Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie mnie to oceniać. Jeżeli ktoś jest z tamtych okolic, chce kupić PRO, to oferta godna sprawdzenia. Oczywiście przy odbiorze osobistym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czym niby godna sprawdzenia. by się użerać z policją ? taniej to może być 200 zł w okolicach świąt jako nietrafiony prezent a nie ilości hurtowe 550 zł taniej niż najtańsza oferta w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem słuchawki TB 800P z allegro, też dużo taniej niż "najtańsza" oferta w internecie. Po zakupie okazało się, że dowód zakupu  TB. Ostatnio kupiłem XOX, tez 500-600 zł taniej niż w sklepach z dowodem zakupu. Też nie było kradzione, mimo paru stów taniej. Jakbym chciał kupić  PRO (i mieszkał w okolicy) to bym po prostu umówił się na odbiór osobisty, sprawdził skąd jest dowód zakupu itp. Skąd wiesz, że to jest kradzione ? Widziałeś, dowód zakupu ? Czy od razu oceniłeś, że jak coś jest taniej to od razu kradzione.  Tak, nadal uważam, że PRO za 999 zł to cena godna sprawdzenia.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym wypadku takim czymś zainteresuje się skarbówka. Gościu po prostu od tak nie może sobie na olx sprzedać 25 sztuk pro.

 

Teraz wszystko trzepią i to ostro. 

Cena 999 też nie jest przypadkowa. 

 

Nawet jak dasz panu 999zł do ręki i dostaniesz konsolę , jakiś kwit to nie oznacza że za jakiś czas to się czkawką nie odbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarbówka to jest problem sprzedającego a nie kupującego. Jeżeli coś kupuje, z dowodem zakupu (lub nawet bez) to skarbówka nie ma nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupującego też. Obowiązkowe pcc przy transakcji pow 1000. Obstawiam że twój xbox się łapie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie jak wróci z gwarancji i będzie naprawiony, przeleje 150 zł do skarbówki, a co tam... :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie można kupić ps4 pro?
Na razie z farcrayem widze za 1720zł. Coś taniej ktoś widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media jest FarCry4 za 59,90. Dobry deal czy są już jakies złote edycje czy GOTY?
Nigdy nie grałem w FC.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, jak najtaniej mozna kupic ps plus? wiem ze niedawno byla promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2018 o 19:33, karol.mufc napisał:

czesc, jak najtaniej mozna kupic ps plus? wiem ze niedawno byla promocja

 

Dwa dni temu widziałem baner w empiku, że minus 25% na roczny abo, ale nie wnikałem do kiedy, bo kupilem ten sam przez psn - tylko promka ze sklepu sony sie skonczyla... 

... ale zaczela sie nowa - 75zł za trzy miechy. 

 

Jakby ktoś widział gdzies w promce ps slimke to dajcie znac, brat szuka od jakiegos czasu :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie coś jak czarny piątek? Pogłoski chodzą ze pojawi PS5 bo wtedy PS4 Pro stanieje

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.pepper.pl/promocje/sony-ps4-pro-1tb-biae-god-of-war-day-one-edition-w-neonet-82171

 

Chyba najlepsza obecnie promocja na ps4 pro. Opychasz gierkę na allegro i można szarpnąć konsolę niecałe 1400 zł. 

Oferta tylko do dzisiaj. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/sony-ps4-pro-1tb-biae-god-of-war-day-one-edition-w-neonet-82171

 

Chyba najlepsza obecnie promocja na ps4 pro. Opychasz gierkę na allegro i można szarpnąć konsolę niecałe 1400 zł. 

Oferta tylko do dzisiaj. 

 

Ja już się skusiłem na tę promocję dzisiaj rano i bez dłuższego namysłu złożyłem zamówienie... GoW'a już mam z psstore, więc ten egzemplarz opchnę. Pozostaje tylko pytanie ile uda mi się wycebulić za swoją grubą staruszkę, co by "upgrejd" wyszedł jak najtaniej. :rydzy:

 

Ciekawy jestem jaki model sprzedają. Czuję że na ten najnowszy 7116b nie ma co liczyć i jest to raczej akcja typu "wietrzenie magazynów" ze strony NeoNet, ale w sumie tak długo jak konsola będzie chodziła dobrze to chuj mnie to lata jakie tam ma numerki.

 

Teraz tylko kufa mam dylemat co robić... czy przechodzić grę dalej na starej konsoli w "ubogiej grafice" :zygmunt: czy może na 2 dni zrobić sobie przerwę i poczekać aż przyjdzie prosiaczek żeby cieszyć się pełnią możliwości jakie obecnie oferuje Sony.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nóżka napisał:

Teraz tylko kufa mam dylemat co robić... czy przechodzić grę dalej na starej konsoli w "ubogiej grafice" :zygmunt: czy może na 2 dni zrobić sobie przerwę i poczekać aż przyjdzie prosiaczek żeby cieszyć się pełnią możliwości jakie obecnie oferuje Sony.

