Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, INTseed napisał:

Alegro nie musi być najtańsze. Modelu najnowszego nie znam. Więc zapytałem.

 

A wystarczy wpisać w google Sony DualShock 4 v2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na moro zielone aż będzie w sklepach. Jesli ktoś gdzieś widział to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najtaniej kupię slima PS4? (Najtaniej bez gier) Sprawdzałem w sieciowkach ale żadnych promocji nie widzialem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jak kilka minut przed 20:00 ktoś napisał w temacie o konsolach że ponoć rzucili ps4 pro w saturnach i media markt . Od razu wsiadłem w samochód i podjechałem do Saturna w Gliwicach . Brałem przedostatnią sztukę :1_grinning: gość mówił że po 16:00 wystawili 5 sztuk do sprzedaży i to wszystko co mają.

Cena 1769zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, że Ci się chciało :) Reszta pewnie rozeszła się po obsłudze. Ważne, że przez neta są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, MM Czeladź M1. Na godzinę 20:30 mieli 7 sztuk z 11, które dostali. 1769 zł. Były też platinium headset - 650 albo 620 zł. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie miałem dopytać o headset. Bo słyszałem, że też są ale nie miałem potwierdzenia. Dzięki za info, jutro może się ruszę żeby pomacać nowy headset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro leży na magazynach, nie wystawiają tego dużo na półki, bo najpierw musi jeszcze trochę zwykłych zejść. Wystarczy zrobić rezerwację online i na sklepie jest drugiego dnia do odebrania, przecież to nie jest deficytowy towar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że człowiek kupi teraz, a za tydzień cenę obniżą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż pewne. Dostawa dojdzie do wszystkich sklepów i zaczną się obniżki. Pewnie nieduże ale zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Patricko napisał:

Najlepsze jest to, że człowiek kupi teraz, a za tydzień cenę obniżą...

obniżą ? może i tak , ale maks do 1699zł bo niżej im się nie będzie opłacać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bardziej mnie interesują jakieś zestawy z drugim padem, czy coś ten deseń :) Nie spieszy się, poczekamy.

 

Widzieliście co pisze na stronie Media Marktu? 

 

Towar z ekspozycji...

 

Już wiemy skąd nagle mają te kilka konsol :24_stuck_out_tongue: No thx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Patricko napisał:

Najlepsze jest to, że człowiek kupi teraz, a za tydzień cenę obniżą...

Tak to można czekać w nieskończoność. Poczekasz, kupisz po obniżce, a później znowu obniżą :)

 

Też miałem brać jak się pojawią ale chyba rzeczywiście poczekam na jakiegoś bundla, może nawet na białą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie będę kupował jakieś używki, którą ktoś im oddał albo katował nie wiadomo jak...

Może też być jakaś serwisowana, albo pieron wie co to jest. Na pewno koło nówki nie stało.

Ta oferta to szukanie jelenia niestety... Czekamy dalej na jakieś ciekawe zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale już ludzie z forum wzięli. To by na pewno napisali czuły była otwierana. Wczoraj tego dopisku nie było więc pewnie nówki już poszły i zostały używki nazywane "z ekspozycji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale nie chce też nikogo straszyć, bo nowe pudełko, a do tego wyczyszczona konsola i wierz mi, że laik w życiu się nie zorientuje, że ma używkę.

Jestem tylko zdziwiony, że taki moloch jak MM sobie na takie coś pozwala. Dlatego właśnie wolę zamawiać wszelki sprzęt z Amazona, mam 100% pewności co dostanę.

Szkoda tylko, że tam to rzeczywiście schodzi jak pieczone bułki w sobotni poranek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

W sumie to bardziej mnie interesują jakieś zestawy z drugim padem, czy coś ten deseń :) Nie spieszy się, poczekamy.

 

Widzieliście co pisze na stronie Media Marktu? 

 

Towar z ekspozycji...

 

Już wiemy skąd nagle mają te kilka konsol :24_stuck_out_tongue: No thx...

Ale odkrycie... wczoraj było jeszcze normalnie dostępne, ludzie wykupili albo zamówili przez neta wszystko co było a teraz mm wystawia jakieś resztki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka ostatnich postów i nie bardzo kumam w czym panowie macie problem.

Wczoraj się urodziliście?

Od dziś wiecie, że nasze hobby do tanich nie należy?

Jeden z drugim będziecie się pół roku wstrzymywać przed kupnem oczekiwanej konsoli, aby zaoszczędzić 100zł?

