Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

W humblebundle kolejny raz paczka dla Playstation (kody działają tylko na kontach US)

Wpłacając $1 dostajemy
Dead Rising (PlayStation 4)
Crazy Taxi (PlayStation 3)
Super Monkey Ball: Banana Splitz (PlayStation Vita)
Wpłata powyżej średniej:
Resident Evil (PlayStation 4)
Mega Man Legacy Collection (PlayStation 4)
Resident Evil Code: Veronica X (PlayStation 4)
Sonic Generations (PlayStation 3)
Binary Domain (PlayStation 3)
Alien Isolation (PlayStation 4)
Wpłata $15:
Dead Rising 2 (PlayStation 4)
Valkyria Chronicles Remastered (PlayStation 4)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Red Dead Redemption 2 w oleole.pl 249zł - 50zł Visa Checkout = 199 zł :)

Można też wziąć FC5 za 129 zł (tylko trzeba coś dobrać za 21zł żeby przekroczyć 200zł).

Z tej promocji można skorzystać kilka razy, posiadając jedną kartę VISA. Trzeba tylko założyć nowe konto w oleole a później nowe konto w visa checkout, dodając tą samą karte - przechodzi, sprawdzone :LUL:

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gregor_TSK napisał:

Red Dead Redemption 2 w oleole.pl 249zł - 50zł Visa Checkout = 199 zł :)

Można też wziąć FC5 za 129 zł (tylko trzeba coś dobrać za 21zł żeby przekroczyć 200zł).

Z tej promocji można skorzystać kilka razy, posiadając jedną kartę VISA. Trzeba tylko założyć nowe konto w oleole a później nowe konto w visa checkout, dodając tą samą karte - przechodzi, sprawdzone :LUL:

 

Ja jadę na jednym koncie visa checkout i normalnie kod rabatowy przechodzi. 3 przedmioty tak kupiłem już, a może przed końcem miesiąca coś jeszcze się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, jest promka na Plusa w sklepie PlayStationStore. 

Z 240 na 180 złociszy. Promocja trwa do ósmego czerwca. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakaś fajna promocja na pad DUALSHOCK 4?? Potrzebuje kupić 2 szt. i się zastanawiam czy brać z allegro gdzie już za ok 160 zł można wyrwać, czy lepiej w jakimś sprawdzonym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gdzieś jakaś fajna promocja na pad DUALSHOCK 4?? Potrzebuje kupić 2 szt. i się zastanawiam czy brać z allegro gdzie już za ok 160 zł można wyrwać, czy lepiej w jakimś sprawdzonym sklepie.
Jak chcesz mieć pewność że nie podróba to bierz w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czymś konkretnym się te podróby charakteryzują czy nie ma szans na pierwszy rzut oka tego zobaczyć i lepiej tak czy tak w sklepie brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, marol napisał:

A czymś konkretnym się te podróby charakteryzują czy nie ma szans na pierwszy rzut oka tego zobaczyć i lepiej tak czy tak w sklepie brać?

Nie sądzę, żeby w tanich zamiennikach właściwie działały analogi, czułość triggerów i touchpad... Skoro mówisz, że są po 160 zł a oryginały na allegro masz po 210 to może to i jest znacząca różnica w cenie, bo 1/3 kwoty więcej, ale nie będziesz sobie za pół roku pluł w brodę, że wydałeś na gunwa 300 zł... Lepiej wydać 400 na pewny produkt i mieć spokój.

Jakby podróbki były po 50 zł to jeszcze można by się zastanawiać, ale tak to moim zdaniem nie ma sensu.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego się zastanawiałem. Niby tylko 50 zł mniej więcej na sztuce wychodzi taniej, ale jak ma coś być nie tak to lepiej już dołożyć faktycznie.

Dobra, dzięki za pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 229 zl masz w oleole różne kolory. Jak masz karte Visa lub kogoś znajomego z taką kartą to obniżysz cene o 50 zł. 179 zl za nowego pada z gwarancją to już dobry deal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, o taką promocje mi chodziło :D. Dzięki! Jakby się ktoś jeszcze decydował, to promocja trwa jeszcze tylko do 31 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro 95dccd94fb6178946078d0c8d50d9d09.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie, a znajdziecie

X-kom ef135be6d5db449031d220a7ece79938.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedostępne juz

Szukajcie, a znajdziecie

X-kom ef135be6d5db449031d220a7ece79938.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 udało mi się zamówić, ciekawe czy dojedzie do finalizacji, w rtv euro jest też lipa bo brakuję towaru i nie ma jak zamówić online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już i tak po ptakach, ale jako ciekawostka jeśli by się kupiło ten kod na ps+ przez aplikacje xkom i użyło kodu "aplikacja" to kwota byłaby jeszcze o 20 zł niższa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=32964]szuldi82[/mention] udało mi się zamówić, ciekawe czy dojedzie do finalizacji, w rtv euro jest też lipa bo brakuję towaru i nie ma jak zamówić online.
Wiem w RTV już też nie idzie znaleźć, cena bardzo dobra była

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczyna się DaysOfPlay i trwa do 18 więc cena PLUSA spada na 168 i po tyle powinien być W KAŻDYM MARKECIE.



https://www.playstation.com/pl-pl/campaigns/days-of-play/?emcid=or-br-145784&utm_medium=Social&utm_campaign=&utm_source=&utm_term=or-br-145784&utm_content=Days_of_Play

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie mając PS3 i pewnie około 3 lat do premiery PS5 warto kupić PS4? Jeśli tak to Slim czy Pro? Nie posiadam telewizora 4k ale planuję jego zakup pod koniec przyszłego roku. Jeśli uważacie, że warto jeszcze kupić PS4 to jakie i gdzie obecnie można kupić najtaniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. PS5 też nie. Poczekaj do premiery 6 lub 7...

 

Co to w ogóle za pytanie? Konsola ma swoje lata, sporą ilość gier, jeśli uważasz, że chcesz któreś z nich ograć to kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo bliżej do premiery nowej niż od premiery starej. Syn latami składał pieniądze i chciałbym mu dobrze doradzić. Jeśli warto kupić to slim czy PRO? I gdzie najtaniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo bliżej do premiery nowej niż od premiery starej. Syn latami składał pieniądze i chciałbym mu dobrze doradzić. Jeśli warto kupić to slim czy PRO? I gdzie najtaniej?
Odpalam moją magiczna kulę i zaczynam wróżyć z fusów...

Gdzie najtaniej, sprawdź Ceneo (choć tam kłamią) i obczaj strony internetowe markietów MM, MediaExpert, Euro i wyciągnij wnioski...

MASZ wątpliwości? Myślisz że za drogo, wex na 3-4 raty i z głowy (będą albo CZYSTE ZERO, albo przy tak krótkim czasie kredytowania i kwocie kilka zł prowizji)...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slim a Pro to kwestia grającego. Pro trochę lepiej działa, ale jak ktoś skupia się na grze zamiast liczyć klatki i piksele to zawsze może trochę zaoszczędzić. Kwestia budżetu.

 

Najtaniej pewnie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi, typowy user na którego można "liczyć". 

Ja też szukam Pro, te piękne i mądre Ceneło pokazuje cenę za prosiaka ponad 1750 zł. A ostatnio kumpel szukając w necie, natknął się na ofertę jakiegoś internetowego sklepu (podobno znanego, ale jakoś nazwa nie została mi w głowie), za kwotę nie wiele wyższą jak 1550 zł. Więc rozbieżności są. I zamiast dawać rady z dupska, Digi, wklej coś jak znajdziesz. Ułatwisz ludziom życie, a nie na odwrót :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×