Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zakupić PS4 Pro i nie wiem jaką wersje wybrać CUH-7116B czy moze CUH-7016B, moze jest juz jakis nowy model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę zakupić PS4 Pro i nie wiem jaką wersje wybrać CUH-7116B czy moze CUH-7016B, moze jest juz jakis nowy model?
Coś czytałem że niedługo ma wyjść 7200, jak złe pisze niech mnie ktoś poprawi

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jest tu temat tylko ciekawe kiedy będzie u nas, może lepiej poczekać

https://www.ppe.pl/news/125455/playstation-4-pro-ponownie-ulepszone-sony-wprowadza-model-cuh-7200-i-naprawia-ostatni-blad.html

 

p.s i teraz pytanie czy czekać czy kupić to co jest bo raczej szybsza nie bedzie??

Edytowane przez KamloX30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, swiatek94 napisał:

Czy kupie gdzieś fifke19 poniżej 240zł? 

Komputronik 238 zł 

W dniu 27.08.2018 o 08:06, sew napisał:

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Carrefour Fifa 19 na ps4 i Xboxa za 229zl ,najtaniej ,z aplikacji "Mój Carrefour " aktywować kupon i macie cenę jak na screenie:) taniej się nie da 

Screenshot_20180929-103427_Gallery.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy orientuje się ktoś w jakiej cenie jest 

Assassin's creed odyssey  ps4

W sklepie carrefour bo jakoś nie mogę znaleźć na stronie internetowej 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko techniczne mam, bo w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Kupowałem zawsze w ultimie, ale nawet jak  pisze PL przy grze na stronie to nie wiadomo, czy to polska dystrybucja, czy może hiszpańska i tak dalej. Są jakieś sklepy które sprzedają gry wyłącznie z polskiej dystrybucji, a nie ściągane kontenerami zza granicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie takie pytanko techniczne mam, bo w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Kupowałem zawsze w ultimie, ale nawet jak  pisze PL przy grze na stronie to nie wiadomo, czy to polska dystrybucja, czy może hiszpańska i tak dalej. Są jakieś sklepy które sprzedają gry wyłącznie z polskiej dystrybucji, a nie ściągane kontenerami zza granicy? 

Sklep dla Prawdziwego Polaka z tylko polskimi grami? Takie rzeczy tylko w erze.
Jeżeli czegoś nie ma w polskiej dystrybucji to każdy sklep ściąga z zagramanicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SephiroT napisał:


Sklep dla Prawdziwego Polaka z tylko polskimi grami? Takie rzeczy tylko w erze.
Jeżeli czegoś nie ma w polskiej dystrybucji to każdy sklep ściąga z zagramanicy.

 

A jeśli coś jest z polskiej dystrybucji i ma polską okładkę i instrukcje to sciągają to z zagranicy i zgaduj zgadula :) Ostatnio kupiłem najnowszego deus exa z PL napisami, ale okładka po angielsku. Rozumiem, że nie wszystko jest po polsku, bo taka polityka wydawcy, czy się nie oplaca. ale to co ma PL okładkę i instrukcje miło by było mieć w rodzimym języku na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ak-47 jeżeli okładka jest po polsku to jest  to polska dystrybucja a że gra nie ma języka polskiego to już nie wina sklepu tylko wydawcy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc nie wiem, ale, się wypowiem.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ak-47 też tak sądzę, więc może lepiej już nic nie pisz bo tylko się pogrążasz?

Zadałeś pytanie totalnie z dupy to masz z dupy odpowiedź.

 

Na PS4 zawsze jest zgaduj zgadula. Niby w Store zaczęli od pewnego czasu podawać wersje językowe gry ale ale jest to w gestii producenta/wydawcy czy zainwestują w dubbing czy chociażby napisy. 

Swego czasu ludzie robili osobne tematy gdzie wpisywali gry czy posiadają język PL bo ani ze sklepu ani z okładki się tak naprawdę nie dowiesz.

Na Xboxie jest szansa że ktoś zmieni region i sprawdzi no nie masz sztucznej regionalizacji i blokady językowej a tu masz regionalizację do tego stopnia że masz pomiędzy "wersjami językowymi" gry niekompatybilne save'y jeżeli na okładce masz inne ID gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Ja się zapytałem tylko, czy są jakieś sklepy które sprzedają gry z polskiej dystrybucji jeśli taka gra jest dostępna w naszym kraju. Gdzie jest pewność, że, gra jest z polskiej, dystrybucji, bo dopisek PL przy produkcji stronie internetowej gówno mówi. Podam na przykładzie, by to było jeszcze jasne. Kupiłem Deus exa z PL napisami, ale okładka angielska była, a, się sporo naszukalem na internecie oferty z grą z polskiej dystrybucji. No jaśniej się się chyba nie da napisać.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ci piszę że jest to loteria i ludzie sami robią sobie na forach bazy gier z polskim językiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się zapytałem tylko, czy są jakieś sklepy które sprzedają gry z polskiej dystrybucji jeśli taka gra jest dostępna w naszym kraju.


Z mojego doświadczenia większe sklepy mające fizycznie sklepy czyli media markt, media expert, euro
Nie spotkałem sie tam z grami na półkach ktore były by nie z pl dystrybucji, fakt jesli gra nie ma lokalizacji to jej nie ma a i okładka moze byc po ang.
W necie nie sprawdzisz za bardzo.

Jedyna opcja to sprawdzenie cusa gry to masz opisane w wątku o grach zza granicy.
Ale znów to wymaga fizycznego spojrzenia na pudełko.
Lub jesli cusa jest jeden na Europę to mozna brać okładka moze bedzie w jakimś dziwnym języku ale gra bedzie miała polska lokalizacje przykładem jest Deus ex który podałeś a takze np ostani tomb Raider cieniem zwany.

Lepszego wyjaśnienia nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za wyjaśnienie. Mi zależy na polskiej okładce i instrukcji jeśli takową istnieje, bo jeśli nie, to mi bez różnicy, byle była po angielsku :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema orientuje się ktoś jaka jest cena 

Call of duty black OPS 4

W carrefour. ? 

Edit : 289 złotych 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema orientuje się ktoś jaka jest cena 
Call of duty black OPS 4
W carrefour. ? 
Zadzwoń do sklepu, zapytaj. Powinni podać cenę bez problemu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany®chcesz to kupić? to zabawka znudzi Ci się po godzinie, lepiej sobie plusa kup i pograj online:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×