Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu pobralem triala BF3, przeszedłem trochę kampanii, wpadły 3 trofea, któe nie naliczyło mi do konta. Ostatnio pobralem drugi raz tego triala, by nie trzeba bylo pobierac dzis calego bf. Przechodzę kampanię na hardzie, i te trofea mi nie wpadly! dla sprawdzenia zagralem w multi i trophy za zdobycie niesmiertelnika wpadlo! ale przed wpadnieciem tego trophy z niesmiertelnikiem jak wchodzilem w kolekcje trofeow nie bylo tam battlefield 3 0%, a na innych kontach normalnie bylo. w dodatku kiedy wchodze w kolekcje trofeow podczas wpisywania do mojego konta są te 3 trofea zdobyte z triala, a gdy ponownie wchodzę już zalogowany, jest tam tylko 1 % z niesmiertelnikiem. co muszę zrobić by zebrać te 3 trofiki z kampanii? pobrac calego bf3 od nowa nie triala z unlockiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz męcze harda i zobaczę, czy trofeum po misji powstanie (dawno temu triala skończyłem gdzieś w połowie tej misji) wpadnie, jak nie to pie... kampanię idę do multi, bo i tak zrypana, gdyby nie trofea to bym ją olał.

 

jak trophy po powstaniu wpadnie, to przemęczę kampanię, co najwyżej strację 3 trofea, lub potem coś wykombinuję. ma ktoś podobnie oprócz mnie i koilegi na górze?

Edytowane przez Przem0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz próbowałem podejść do platyny...ale np. trofeum za załatwienie za pierwszym razem samolotu nie chciało się wbić-jakieś zbugowane trofeum....i tym sposobem nie mam platyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie coś tu trafi i zaraz zadzownie do tych skośnookich złodziei 

 

Dodawałem gry z Plusa,dodalem darmowego Paydeya,PISALO JAK BYC ZA DARMO DLA PS PLUS,przechodzę do platnosci i pobiera mi z konta 66zl za darmowa rzecz. ZLODZIEJE,ODDAWAC MI HAJS

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno/

 

Napisalem do nich na fejsie. Jak mi nie oddadzą to nie odnowie plusa jak mają mnie okradać

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo ci nie pobrało, na pewno potwierdziłeś pobranie środków z karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz dodałem tyle gier że nawet nie zwróciłem uwagi

ale co to kuwa ma być? pisze że za darmo a tu nagle zmienia się na 66zl,oni normalni są czy nie?

jutro do nich zadzwonie jak mi kasy nie odadza to niech zdychaja

btw

znajomy mówił że miał dokladnie to samo tyle że z Arkham City,ale zadzwionil i hajs oddali

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddają kasę na 100% ;)

 

ja tam zwykle pojedńczo potwierdzam, żeby uniknąć potem dzwonienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddają kasę na 100% ;)

 

;)

mam nadzieję,bo już mialem płacić za bajoszoka infinite ale przez Sony nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach cieszę się, że nie mam non stop karty do konta podpiętej :)

 

PS. Powodzenia w załatwianiu sprawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja czekam na rozpatrzenie sprawy co do velocity ultra, dodalem do koszyka zakupilem.. i po 2-3 tygodniach odnowilem subskrypcje ale gry juz nie mam.. tylko wersja demo mozliwa do sciagniecia, ciekawe co mi powiedza w poniedzialek bo maja na rozpatrzenie reklamacji 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar zakupic konsole za 1-2miesiace mam pytanko odnosnie plusa. Nie posiadając jeszcze konsoli moge zakupic ps+ i dodac jakos gry by np. battlefield 3 bym mogł pobrac gre gdy zniknie ona z plusa i kupie konsolke?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar zakupic konsole za 1-2miesiace mam pytanko odnosnie plusa. Nie posiadając jeszcze konsoli moge zakupic ps+ i dodac jakos gry by np. battlefield 3 bym mogł pobrac gre gdy zniknie ona z plusa i kupie konsolke?

 

Możesz dodać gry na stronce a później je pobrać na konsole :)

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj żeby ci pieniędzy za tego BF3 nie pobrali :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar zakupic konsole za 1-2miesiace mam pytanko odnosnie plusa. Nie posiadając jeszcze konsoli moge zakupic ps+ i dodac jakos gry by np. battlefield 3 bym mogł pobrac gre gdy zniknie ona z plusa i kupie konsolke?

Załóż konto na stronie Sony PS3, wejdź w link podany przez kolegę wyżej, kup PS+, zrealizuj kod (chyba jest zakładka na stronie), daj gry z PS+ do koszyka i daj do listy pobierania. Potem pobierzesz gry z PS3.

