Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenia parafialne ;)

 

Jeśli ktoś liczy na kupno w MM to życzę każdemu z osobna dużo szczęścia. Dzisiaj miałem kontakt z 3 różnymi kierownikami działów MediaMarkt w 3 różnych miastach województwa Śląskiego, nie były to przypadkowe osoby tylko skontaktowane ze mną za pośrednictwem znajomych przychylne mi jednostki, które niczym Max Kolanko mówił jak jest a nie tak jak im kazano ;) Do magazynów poszczególnych MediaMarkt dzisiaj dotarły PS4 i ilości są zadziwiająco niskie;

 

sklep nr 1: dostali 8 konsol, mają 4 sprzedane pre-ordery,

sklep nr 2: dostali 8 konsol, mają 11 sprzedanych pre-orderów,

sklep nr 3: dostali 20 konsol, mają 27 sprzedanych pre-orderów,

 

Okazuje się że pomimo tego konsole w niewielkich ilościach wylądują na półkach, około 4 sztuk w każdym ze sklepów, osoby które kupiły pre-order wcale nie mają więc gwarancji na to że jutro pograją na swoim nowym Ps4. Nie wiem skąd taka polityka ale info pewne i sprawdzone, tym bardziej zadziwiające jest dla mnie ciągle trąbienie od rana w radio o ofercie MM na PS4 z grami które reklamuje się jakby mieli magazyny pełne sprzętu :( Celowo nie podaje miast bo te są nieistotne, tak czy siak są to jedyne MM w tych trzech miastach a każde liczy ponad 150.000 mieszkańców. [FACEPALM]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zrobilem sobie plan B :) tydzien temu zadzwonilem do sklepu PunktGracza i mily facet powiedzial ze odlozy mi ten najwiekszy zestaw gdy dostana jutro dostawe i wysle mi poczta :) wiec jak sie nie uda rano jutro pod MM to zostaje sklep z kurierem:) 

Edytowane przez adrian1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem swoja konsole w rtv euro w połowie października nie płaciłem 100 zł zaliczki, dostałem dziś meila tak jak wyzej kolega że jutro po godzinie 14 moge przyjechac odebrac konsole i mam na to 3 dni wybrałem odbiór towaru w sklepie wydaje mi sie że wszyscy dostana swoje konsole a cała nagonka nie była potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam do 14 według tego co napisali mam 3 dni na odebranie rezerwacji wiec nie mogą sprzedać tego produktu przed upływem 3 dni, a mam wrażenie że spokojnie można sobie będzie jechac i kupić konsole z półki, ale poczekajmy do jutra i wszystko sie wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę tutaj prawie każdy ma kolegę/brata/tatę/siostrę w MM lub Saturnie :) Ja jestem pewny, że jutro (przynajmniej w większych miastach) konsolę kupi każdy chętny. Niekoniecznie w bundlu, ale z golasem nie powinno być problemów. Jak ktoś wyżej napisał, Polska to nie USA. Tutaj naprawę tłumy nie będą szturmować sklepów żeby kupić zabawkę za 2k złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziecie rano czy czekacie do 14 ? :biggrin:

Pozdrawiam

 

Ja jadę rano. :P E-maila dostałem wczoraj, więc istnieje duża szansa, że konsolę na 9:00 będę miał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z ME ale niestety bez PS4, pomimo że dostałem na maila informację że towar do odbioru. Nie wydali mi ponieważ producent im zabronił wydawać przed premierą :( Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledze ten watek na forum dlugo i widze ze napalonych jest wielu mam nadzieje ze kazdy dostanie. Ja poluje jutro od rana na golasa z bf4.

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledze ten watek na forum dlugo i widze ze napalonych jest wielu mam nadzieje ze kazdy dostanie. Ja poluje jutro od rana na golasa z bf4.

Polujesz na golasa z BF4 (w ręce)? Zimno ma być, polecam się ubrać. Będziesz chory i nici z radości grania na PS4 :)

 

Aktualizując moją wcześniejszą wypowiedź. Chodziło mi o Media Markt w Bielsku-Białej (tylko pre-ordery, bez żadnych pudełek na półkach), a nie o Krakowskie. Więc proszę, nie spamujcie mi więcej PW, bo odebrałem 8 wiadomości :) Potwierdza się to, co jeden z moderatorów pisał wyżej. Dobrze zaopatrzone są duże miasta, największe sklepy. W mniejszych jest ciężko. Potwierdza się to, o czym pisałem jakieś 30 stron tematu temu. Istotny jest ranking sprzedażowy. Te markety, które sprzedają najwięcej gier/konsol Sony, dostają najwięcej sztuk PS4 na premierę.

