Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko takie luzne rozmyslanie, spokojnie :P Po prostu mam nadzieje, ze bedzie zyla dlugo i szczesliwie, tak jak moje PS3 juz 5,5 roku zyje i ma sie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy skąd najtaniej dorwać Destiny?? (skoro nie ma wersji PL) to w grę wchodzi każdy sklep nawet zagramaniczny ;)

Jakieś rady??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Mnie na Amazonie 60$ +darmowa wysyłka.

Pytanie do osób zamawiających na Amazonie.

Ile czekacie na potarcie paczki??? czy wysyłają na premierę czy po??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź sobie, ile ta "darmowa" wysyłka z Amazonu kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Mnie na Amazonie 60$ +darmowa wysyłka.

Pytanie do osób zamawiających na Amazonie.

Ile czekacie na potarcie paczki??? czy wysyłają na premierę czy po??

 

Nie wiem gdzie chcesz tą wysyłkę, ale jeśli do Polski to dolicz sobie jakieś 15$. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US PSN tez jest pre order na destiny za 60$. Na minus jest to ze nie można cancelować. Nie wiem tylko jak jest z taxem być może dołączają parę procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że biorąc Destiny z US Store, na 99% będą problemy z wszelkimi dodatkami kupowanymi u nas, po prostu nie będą działać.

Dla świętego spokoju radzę kupić normalnie u nas w Europie gdzieś i mieć europejskie wydanie, żeby spokojnie kupować DLC i mini-DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupie destiny US PSN to dokupienia na te samo konto dodatków nie powinno być problemem. Mam tylko nadzieje ze nie będzie podziału na różne serwery tak jak w wowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiar na preorder Diablo 3 w dobrej cenie? Poki co to znalazłem tylko na ultima.pl za 229 + przesyłka. W muve brak, amazon wychodzi drożej, zavvi to w ogóle jakiś odlot - 61£.

Nie wiem czy mozna zaufać ultimie, macie jakies doświadczenie z nimi - preorder w dniu premiery czy walą w kulki? W razie czego mozna anulować preorder bez problemu? Płatność moze byc dokonana w późniejszym terminie jak np w Amazonie czy zaraz po zamówieniu?

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawialem 2 gry u nich i kazda mialem 2-3 dni przed premiera jakos:) Ale pewnie reguly nie ma. Sam sie zastanawiam czy Diablo czy Last of us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że biorąc Destiny z US Store, na 99% będą problemy z wszelkimi dodatkami kupowanymi u nas, po prostu nie będą działać.

Dla świętego spokoju radzę kupić normalnie u nas w Europie gdzieś i mieć europejskie wydanie, żeby spokojnie kupować DLC i mini-DLC.

Wszystkie gry sportowe tak mają, tzn. na polskich kontach nie działa sklep, nie można otwierać paczek ani w ramach season ticket ani za kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przecież żaden problem, można stworzyć konto US i odpalić tam kod z dodatkiem i pykać na swoim, działa 100 % bo miałem tak z assasinem i dodatkiem aveline. Gra kupiona w wersji US na playasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71pzzyxteel._sl1500_7iqkcn.jpg

Fajnie się prezentuje, ale mnie bardziej ciekawi ten pakiet  :biggrin:

 

PS4_GW_3D_Destiny_month-090614_140237026

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na ceneo trochę tańsze PS4 jednak mają jakieś przejściówki(?) z USA. Warto to brać czy lepiej kupić w sklepie typu Saturn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na ceneo trochę tańsze PS4 jednak mają jakieś przejściówki(?) z USA. Warto to brać czy lepiej kupić w sklepie typu Saturn?

 

W USA masz zasilanie 110V. Jednak z tego co mi wiadomo to w konsoli jest zasilacz AC 100-240V, więc nie powinno być problemów.

Jeśli dają Polską gwarancję to czemu nie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogos interesowalo, w Galerii Krakowskiej w Saturnie są golasy Made in Japan. Udalo mi sie Japonca wyciagnac jeszcze. Od dzis w promocji 1649 (na to sie juz nie zalapalem :/)

Edytowane przez Durendal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogos interesowalo, w Galerii Krakowskiej w Saturnie są golasy Made in Japan. Udalo mi sie Japonca wyciagnac jeszcze. Od dzis w promocji 1649 (na to sie juz nie zalapalem :/)

Dzięki za informacje przejade się jutro zobaczyć.

Tak ogólnie zapytam się was czy warto kupić PS4 gdy gram tak naprawdę tylko w Fify, GTA i jak cos jest w Plusie (z Plusa na PS4 juz mam kilka gierek). Obecnie PS3 z bratem dziele dlatego nosze się z zakupem innej konsoli bo mam już prawie te 18 lat i nie będę patrzył na to kiedy mu się zachce grać.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie PS3 z bratem dziele dlatego nosze się z zakupem innej konsoli bo mam już prawie te 18 lat i nie będę patrzył na to kiedy mu się zachce grać.

szacunek... w koncu będziesz mógł kupic piwo, papierosy, ps4. ..
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam już prawie te 18 lat i nie będę patrzył na to kiedy mu się zachce grać.

To fajnie ... :ok:

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało: preorder Diablo 3 (PS4) na muve jest za 214.90zł + darmowa wysyłka. Wczorajsza cena: 229zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało: preorder Diablo 3 (PS4) na muve jest za 214.90zł + darmowa wysyłka. Wczorajsza cena: 229zł.

 

Dzieki, wypada chyba troszke lepiej niz ultima ktora tez obnizyla juz do 209. W sumie dobrze ze tak walcza mamy taniej gry przez to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×