A gdybyś stał kolego przy kasie w MM z konsolą pod pachą... podszedł do Ciebie kierownik sklepu i powiedział: "dam Ci teraz stówkę, ale konsolę odbierasz w lipcu"... też wtedy czekasz dla tej zaoszczędzonej stówki?

Ogólnie tematy typu "kupię jak stanieje", "kupię używaną grę za dwa miechy 40zl taniej" są dla mnie żenujące.

Poważnie aż tak ciężko jest u nas w kraju?

No chyba że na 4um udzielają się sami 13latkowie...

Nie masz kasy na takie hobby, to chociaż nie biadol tu na forum jak mieszkaniec wschodniej Rumunii.

Poczytajcie swoje wpisy na temat tej pseudooszczędności i zastanówcie się czy to nie troszkę wstyd.

Przepraszam za offtop.

Powyższy post skierowany do facetów mających na utrzymaniu dom, rodzinę, samochód etc.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka ostatnich postów i nie bardzo kumam w czym panowie macie problem.

Wczoraj się urodziliście?

Od dziś wiecie, że nasze hobby do tanich nie należy?

Jeden z drugim będziecie się pół roku wstrzymywać przed kupnem oczekiwanej konsoli, aby zaoszczędzić 100zł?

A gdybyś stał kolego przy kasie w MM z konsolą pod pachą... podszedł do Ciebie kierownik sklepu i powiedział: "dam Ci teraz stówkę, ale konsolę odbierasz w lipcu"... też wtedy czekasz dla tej zaoszczędzonej stówki?

Ogólnie tematy typu "kupię jak stanieje", "kupię używaną grę za dwa miechy 40zl taniej" są dla mnie żenujące.

Poważnie aż tak ciężko jest u nas w kraju?

No chyba że na 4um udzielają się sami 13latkowie...

Nie masz kasy na takie hobby, to chociaż nie biadol tu na forum jak mieszkaniec wschodniej Rumunii.

Poczytajcie swoje wpisy na temat tej pseudooszczędności i zastanówcie się czy to nie troszkę wstyd.

Przepraszam za offtop.

Powyższy post skierowany do facetów mających na utrzymaniu dom, rodzinę, samochód etc.

Nie masz nic sensownego do napisania to najlepiej zostaw to dla siebie bo się trochę ośmieszasz takimi tekstami.

Każdy chce oszczędzić ile może, nic nowego. Nie ważne czy to konsola czy cokolwiek innego. Jak kogoś nie ciśnie to sobie poczeka na lepsze oferty, a nie poleci do sklepu i wywali 2000 zł na jakiegoś powystawowca. Osobiście mam swoją PS4 i spokojnie sobie poczekam, a w międzyczasie będę komentował obecne ceny i sposoby wciskania ludziom używek w cenie nówki przez normalny sklep.

Jak Cię to tak boli to zmień forum, a nie obrażaj wszystkich w koło.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka ostatnich postów i nie bardzo kumam w czym panowie macie problem.

Wczoraj się urodziliście?

Od dziś wiecie, że nasze hobby do tanich nie należy?

Ogólnie tematy typu "kupię jak stanieje", "kupię używaną grę za dwa miechy 40zl taniej" są dla mnie żenujące.

Poważnie aż tak ciężko jest u nas w kraju?

No chyba że na 4um udzielają się sami 13latkowie...

Powyższy post skierowany do facetów mających na utrzymaniu dom, rodzinę, samochód etc.

Z całym szacunkiem pieprzysz pan jak potłuczony.

W wypadku konsoli chodziło o towar z ekspozycji, ktos moze tez preferować zakup bundla a nie golasa. Zarówno w wypadku gier jak i sprzętu nie chodzi o to ile to hobby kosztuje jak napisałeś tylko o cos co w swojej wypowiedzi zupełnie pominąłeś a wiec priorytety.

Dla jednego granie to pasja, dla innego hobby.

I tak samo jak mnie nic do tego ze ktos kupuje dopasiona edycje gry na premierę, tak samo ty sie nie unoś jesli ktos bazując na reckach chce poczekać aż gra stanieje. Ilu tutaj kupiło ostatniego homefronta na premierę? A ilu bo lubi FPSy rozważyło jego zakup po 60pln.

Pamiętaj każdy ma nieco inne priorytety. Jeden wydaje na gry na premierę, inny woli kupić je taniej bo większym prio dla niego sa koncerty czy wycieczki zagraniczne. I nie ma to nic wspólnego ze staniem posiadania.

