Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

aha :) a takie jeszcze pytanie czy jak będę opłacał abonament od początku , czy będzie możliwośc dostania klucza do bety Medal Of Honor jak ktoś wie może to niech da znac :)

Nie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. :P

No i już lipa to miało dawać dostęp do bet i guzik mnie obchodzi, czy się zaczęła czy nie i inne trele morele. Bo płaci się za tą usługe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja PS+ jest moim zdaniem bardzo interesująca. Chętnie bym się nawet skusił, jednak mam obawy odnośnie PSP której nie posiadam, a na która duża część darmowych materiałów będzie przeznaczona tj. LBP za abonament roczny. Skusiłbym się gdyby gra którą dają była wer. na PS3 a nie jej mniejszą siostrę. Cóż poczekam na rozwój wydarzeń i opinie użytkowników i wtedy zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@monkey gdzie wyczytałeś, że będzie dużo rzeczy na PSP??

LBP będzie w wersji na PS3, a minisy i gry z PSX można uruchamiać tez na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Month 1: June 29th – August 3rd

Intro offer: LBP (standard edition)

PSN PS3: Wipeout HD

minis: Field Runners, Age of Zombies

PSone: Destruction Derby

Full Game Trial: Shatter, Savage Moon <<<<<<< LOL

Discounts: LBP God of War Pack – 50%, LBP: LocoRoco costume pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%

Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC

Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain

Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme

2 x Fat Princess Premium Avatars

Month 2: August 4th – September 1st

PSN PS3: Zen Pinball

minis: Blast-Off, Alien Zombie Death

PSone: Medievil

Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars <<<<<< LOL X2

Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOutHD Fury – 20%

Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter

Themes: “SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme

2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)

Some other answers to frequently asked questions from the last blog post

  • Cross-game chat is not currently included in PlayStation Plus <<<< Nie to nie kasy mojej nie zobaczą

Jak dla mnie to jeden wielki meh poczekam do września, bo na chwile obecną wole sobie kupić coś do pogrania niż marnować hajs na tonę śmieci

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Irvin- jednak masz rację wer.PS3, czytając wczoraj newsy na ten temat nie przeczytałem ze zrozumieniem.

W związku z tym ja poproszę większe HDD na tą grę, jeśli to ma być download.

I po zobaczeniu zawartości na najbliższe 2 miesiące podtrzymuję zdanie - czekam na rozwój wydarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeden wielki meh poczekam do września, bo na chwile obecną wole sobie kupić coś do pogrania niż marnować hajs na tonę śmieci

Kurde lipa straszna, myślałem że będzie można sobie wybrać gry do ściągnięcia a to oni wybierają za mnie i to jak słusznie zauważyłeś śmieci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba będzie się wstrzymać, bo narazie nic ciekawego PSN + nie ma do zaoferowania. Wolę sobie kupić pare gierek na wakacje niż ładować kasę w jakiś szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba będzie się wstrzymać, bo narazie nic ciekawego PSN + nie ma do zaoferowania. Wolę sobie kupić pare gierek na wakacje niż ładować kasę w jakiś szajs.

Ale wy macie problemy .... dla mnie to super  oferta a 200zł to nie są straszne pieniądze .... na rok ludzie , ja nigdy nic nie kupywałem z PSN Dlatego oferta mi pasuje bo nic nie mam z wymienionych wyżej żeczy  tylko LBP ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy .... dla mnie to super oferta a 200zł to nie są straszne pieniądze .... na rok ludzie , ja nigdy nic nie kupywałem z PSN Dlatego oferta mi pasuje bo nic nie mam z wymienionych wyżej żeczy tylko LBP ..