Edytowane przez Xende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PAYDAY ma ponad 3 GB aktualizację czy pobrałem nie tą wersję co trzeba? Pobierałem ją nie z listy playstation Plus tylko ręcznie z listy gier PSS (dwa pliki) - trial i coś małego pewnie odblokowanie triala - teraz po włączneiu gry pobiera upadate 3 GB i 120 minut mam z głowy - a miałem nadzieję dzisiaj w coś zagrać :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PAYDAY ma ponad 3 GB aktualizację czy pobrałem nie tą wersję co trzeba? Pobierałem ją nie z listy playstation Plus tylko ręcznie z listy gier PSS (dwa pliki) - trial i coś małego pewnie odblokowanie triala - teraz po włączneiu gry pobiera upadate 3 GB i 120 minut mam z głowy - a miałem nadzieję dzisiaj w coś zagrać :sad:

 

Ktoś napisał już, że aktualizacja właśnie tyle waży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał już, że aktualizacja właśnie tyle waży :)

Dzięki przeoczyłem to info ... no cóż dawno nie grałem na Xboxie to mam okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem, że po przedłużeniu plusa wszystkie gry pomieszały mi się na liście pobierania. Po kolejnym przedłużeniu wszystkie gry się zdublowały :shok: ktoś tak jeszcze miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem, że po przedłużeniu plusa wszystkie gry pomieszały mi się na liście pobierania. Po kolejnym przedłużeniu wszystkie gry się zdublowały :shok: ktoś tak jeszcze miał?

 

mi sie pomieszaly, a jedyna gra ktora sie zdublowala to velocity i na dodatek nie moge jej pobrac w pelnej wersji, tylko demo.. jakies bledy.. najlepsza byla odpowiedz mailowa z COK

"Problem może wynikać ze zbyt późnego odnowienia subskrypcji PlayStation Plus. Zgodnie z zasadami świadczenia subskrypcji, powinna ona zostać odnowiona natychmiast po jej zakończeniu."

na szczescie koles z infolinii nie prawil mi juz takich farmazonow, tylko potwierdzil dane ze zgloszenia mailowego i przekazal administratorowi. Ciekawe jak to sie zakonczy, swoja droga pierwszy raz dzwonilem do COK i mam poki co pozytywne zdanie o nich, lecz to moze kwestia tego ze trafilem na ogarnietego kolesia

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś pisałem na live chacie EA dot. ultimate team,rozdawali darmowe paczki oczywiście ja nie dostałem,na jednego typa trafiłem to pisał że nic takiego nie miało miejsca,że musi się gdzieś tam skontaktować,ze prosi o date zakupu gry,miejsce zakupu i skan paragonu,no idiota.Potem trafiłem na ogarniętego to parę dni później miałem kod na e-mailu na paczki dokładnie jak ten z preordera - a że nie miałem preordera na fife to dostaję co tydzień paczkę za friko.

Więc reasumując zależy na kogo się trafi,niektórzy to sprawiają wrażenie że pracują bo muszą a że nie potrafią pomóc to mniejsza o to,jak ktoś jest solidny i przykłada się do roboty to i efekty inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie pomieszaly, a jedyna gra ktora sie zdublowala to velocity i na dodatek nie moge jej pobrac w pelnej wersji, tylko demo.. jakies bledy.. najlepsza byla odpowiedz mailowa z COK

"Problem może wynikać ze zbyt późnego odnowienia subskrypcji PlayStation Plus. Zgodnie z zasadami świadczenia subskrypcji, powinna ona zostać odnowiona natychmiast po jej zakończeniu."

 

Ja przedłużyłem plusa jeszcze przed zakończeniem subskrypcji, pierwszego dnia było wszystko normalnie a gry zdublowały się kolejnego (wszystkie). Jak się okaże, że nie mogę którejś ściągnąć, to się wkurw... :mad:

 

Edit: Catherine to mam na liście nawet trzy razy :rofl: . Sprawdzałem i każdą z wersji da się ściągnąć :rofl: . Teraz to chyba poczekam aż Plus skończy mi się całkowicie i dopiero przedłużę (gorzej jak wtedy gry zamiast zdublować się znikną).

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwrotów na konto to bym się nie przejmował, to nie polskie firmy że trzeba czekać miesiącami. Ostatnio miałem podobną sytuację robiłem spore zakupy i nasz genialny polski sklep odrzucił mi kartę, 2 miesiące czekania i 0 postępy, zadzwoniłem do swojego banku (pewien raj podatkowy), kasa w ciągu 5 minut wróciła na konto z ich środków a sami sobie spokojnie załatwiali z polskim bankiem. NIestety standard usług bankowych w tym kraju jest taki jak wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×