Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do orientujących się i bardziej doświadczonych graczy.
Jako, że wszyscy wiedzą, że nowe gry na PS4 są bardzo drogie, chciałbym was się zapytać czy znacie jakiś fajny sklep internetowy gdzie można kupić tanio nowe bądź używane gry.

Ostatnio przeglądałem trochę internet i znalazłem np. Metro Redux, grę która bardzo mnie zainteresowała i upolował bym ją w korzystnej cenie. Znalazłem nówkę w okolicach ~100zł, a używkę w okolicach ~60 zł (oczywiście do ceny dojdzie koszt przesyłki jeszcze).
Może wiecie gdzie kupić taniej? :)
I kolejne pytanie odnośnie Metro Redux, czy ta gra wyszła w PL wersji językowej? Tzn chodzi mi głównie o to, żeby były napisy PL i okładka w wersji PL (jeśli jest). Bo podejrzewam, że dubbingu nie będzie.

To tyle, czekam na odpowiedź:)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do orientujących się i bardziej doświadczonych graczy.

Jako, że wszyscy wiedzą, że nowe gry na PS4 są bardzo drogie, chciałbym was się zapytać czy znacie jakiś fajny sklep internetowy gdzie można kupić tanio nowe bądź używane gry.

Ostatnio przeglądałem trochę internet i znalazłem np. Metro Redux, grę która bardzo mnie zainteresowała i upolował bym ją w korzystnej cenie. Znalazłem nówkę w okolicach ~100zł, a używkę w okolicach ~60 zł (oczywiście do ceny dojdzie koszt przesyłki jeszcze).

Może wiecie gdzie kupić taniej? :)

I kolejne pytanie odnośnie Metro Redux, czy ta gra wyszła w PL wersji językowej? Tzn chodzi mi głównie o to, żeby były napisy PL i okładka w wersji PL (jeśli jest). Bo podejrzewam, że dubbingu nie będzie.

To tyle, czekam na odpowiedź :)

Pozdrawiam

Alledrogo, Olx, Gametrade i Ceneo. Możesz też założyć drugie konto na amerykańskim PSN'ie - tam często są niezłe okazje, ale nie masz co liczyć na polską wersję językową. Chyba nie ma jednego takiego miejsca, w którym możesz tanio dostać każdy interesujący Cię tytuł...

Co do Metra, to wyszło w polskiej wersji językowej (napisy) - pudełko i cyfrowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybszą odpowiedzią na twoje pytanie będzie Allegro. A co do sklepów stacjonarnych czy internetowych to nie ma reguły, trzeba szukać okazji. Czasem jakieś Saturny czy inne mediamarkty robią chwilowe promocje na premiery, czasem Ultima zrobi jakąś wyprzedaż. Teraz chyba w Biedronce jest kilka gier na ps4 za 80 zł. Dobrą opcją jest też zaglądanie tu na forum, czujni forumowicze szybko łapią cebulowe promocje i dają cynk reszcie ucieszonej gawiedzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużych miastach olx jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Panowie z innej beczki szukam rozsądnych pieniądzach dualshock w kolorze Urban Camo wszędzie widzę minimum za 240pln ktoś orientuje się gdzie można taniej kupić lub jakiś rabat dowalilć?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupione. Wyszło 130zł z przesyłką. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma niedaleko Sferis, to tam też jest ta promocja, można odebrać w ich salonie za darmo :) Dzięki za info!

 

http://www.sferis.pl/p/373122-gra-ps4-until-down-711719816034.html

 

edit: widzę, że już po promocji. Jeśli ktoś chce wyrwać odrobinę drożej, to Euro RTV Agd ma po 139 zł.

Edytowane przez Silvena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupie ps+ na miesiąc?

 

Jeśli się nie mylę, to są dwa wyjścia, albo konta z PS Plusem na Allegro (osobiście odradzam :)) albo kupno na PS Store :). Nawet jeśli nie chcesz kupować doładowań do konta Sony to w Storze możesz kupić powyżej 20zł Plusa a pieniążki pobierze z karty jeśli masz powiązaną z kontem Sony ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma może ktoś możliwość ogarnąć mi z biedry tego ff X/ X-2 HD na ps4? W moim mieście są 4 biedronki i niestety żadnej kopii Finala... Jedyne co znalazłem to dark soulsy i alien na ps4. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dzien jeszcze finale lezaly a ja szukam dark souls jakas wymiana?;) daj znac

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dzien jeszcze finale lezaly a ja szukam dark souls jakas wymiana? ;) daj znac

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

 

Jestem za, wysłałem pw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten kupon na -25zł bo znaleźć nie mogę :sad:

Już nieważne znalazłem, że tylko w wersji papierowej :/

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to w media markcie są Bloodborne goty za 219 zł. Na Allegro najtańsze za 249 bodajże :). I schodzą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos czy i jak cos kiedy bedzie promocja PS+ ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez czekam. Tyle o tym sie naczytałem a teraz cisza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×