Tylko, że ja za te niestraszne pieniądze (200zł) to mogę sobie kupić LBP, Infamous, i np. Ratchet & Clank: A Crack in Time razem wzięte. Niech PSN + kosztuje nawet 400 zł, ale będzie tego naprawdę warte, a nie założyli sobie damy w miarę niską cenę za same chłamy pod postacią super usługi i zobaczymy czy to się sprzeda >>>> PSP GO największa porażka tej generacji

Where the fuck is cross game chat ja się pytam

EOT z mojej strony, bo każdy ma prawo robić ze swoją kasą co mu się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość chyba zapomina, że jest to oferta na 2 miesiące a zostało jeszcze 10.Jakich by gier nie dali i tak by się zawsze znalazł kto w nie grał lub komu one nie pasują.Jasne za tą kasę kupił byś te gry plus jakąś inną ale znów zapominasz o kolejnych 10 miesiącach.Wszyscy piszą, że to za drogo na takie rzeczy ale jakby dodali chat to już ok? za zwykły chat zapłaciłbyś te 200zł?

Dodam jeszcze, że miło z strony Sony, że odrazu napisali co dadzą.Dzięki temu niezdecydowani i wszyscy co grali mogą się wstrzymać te 2 miesiące na ciekawszą propozycję.

Edytowane przez Siudak83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda też że w Europie nie ma 3 miesięcy gratis ... no i szkoda troszkę że nie dają wolnej ręki ale to by było zbyty piękne

jestem ciekaw jakie będą dalsze propozycje Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że PSN + nie ma na razie nic nieckawego do zaoferowania. Może w przyszłości się w to zaopatrze, ale na dzień dzisiejszy to dla mnie strata kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation + wykupiony na rok :D polecam fajne rzeczy za niewielka kase ;p

Edytowane przez kpotocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kpotocki

A możesz powiedzieć jaka wersja LBP jest dostępna? Bo wedle zapewnień Sony miała być dla każdego kraju dostępna zlokalizowana. Tyle, że w Polsce zlokalizowana była tylko wersja GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam nad kupnem, ale z tego co widzę na tej liście nie ma nic takiego co bym chciał bardzo mieć. Chyba muszę się jeszcze trochę zastanowić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie piszą jak by to była goty :D ja czytałem że podstawowa to ma być ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem na 3-mce dlatego że jest w tym WipeOut HD które zamierzałem kupić no i dwie fajne tapetki dynamiczne są które także mi się podobają, liczę że przez te 3-mce wyjdą jakieś exluzywne bety oraz ciekawe oferty jak nie to nie przedłuże tego abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, że jak przestaniesz płacić, stracisz dostep do LBP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, że jak przestaniesz płacić, stracisz dostep do LBP ?

Ale wiesz, że nic nie wiesz?

LBP jest dożywotnio bez względu na PSN+

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że nic nie wiesz?

LBP jest dożywotnio bez względu na PSN+

Chyba ze..

No ale reszta przepada, i tu najwiekszy minus PSN +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi minus... szkoda ci 200 zł na rok za tyle fajnych rzeczy? Przecież tak naprawdę to jeśli ktoś nie grał w te gry, które będą przez pierwsze 2 miesiącę to już mu się to prawie całe zwróci... A to, że nie będzie mi to działać to akurat nie problem bo zamierzam cały czas przedłużać subskrypcję :P Na pierwszy rok już zakupiona... :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo jaka wersja w końcu jest tego LBP? Bo jak angielska to Sony ciśnie kit :) Chciałbym wiedzieć bo jeżeli GOTY to kupuje na rok, jeżeli nie to na 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze..

No ale reszta przepada, i tu najwiekszy minus PSN +

Avatary i tapetki pozostają na zawsze... tak samo to co kupiłeś po promocji :thumbsup:

To wiadomo jaka wersja w końcu jest tego LBP? Bo jak angielska to Sony ciśnie kit :) Chciałbym wiedzieć bo jeżeli GOTY to kupuje na rok, jeżeli nie to na 3 miesiące.

Czytałem gdzieś w necie że ma być zwykła i okrojona wersja że ma być jeden język przypisany do sklepu w którym kupujesz, więc niby kupujesz na polskim psn to dostajesz z polską wersją jedynie. Źródła nie pamiętam więc można traktować to jako tylko plotkę.

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×