 

Jak masz TV 4K to poczekaj, jak nie masz to w sumie też poczekaj bo w trybie wydajności działa dużo lepiej.

Mimo, że nigdy nie byłem fanem GOWa to ten jest sztos. Właśnie dla takich gier kupuje się konsole Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gregor_TSK napisał:

 

Jak masz TV 4K to poczekaj, jak nie masz to w sumie też poczekaj bo w trybie wydajności działa dużo lepiej.

Mimo, że nigdy nie byłem fanem GOWa to ten jest sztos. Właśnie dla takich gier kupuje się konsole Sony.

 

Mam TV 4K i z HDR. Nie jakiś zajebiaszczy bo tylko XE7005 no ale zawsze coś.

 

Niestety NEONET trochę odpierdzielił kaszanę, bo chyba nie kontrolowali ilości zamówień względem dostępnego towaru i teraz jest trochę dym.

Ludzie zgłaszają że ich zamówienia PS4 Slim + GoW (które były jeszcze korzystniejsze cenowo niż Pro) są masowo anulowane. Nie wiem czy w ogóle był ktokolwiek komu by potwierdzili zamówienie.

Natomiast zamówienia PS4 Pro + GoW wiszą od wczoraj w statusie "oczekiwanie na weryfikację" (w tym moje) i ludzie do nich wydzwaniają i cisną na fb.

 

Pojawiają się pojedyncze osoby, które rzekomo dostają potwierdzenia zamówień na PRO+GoW i wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt że są to osoby które podobno zamówienie składały po południu (ok. 15:00), a moje zamówienie z godziny 10:30 rano, które też od razu opłaciłem nadal czeka na weryfikację...

 

 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie kurewski myk na januszową reklamę. Zrobili szum, przygotowali pięć konsol na krzyż i w dupie mają resztę klienteli. Oby im się to czkawką odbiło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ważne jest to że Janusz i Grażyna na Ceneo zobaczą że w Neo najtaniej...
Że będą chodzili jak paw że są naj naj naj a konkurencja jest słaba... I nie ważne że towaru nie ma :38_worried:

Neonet w ogóle ostatnio odpierdala a ostro bo zaczęli handlować uzywkami ściąganymi w UK. Głośna akcja bo chodziło o laptopy, takie HP mieli o ok 300-500 zł taniej niż każda inna sieć, ale uwaga, opakowania bez loga HP, karta gwarancyjna jakiejś innej firmy niż HP... No ostry dym z tego był...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, okoni napisał:

Czyli pewnie kurewski myk na januszową reklamę. Zrobili szum, przygotowali pięć konsol na krzyż i w dupie mają resztę klienteli. Oby im się to czkawką odbiło. 

 

@Nóżka...

 

Specjalnie dla was Panowie zdjęcia NIBY NOWYCH laptopów, tzw. recertyfikowanych (powiedzmy otwarcie: UŻYWKI i tyle)... Niby nowe, niby karton ale jednak coś nie tak ;)

 

Karton jest? Jest, ale jakiś zamiennik z dupy, zero logo HP ;)

 

Karta Gwarancyjna? Jest, ale ZERKNIJCIE (słaba jakość wiem) gwarantem jest nie HP, a jakaś firma z dupy CK Mediator, badum tssss.... (wtf??)

 

Plomby gwarancyjne? Są! Tylko czekaj, czekaj, producent HP ich nie używa, więc co?? CK Mediator zakłada swoje, aby nie rozkręcać i nie doszukać się wymienianych podzespołów :24_stuck_out_tongue:

 

To się nazywa skur... na grubo....

 

Zapraszam WSZYSTKICH na promocje do NEONET-U ;)

DSC_0564.jpg

DSC_0566.jpg

DSC_0569.jpg

DSC_0570.jpg

DSC_0576.jpg

DSC_0577.jpg

DSC_0558.jpg

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że pracujesz u konkurencji, łajzo :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, okoni napisał:

Wszyscy wiemy, że pracujesz u konkurencji, łajzo :xzibit:

 

4 minuty temu, Grecky napisał:

Media Expert to takie same ananasy co NeoNet :30vm3cw:

 

Wisi mnie co się dzieje w innych sieciach.... :24_stuck_out_tongue:

 

Sam kupiłem Sony XE9005 w RTV EURO, lata pracowałem jako kieras w holdingu Media-Saturn, ale to co odyebuje NEO to już przegięcie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"NOTEBOOK BEST QUALITY" :kwach:

 

Dla świętego spokoju dokładnie sprawdzę swój egzemplarz Pro jak przyjdzie, czy to nie aby jakaś konsola z odzysku. :24_stuck_out_tongue:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×