Skocz do zawartości
grzesiowy

Gry zaczęły mi się pobierać znikąd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanko, bo zaczęło mi się samo pobierać Gran Turismo 5 i FIFA12, a ja nic nie kupowałem, a na plusie te gry nie są dostępne, wie ktoś może o co chodzi? Czy te gry będę miał na zawsze, czy to jakieś demo czy co, bo nie wiem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dzisiaj wygrałem FIFĘ i Gran Turismo 5. GT pobrało się bez żadnych problemów, a FIFA zajmowała tylko 54MB, pobrało się i nic, zniknęła. Wie ktoś co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ciąg dalszy przygód Pana Szczęśliwca ;)

 

Na moje oko to musisz pobrać jeszcze demo gry z PsStore, często to ono skrywa całą grę, pełna wersja to zazwyczaj odblokowanie sztucznie okrojonego demka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Znowu piszę nowy temat, ponieważ poprzedni został zamknięty, a problem nie został rozwiązany. Chodzi o to, że wygrałem dwie gry GT5 i FIFA 12, wszystko fajnie, ok. Pobrałem. GT zajmowało ok. 4GB, a FIFA 54MB! Po pobraniu tych dwóch gier nic się nie stało, zniknęły. Ktoś powiedział mi abym pobrał demo FIFY, ale niestety nie ma na Storze ;) tak samo z Gran Turismo. Zależy mi na tym, ponieważ jutro umówiłem się na grę w GT5. 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To biegnij do sklepu po GT5 na płycie i po sprawie :thumbsup: Fifę12 też łyknij, dużo teraz nie kosztuje a przynajmniej nie będziesz rozczarowany że zniknęła :yes:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Panie szczęśliwcu wygrałeś gry, które instalują się w "Narzędzie danych gier'' rzadki okaz wykorzystuj dar mądrze wybrańcu. Jest legenda o człowieku, który wygra GT5 i jednego kotleta (na PC to kotlet ;p ) i ten ktoś będzie naszym wybrańcem i uratuje nas przed crapoapokalipsą od SONY. Z wielką mocą wiąże się... ę, yyyyyyy.... jak to tam leciało?? A tak pamiętam... pro gamerstwo. 

 

Nie brać tego zbytnio poważnie bo to legendy

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nic z tym nie zrobię?


To biegnij do sklepu po GT5 na płycie i po sprawie :thumbsup: Fifę12 też łyknij, dużo teraz nie kosztuje a przynajmniej nie będziesz rozczarowany że zniknęła :yes:

Chętnie, ale kasę odkładam na telewizor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Odkładasz na tv? Nie lepiej go "pobrać znikąd" ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Odkładasz na tv? Nie lepiej go "pobrać znikąd" ;)

Fajnie by było :E

Ile by to zmieniło xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobra poziom tego wątku dotknął tak niskiego pułapu że zmuszony jestem z laptopem kłaść się na dywanie aby cokolwiek tu odpisać. Zamykam z jednoczesnym apelem do założyciela wątku aby nie tworzył kolejnych. Bez odbioru!

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×