Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Towar rozpakowany odpalony, to towar uzywany.  Tak samo nie chcialbym brac samochodu testowego z salonu w cenie nowego i co z tego, ze jest hejt na nowa konsole. :)

 

A ktoś inny woli używane i sprawdzone, a nie kupno kota w worku, bo tak obecnie jest z pierwszą partią PS4. Napisał, że konsola używana, ale jak nowa więc o co się dopie....? O cenę? Przecież nie ty płacisz, więc po co te wszystkie komentarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuj konsoli do samochodu....

Samochod, konsola czy kurtka, to taki sam  produkt. Ktos dotyka, ktos uzywa i  tyle.

 

Empik nie wysyla  konsol za granice czy ktos wie czy inne sklepy tez tego nie robia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy będą jakieś dostawy w mediaexpertach przed świętami? Ponieważ chciałbym tam upolować edycje gracza za 2350 :)

 

Byłem dzisiaj w Saturnie (Poznań City Center) i wywieszka, że kolejna dostawa PS4 w 2014 roku :/

Do tego w Saturnie, MM i ME wszystkie kamerki wyprzedane i bardzo dużo padów zeszło :p były całe regały z tym, a zostało po kilka sztuk :p

Edytowane przez patrykde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem info w Euro ze spodziewaja sie dostawy 19 grudnia i ze beda to golasy.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić konsole przed końcem roku, już właściwie mam kasiore, ale coraz bardziej się utwierdzam wtym, że trzeba poczekać. Przecież te ceny są z kosmosu. Samo Sony planowało sprzedawać za 1600 golasy... Z tego co widze to jak się wypsztykają ci napaleńcy to pewnie zostanie duża ilość konsol i beda dobre promocje w okolicach stycznia lutego i chyba się wstrzymam do tego czasu jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu w Brzegu kupiłem golasa w ME za 1789 i do tego Fifa 14, upgrade Ghosts i pozyczony Killzone i pykam.

Edytowane przez tony777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem info w Euro ze spodziewaja sie dostawy 19 grudnia i ze beda to golasy.

W takim wypadku 19 pojawią się w sklepie czy dopiero 20? Dziś byłem w Arkadii w Saturnie i Euro - pusto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katowickim MM są konsole na magazynie, zestaw z KZ:SF za 2099zł

Trzeba iść do sprzedawcy i zapytać się czy są, gdyż na sklepie nie mają wystawionych.

Edytowane przez pinkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić konsole przed końcem roku, już właściwie mam kasiore, ale coraz bardziej się utwierdzam wtym, że trzeba poczekać. Przecież te ceny są z kosmosu. Samo Sony planowało sprzedawać za 1600 golasy... Z tego co widze to jak się wypsztykają ci napaleńcy to pewnie zostanie duża ilość konsol i beda dobre promocje w okolicach stycznia lutego i chyba się wstrzymam do tego czasu jednak

 

@shuji mysle ze najlepiej bedzie kupic ps4 w marcu/kwietniu jak wejdzie do PL XBOX ONE na co pewnie sony (lub sprzedawcy) zareaguja jakas delikatna obnizka... No ale to trzeba miec cierpliwosc do tego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki real luty, marzec Ci to maja niezle narabane we lbie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katowickim MM są konsole na magazynie, zestaw z KZ:SF za 2099zł

Trzeba iść do sprzedawcy i zapytać się czy są, gdyż na sklepie nie mają wystawionych.

W każdym MM są konsole na magazynie? Głownie chodzi mi o Tarnow?

Edytowane przez sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki real luty, marzec Ci to maja niezle narabane we lbie...

 

Jak zamówisz na Amazonie to do końca stycznia masz dostać, tak mają napisane :)

Wziąłbym ten zestaw z 3 grami za 500€ na Twoim miejscu, a do bundla bym się dopisał na maila, w razie jakby znowu go mieli kiedyś.

Ja obecnie czekam na wysyłkę, bo ma być dosłownie na dniach, dla tych co zrobili pre-ordery bundla we wrześniu bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz na Amazonie to do końca stycznia masz dostać, tak mają napisane :)

Wziąłbym ten zestaw z 3 grami za 500€ na Twoim miejscu, a do bundla bym się dopisał na maila, w razie jakby znowu go mieli kiedyś.

Ja obecnie czekam na wysyłkę, bo ma być dosłownie na dniach, dla tych co zrobili pre-ordery bundla we wrześniu bodajże.

Knack i driveClub mnie nie interesuja, wole  lysa kupic i dokupic gry wyjdzie mi z 723 euro za calosc, ale lepiej poczuje sie z tym. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamów pustą :) Pre order nic nie kosztuje, a jak coś trafisz w międzyczasie to anulujesz i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W każdym MM są konsole na magazynie? Głownie chodzi mi o Tarnow?

 

 

 

w Nowym Sączu nie mieli , zadzwonilem wczoraj i powiedzieli ze nastepna dostawa bedzie 15 stycznia  :blink:

Edytowane przez g4ndi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław Galeria Dominikańska MM - jedna sztuka na półce za 2249zł z Killzone i Knack. Przynajmniej godzinę temu jeszcze była :D

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Amazonie UK pojawiły się aż 3 zestawy. PS4 + Knack, PS4 + Killzone oraz Edycja Gracza za 430 funtó, która w momencie pisania tego posta jest jeszcze dostępna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Amazonie UK pojawiły się aż 3 zestawy. PS4 + Knack, PS4 + Killzone oraz Edycja Gracza za 430 funtó, która w momencie pisania tego posta jest jeszcze dostępna!

Już nie ma :biggrin:

 

 

Edit: Sorki, jednak jest, coś mi źle pokazywało :sad:

Edit 2:Właściwie został tylko zestaw z KZ, dużo się nie pomyliłem, masakra w jakim tempie te konsole znikają.. 

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem w mm w Berlinie zestaw z killzonem fifa14 i battlefieldem za 544€ w przeliczeniu 2270zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, w bremen sprzedawca powiedział mi, ze najwcześniej będzie w lutym dostawa. Na szczęście czeka na mnie edycja gracza w PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole znikają błyskawicznie. Amazon w USA wyprzedał 12000 szt. w przeciągu 27min. Szwagier dzwonił z Holandii, że jeździł ze swoim kumplem, bo tamten jest napalony na PS4 i przy obecnym tempie dostaw trzeba czekać do okolic marca-kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma :biggrin:

 

 

Edit: Sorki, jednak jest, coś mi źle pokazywało :sad:

Edit 2:Właściwie został tylko zestaw z KZ, dużo się nie pomyliłem, masakra w jakim tempie te konsole znikają.. 

 

No szkoda, sam bym kupił w tej cenie. No ale nie da się siedziec całymi dniami i klikać odśwież. Spóźniłem się pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×