Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

@GRYzonie dziekuje za info. Ale bardziej chodzi mi o jakies promocje, nieujete w porownywarkach, bo to, to sam moge sobie sprawdzic.

Np w Empiku jest dwupak CoD: WW2 i IW za 299pln, minus 20pln z karta Empik. I nad tym sie zastanwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji xperia lounge są kody -200zł na zakupy w scentre.pl. 

Można wyhaczyć DualShocka 4 za 49zł + przesyłka

Liczba kodów ograniczona

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cegipl napisał:

W aplikacji xperia lounge są kody -200zł na zakupy w scentre.pl. 

Można wyhaczyć DualShocka 4 za 49zł + przesyłka

Liczba kodów ograniczona

Gdzie te kody są ? (na email czy gdzieś w aplikacji ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji, zakładka Oferty. Ale już chyba lipa bo wyskakuje "Nie można połączyć się z usługą. Spróbuj ponownie później"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi się udało trafić DS4 za 49 wczoraj, idealnie bo jeden mi padł całkiem a drugi jeszcze jakoś śmiga. Za taką cenę żal było nie wyrwać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tej promocji z Lounge? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, okoni napisał:

Ale z tej promocji z Lounge? 

 

Tak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak jest.
Oj nie widzę już :(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba szybko ta oferta padła bo wczoraj wieczorem jeszcze sprawdzałem żeby z dziewczyny telefonu ogarnąć drugi kodzik to już się nawet ta oferta nie wyświetliła w jej apce. Było napisane w sumie że do wyczerpania, nie sądzę aby dużo tych kodów było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sew zamawiałeś do paczkomatu? Dostałem przesyłkę, ale pakowanie jest zmasakrowane. Zastanawia mnie czy to jednostkowy przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2018 o 13:20, cegipl napisał:

@sew zamawiałeś do paczkomatu? Dostałem przesyłkę, ale pakowanie jest zmasakrowane. Zastanawia mnie czy to jednostkowy przypadek

 

Powiem Ci tak dostałem kurierem i opakowanie też nie było w najlepszym stanie. Ogólnie pad hula i wszystko spoko, ale opakowanie też dostałem jakieś rozwalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) zamierzam wymienić PS4 na PS4 pro i tu pytanko gdzie najlepiej,najtaniej kupie taka konsole? Może jakieś promocję gdzieś? A drugie pytanie znalazłem na allegro, typek sprzedaje po 1420zl, wysyłka z UK, ktoś może brał lub wie że pewne dobre źródło bez jakiś wałków?:) 

Edytowane przez AmberMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Saturna kod na 7%.

Switch kusił ale poszło na odkurzacz i na pocieszenie sluchawki cloud II. 

Jak macie to premium w Saturnie sprawdźcie skrzynkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zainteresowanie jest dosyć małe ale może ktoś przynajmniej pomoże w sprawie aukcji na allegro. Korzystał ktoś z Was w usług tego sprzedawcy lub wie czy 

wszystkow porządku jest w tej aukcji bo cena jest dosyć konkurencyjna jak za nowe pro. Linka do aukcji:

http://allegro.pl/ps4-1tb-pro-4k-nowy-model-cuh-7116b-i7125448986.html

Edytowane przez AmberMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zainteresowanie jest dosyć małe ale może ktoś przynajmniej pomoże w sprawie aukcji na allegro. Korzystał ktoś z Was w usług tego sprzedawcy lub wie czy 
wszystkow porządku jest w tej aukcji bo cena jest dosyć konkurencyjna jak za nowe pro. Linka do aukcji:
http://allegro.pl/ps4-1tb-pro-4k-nowy-model-cuh-7116b-i7125448986.html
Komentarze chyba mowią same za siebie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Tylko pamietaj ze wysyla to z UK

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na kupnie PS4 PRO, znacie może jakiś sprawdzonych sprzedawców gdzie dostanę ją w dobrej cenie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie tą aukcje na allegro która podalem parę postów wyżej, cena dosyć dobra bo wychodzisz niecałe 1500. Sam jeszcze nie kupiłem ale niedlugo będę i chyba zdecyduję się właśnie na kupno z tej aukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o sprawdzonych sprzedawcow:

Witam, jestem na kupnie PS4 PRO, znacie może jakiś sprawdzonych sprzedawców gdzie dostanę ją w dobrej cenie?

Ekspert Amber odpisuje:
Zobacz sobie tą aukcje na allegro która podalem parę postów wyżej, cena dosyć dobra bo wychodzisz niecałe 1500. Sam jeszcze nie kupiłem ale niedlugo będę i chyba zdecyduję się właśnie na kupno z tej aukcji
Śmiech a sali.. Gość pyta o sprawdzonych, a te odpisuje, że jeszcze nie kupił, ale sam się zastanawia... (wiecie niedługo Będę, nie będę... Takie pierdolenie...)

To skoro będzie i się zastanawia a już poleca jako sprawdzonego (przez samego siebie) to ktoś tu w hooya leci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 3.02.2018 o 11:29, DigitalMan_PL napisał:

Na pytanie o sprawdzonych sprzedawcow:


Ekspert Amber odpisuje:
Śmiech a sali.. Gość pyta o sprawdzonych, a te odpisuje, że jeszcze nie kupił, ale sam się zastanawia... (wiecie niedługo Będę, nie będę... Takie pierdolenie...)

To skoro będzie i się zastanawia a już poleca jako sprawdzonego (przez samego siebie) to ktoś tu w hooya leci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Nigdzie nie napisałem że polecam poprostu napisałem żeby sobie obczail więc trochę zluzuj bo się napinasz jak nie wiadomo co :)

 

@kusiu01 faktycznie dobra cena i też bardziej mi odpowiadają biały, jakoś nie wpadłem na ten sklep jak szukałem :) dzięki wielkie pozdro :)

Edytowane przez AmberMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberMKS cena uległa jeszcze zmianie i jest: 1479,15 zł hehe, jeśli kupiliście już i zapłaciliście nic straconego w profilu powinniście mieć przyjęcie nowej oferty ja ofertę nową zobaczyłem dzisiaj mimo że kwota wpłacona była większa zwracają bez problemu różnicę, to jest SKLEP! :) Dzwonić do konsultanta lub załatwiać na czacie :)  Myślę że za 1479zł wersja PRO, biała, wysyłka za free czas realizacji 2 dni nie znajdziecie nigdzie lepszej oferty! :) A jeśli macie to wrzucać link!! :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kusiu01 napisał:

@AmberMKS cena uległa jeszcze zmianie i jest: 1479,15 zł hehe, jeśli kupiliście już i zapłaciliście nic straconego w profilu powinniście mieć przyjęcie nowej oferty ja ofertę nową zobaczyłem dzisiaj mimo że kwota wpłacona była większa zwracają bez problemu różnicę, to jest SKLEP! :) Dzwonić do konsultanta lub załatwiać na czacie :)  Myślę że za 1479zł wersja PRO, biała, wysyłka za free czas realizacji 2 dni nie znajdziecie nigdzie lepszej oferty! :) A jeśli macie to wrzucać link!! :24_stuck_out_tongue:

  No ja jeszcze nie zamówiłem czekam do wypłaty, mam nadzieję że do 10 cena spkwrotem nie podskoczy bo teraz okazja naprawdę świetna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobra cena w Euro. fd252b3844b21947caf60e1345bcbcfa.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ukradłem. Ludzie w cuda wierzą. cena hurtowa. to wielkie sieci kupują w detalicznej i przepłacają 600 zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×