I zeby nie było całkowitego offtopu, w Szwecji ps4 dostępne sa od ręki cena nie zachwyca ale to akurat w tym kraju norma

ce97491bc812485dff555c345ba733b0.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheeheh ludzie czekają na obniżkę ceny pro... przecież cena będzie spadać adekwatnie do tego ile konsola jest na rynku... ktoś ma kasę,kupuje teraz i się cieszy (choć w sumie teraz to bezsensu zakup, ona nie jest nawet dobrze rozwinięta), a jak ktoś czeka na promocję to się doczeka na taką kiedy konsola nie będzie nowościa, a jej cena będzie normalną ceną tylko nazwana promocja, bo już będzie sporo po premierze. Granie na konsoli uważane jest za drogie hobby? Wy chyba drogiego hobby nie widzieliście... sam mam ich kilka, a koszt zakupu każdej gry, którą chce przejść, a potem odsprzedaż drogo mnie nie wynosi, miesięcznie do 500zł max, a nawet mniej i ogrywam prawie wszystko.Dla osoby zarabiającej w miarę normalne pieniądze nie jest to dużym kosztem jak traktuje to się jako pasję. Swego czasu o wielewięcej wydawałem miesięcznie na papierosy i inne używki i nawet nie myślałem aby z tego zrezgnować. A tu forum pasjonatów gier, a czekają aż cena gry spadnie choć chcą zagrać... mam znajomych co złapali bakcyla na granie ode mnie i nawet nie zaglądają na żadne fora, nie są fanatykami, ale idą do sklepu kiedy chcą i biorą z półki jak leci i co im się podoba. Nie mówię, że mam samym dzianych znajomych, ale o fakt że każda dorosła osoba wie, że w gruncie rzeczy oszczędność kulkudziesięciu zł na grze to jest jeden obiad w restauracji (tyle kosztuje ogranie gry i jej odsprzedanie). Mimo to kocham też sport, pilnuję diety, wydaje na odżywki, karnet oraz motoryzację, tuning, jazdę bez celu i niestety muszę się nieźle nakombinować, aby na wszystko starczało, bo z żadnej pasji nie chce rezygnować, ale jak czytam niektóre komentarze to ludzie by chcieli mieć wszystko za darmo, wszystko jest dla nich drogie itp. Nie wiem po ile Wy macie lat, ile wydajecie na codzień, jak wygląda Wasz normalny dzień z życia, ale albo jesteście na prawdę biedni, że musicie liczyć każdą złotówkę i przeanalizować parę razy czy Wam się to opłaca (granie, pasja hobby i to liczyć, liczyć ile się wydaję na przyjemności w postaci taniej rozrywki siedzenia na kanapie i zagranie sobie) albo nie widzicie że wszystko kosztuje, wyjście do restauracji, do kina, na imprezę ze znajomymi, wypad na wakacje... możecie mi wytykać, że nie wiem co mówię, nie znam życia lub cokolwiek innego. No ale nie oszukujmy się, dla mnie ogranie 5 gier i późniejsza ich odsprzedaż wynosi ok. 200-300, a tyle to się zostawia w piątek w klubie z tym, że ja tego piątku nawet nie pamiętam a ogranie 5 gier to 50h minimum. I to mi wystarczy aby mówić, że to tanie hobby, bo zwykły nałóg,nie hobby np. papierosy dla palacza wynoszą go tyle samo, ale on nawet nie zwraca uwagi że to tyle kosztuje i nie jest to jego zamiłowaniem... tyle ode mnie. Liczę na hejt od dzieci, lub ludzi biedniejszych ode mnie hahaha którzy nie umieja sobie kalkulować pewnych spraw, a wszystkich ogarniętych w temacie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@senor z całym szacunkiem ale dorośniesz, sprawisz sobie żnę i dzieciaki, jeszcze jakiś może rodzinny dramacik coby kasy za dużo nie było na rzeczy ważniejsze niż gry to inaczej będziesz śpiewał.

