszystkimi, z tymi ktorzy graja na padzie czy wlasnie na konkretnej kierownicy i caly problem znika. Kuzwa, to ma byc ponoc symulator wiec malo mnie obchodzi, ze inni nie majacy sprzegla sa poszkodowani. Jezeli okaze sie to prawda to cale PD powinno splonac. O takich rzeczach sie informuje graczy oficjalnie, stosunkowo wczesniej a najpozniej gdy gra wchodzi w faze gold a nie tu nagle mamy niemile niespodzianki. Jedynie chyba EA sie cieszy, bo jesli shift 2 bedzie wspieraj calkowicie g27 to wybor bedzie prosty przy czym zostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast blokowac mozliwosci g27 powinni dodac do wyszukiwarki opcje z kim chce grac. Ze wszystkimi, z tymi ktorzy graja na padzie czy wlasnie na konkretnej kierownicy i caly problem znika. Kuzwa, to ma byc ponoc symulator wiec malo mnie obchodzi, ze inni nie majacy sprzegla sa poszkodowani. Jezeli okaze sie to prawda to cale PD powinno splonac. O takich rzeczach sie informuje graczy oficjalnie, stosunkowo wczesniej a najpozniej gdy gra wchodzi w faze gold a nie tu nagle mamy niemile niespodzianki. Jedynie chyba EA sie cieszy, bo jesli shift 2 bedzie wspieraj calkowicie g27 to wybor bedzie prosty przy czym zostac.

Taaaa shift i jego model jazdy, nawet przy pelnym wsparciu G27 to i tak gowienko w poronaniu z GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się dzisiaj przymocować Driving Force GT do biurka a tu lipa o_O i to taka mega lipa :verymad: Trzeba mieć bardzo cienki blat, żeby ta operacja się udała - ja mam taki standardowy z Ikei pewnie z 5cm i d*pa :angry: Musiałem grać na stoliku do kawy i teraz mnie kręgosłup boli :angry::angry::angry:

Edytowane przez 13ms13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena niestety jest spora, ale prawda jest taka, że nie ma żadnych kierownic godnych polecenia poniżej ceny DFGT :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze opłaca się brać DFGT za 400 złociszy ? Strasznie się nakręciłem na GT5 z taką kierą ale ta cena delikatnie odstrasza ...

Ja niedawno(ponad tydzien temu) kupilem i szczerze jestem bardzo zadowolony z jakosci. Myslalem, ze mocowanie bedzie troche lipne, ale okazalo sie ze solidnie trzyma sie blatu, forcefeedback dziala dobrze i na PC grajac w rFactor, az ciezko bylo utrzymac kiere(przy domyslnych ustawieniach).

Przy tej cenie, mimo i dosc wysoka, chyba nie ma drugiej jakosciowo tak dobrej kierownicy na rynku(nie liczac uzywanych towarow). Bylem ostanio w ME i staly powystawiane kierownice, ktore jak trzymalo sie w rekach, zdawaly sie zaraz rozpasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał ostatnio "wheel stand pro"?? Na allegro już nie ma ofert... Daje to w ogóle rade??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż chciałbym sobie zakupić na święta kierownicę do Gran Turismo 5. Mam do wyboru kupno za 100zł starej Driving Force Pro oczywiście używana (sprzedałem kiedyś koledze a teraz bym ją odkupił :D) lub nową kosztującą 400 zł Driving Force GT. Co się bardziej opłaca? Dodam też że niestety muszę dokupić stojak do kierownicy lecz niestety nie wiem gdzie i za ile jakiś dobry dostać. :/

Starałem się dzisiaj przymocować Driving Force GT do biurka a tu lipa o_O i to taka mega lipa :verymad: Trzeba mieć bardzo cienki blat, żeby ta operacja się udała - ja mam taki standardowy z Ikei pewnie z 5cm i d*pa :angry: Musiałem grać na stoliku do kawy i teraz mnie kręgosłup boli :angry::angry::angry:

A nie ma tam czasami takich plastikowych "kostek" które możesz zdjąć żeby był większy prześwit? Podobnie kiedyś miałem z Driving Force Pro. Myślałem że można tylko do jakiegoś super cienkiego blatu przymocować a okazało się że trzeba było zdemontować te plastikowe "kostki".

Zauważ że w na tym zdjęciu są te kostki: http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/fotki_recenzje/3178_logitech_driving_force_gt/kierownica_Logitech_Drivig_Force_GT_1D.jpg a na tym już nie: http://rf2.pl/wp-content/uploads/2010/09/Driving-Force-GT.jpg

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stojaku to zapewne jak wszyscy na tym forum moge Ci polecic

http://wheelstandpro.pl/

sam uzywam do g25 i jestem zadowolony. A co do kiery, to w zaleznosci od mozliwosci finansowych, bo stojak kosztuje niecale 300 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stojaku to zapewne jak wszyscy na tym forum moge Ci polecic

http://wheelstandpro.pl/

sam uzywam do g25 i jestem zadowolony. A co do kiery, to w zaleznosci od mozliwosci finansowych, bo stojak kosztuje niecale 300 zl

Stojaczek bardzo fajny. Cena mnie trochę przeraża bo niestety 400+300zł daje nam już 700zł :( Chyba będę musiał wrócić do starej Driving Force Pro.

Dużo się różnią tak w ogóle te dwie kierownice?

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie DFGT. Jestem nowym posiadaczem tej kierownicy i chciałem się dowiedzieć jaki tryb (ustawienia) proponujecie w GT ? Chodzi mi o professional czy simulation itp. Nie wiem dokładnie jakie będą ustawienia w GT5 ale testowałem ją na starej GT3 :) Na początku jeździło się ciężko ale to kwestia praktyki,tyle że nie bardzo mogę pobić czasów wykręconych padem :/ Może macie jakieś własne sprawdzone ustawienia z GT4 czy GT5p, które pewnie nie będą się zbytnio różnic z tymi z GT5. Możecie powiedzieć na jakich jeździcie i jakie polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojaczek bardzo fajny. Cena mnie trochę przeraża bo niestety 400+300zł daje nam już 700zł :( Chyba będę musiał wrócić do starej Driving Force Pro.

Dużo się różnią tak w ogóle te dwie kierownice?

Ten temat jest w 3/4 poświęcony DFGT więc zadaj sobie troche trudu i przeczytaj wszystko od początku, 5stron to naprawdę nie jest dużo, a widzę że pytania w temacie kierownic powtarzają się nagminnie. Znajdziesz odpowiedź w temacie, ale szuuuuukaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×