 

Sam wierzę w Avans, tylko to mi pozostało. A jak nie to zostaje druga dostawa 13-14 grudnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledze ten watek na forum dlugo i widze ze napalonych jest wielu mam nadzieje ze kazdy dostanie. Ja poluje jutro od rana na golasa z bf4.

Jak tu nie byc napalonym jak dla mnie to jedna z lepszych inwestycji :)

PS3 kupilem w 2008, od tego czasu byla wlaczona ok. 3000 godzin. Kupilem za 1200 + pewnie 2000 na gry wiec jak latwo policzyc wyszlo mi okolo zlotowki za godzine rozrywki.

 

Porownujac do takiego meczu ligowego (powiedzmy 40 PLN za dwie godziny + paliwo + parking) oplacalnosc konsoli jest bardzo wysoka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z ME ale niestety bez PS4, pomimo że dostałem na maila informację że towar do odbioru. Nie wydali mi ponieważ producent im zabronił wydawać przed premierą :sad: Bez komentarza.

I bardzo dobrze, niech trzymają się terminów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, niech trzymają się terminów

To chociaż by mnie poinformowali o tym że konsolę mogę odebrać dopiero jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , kazdy powinien dostać na premiere , :) oto w tym chodzi ! moja konsola mega bundle z killzone SF , nfs rivals i battlefield 4 juz jedzie !!



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje dokładny stan w Krakowie to Media Markt Solvay 45 sztuk dla ludzi "Prosto z Ulicy" <nutki> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ludzmi, ktorzy twierdza, ze konsol starczy dla wszystkich. Moi mili zyjemy w polsce, ile osob tak naprawde moze byc stac na to by isc do sklepu i kupic za 2000 zabawke bo maja od taki kaprys, jak sprzeda sie jutro 500 sztuk na cala polske ( bez pre-orderow ) to bedzie MEGA ILOSC :) ja juz sobie zarezerwowalem drugiego pada, kamere , bf4 i fife 14 zeby nie latac po markecie, a po godzinie 17 jak skoncze prace, udam sie do saturna i spokojnie wezme ps4 + killzone i ac4. Ludzi moze i bedzie duzo ale wiekszosc to beda gapie, ktorych zwyczajnie nie stac na tak drogi gadzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nie będę oryginalny... jak większość udam się rano do MM i kupię zestaw z gazetki i reklamy tv, czyli PS4 + 2gry. Assasina od razu wystawiam na sprzedaż, jest mi zbędny. Gdyby ktoś był zainteresowany to prosze o info na PW. Na początek starczy Killzone, Battlefield4 i Fifa 14. Tyle ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ludzmi, ktorzy twierdza, ze konsol starczy dla wszystkich. Moi mili zyjemy w polsce, ile osob tak naprawde moze byc stac na to by isc do sklepu i kupic za 2000 zabawke bo maja od taki kaprys, jak sprzeda sie jutro 500 sztuk na cala polske ( bez pre-orderow ) to bedzie MEGA ILOSC :) ja juz sobie zarezerwowalem drugiego pada, kamere , bf4 i fife 14 zeby nie latac po markecie, a po godzinie 17 jak skoncze prace, udam sie do saturna i spokojnie wezme ps4 + killzone i ac4. Ludzi moze i bedzie duzo ale wiekszosc to beda gapie, ktorych zwyczajnie nie stac na tak drogi gadzet.

 

Nie wiem czy wiesz, ale PS3 sprzedaje się w Polsce w ilości 100 000 sztuk miesięcznie (według Sony Poland - wywiad z szefem marketingu do znalezienia w google). Także wiesz... 500 sztuk, to trochę niedoszacowana ilość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jak jutro rano pojadę do Saturna i spotkam kogoś o tej 9:00 pod sklepem to będzie to któryś z użytkowników tego forum ^^ 

Edytowane przez LoRaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe o 9 w Pasażu Grunwaldzkim, Wrocław ;) i kierunek Saturn, jak dostane to dostane, jak nie to nie. Zawsze mamy nasze PS3 jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem od electro.pl fakturę nr.listu przewozowego mieli przesłać ale na razie nic ktoś moze już dostał wiadomość z nr.przesyłki ?? oddam za free preorder kupiony w euro w zawierciu pisac na priv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale PS3 sprzedaje się w Polsce w ilości 100 000 sztuk miesięcznie (według Sony Poland - wywiad z szefem marketingu do znalezienia w google). Także wiesz... 500 sztuk, to trochę niedoszacowana ilość ;)

100 000 ? W ciagu roku statystycznie sprzedaje sie u nas 1 200 000 konsol rocznie ? :ohmy: cos Ci sie drogi Adminie chyba pomylilo z iloscia zer :)

Edytowane przez Czarnuchh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkich PS3 sprzedało się w Polsce 500 tysięcy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×