Każdy ma swoje życie i swoje problemy/priorytety więc za przeproszeniem nie pierdol gówniarzu.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heheeheh ludzie czekają na obniżkę ceny pro... przecież cena będzie spadać adekwatnie do tego ile konsola jest na rynku... ktoś ma kasę,kupuje teraz i się cieszy (choć w sumie teraz to bezsensu zakup, ona nie jest nawet dobrze rozwinięta), a jak ktoś czeka na promocję to się doczeka na taką kiedy konsola nie będzie nowościa, a jej cena będzie normalną ceną tylko nazwana promocja, bo już będzie sporo po premierze. Granie na konsoli uważane jest za drogie hobby? Wy chyba drogiego hobby nie widzieliście... sam mam ich kilka, a koszt zakupu każdej gry, którą chce przejść, a potem odsprzedaż drogo mnie nie wynosi, miesięcznie do 500zł max, a nawet mniej i ogrywam prawie wszystko.Dla osoby zarabiającej w miarę normalne pieniądze nie jest to dużym kosztem jak traktuje to się jako pasję. Swego czasu o wielewięcej wydawałem miesięcznie na papierosy i inne używki i nawet nie myślałem aby z tego zrezgnować. A tu forum pasjonatów gier, a czekają aż cena gry spadnie choć chcą zagrać... mam znajomych co złapali bakcyla na granie ode mnie i nawet nie zaglądają na żadne fora, nie są fanatykami, ale idą do sklepu kiedy chcą i biorą z półki jak leci i co im się podoba. Nie mówię, że mam samym dzianych znajomych, ale o fakt że każda dorosła osoba wie, że w gruncie rzeczy oszczędność kulkudziesięciu zł na grze to jest jeden obiad w restauracji (tyle kosztuje ogranie gry i jej odsprzedanie). Mimo to kocham też sport, pilnuję diety, wydaje na odżywki, karnet oraz motoryzację, tuning, jazdę bez celu i niestety muszę się nieźle nakombinować, aby na wszystko starczało, bo z żadnej pasji nie chce rezygnować, ale jak czytam niektóre komentarze to ludzie by chcieli mieć wszystko za darmo, wszystko jest dla nich drogie itp. Nie wiem po ile Wy macie lat, ile wydajecie na codzień, jak wygląda Wasz normalny dzień z życia, ale albo jesteście na prawdę biedni, że musicie liczyć każdą złotówkę i przeanalizować parę razy czy Wam się to opłaca (granie, pasja hobby i to liczyć, liczyć ile się wydaję na przyjemności w postaci taniej rozrywki siedzenia na kanapie i zagranie sobie) albo nie widzicie że wszystko kosztuje, wyjście do restauracji, do kina, na imprezę ze znajomymi, wypad na wakacje... możecie mi wytykać, że nie wiem co mówię, nie znam życia lub cokolwiek innego. No ale nie oszukujmy się, dla mnie ogranie 5 gier i późniejsza ich odsprzedaż wynosi ok. 200-300, a tyle to się zostawia w piątek w klubie z tym, że ja tego piątku nawet nie pamiętam a ogranie 5 gier to 50h minimum. I to mi wystarczy aby mówić, że to tanie hobby, bo zwykły nałóg,nie hobby np. papierosy dla palacza wynoszą go tyle samo, ale on nawet nie zwraca uwagi że to tyle kosztuje i nie jest to jego zamiłowaniem... tyle ode mnie. Liczę na hejt od dzieci, lub ludzi biedniejszych ode mnie hahaha którzy nie umieja sobie kalkulować pewnych spraw, a wszystkich ogarniętych w temacie pozdrawiam

Niepotrzebne sa takie posty jak Twoj, ktos chce to kupuje, ktos nie ma kasy to czeka na jakas promocje. Widzisz ludzie roznie zarabiaja w naszym kraju, jedni wiecej inni mniej. To ze jest ktos biedny nie musi rezygnowac ze swojego hobby, tutaj piszemy o grach. Nie musiales pisac takich rzeczy. Widzisz ja nie zarabiam ani najmniej ani bardzo duzo, mam rodzine, dwojke malych dzieci. Caly czas sie dorabiam. Gdybym byl kawalerem lub starym prykiem jeszcze mieszkajacym u mamusi i tatusia (nie mam tutaj ani Ciebie ani nikogo na mysli tylko jest to przyklad teoretyczny) to moglbym kozakowac tak jak Ty, pisac ze stac mnie na to czy na tamto, bo by tak bylo, ale mam inne priorytety. Granie jest moim mozna powiedziec hobby ale nie mam cisnienia by zagrac w jakas gre na premiere bo inaczej dostane sraczki. Zazwyczaj czekam az cos stanieje lub jest w promocji i nie wstydze sie tego. Nie uwazam sie za gorszego od Ciebie czy kogos innego. Tak jak napisalem jeden kupi bo ma sraczke, inny czeka na promocje.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×