Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Kolos28 napisał:
46 minut temu, azrael88 napisał:
Prosiak (7216b) z bundla z Fifą ma 2-pinową wtyczkę a nie 3-pinową. W piątek obczaję jak chodzi bo wcześniej nie uda mi się za nią zabrać.

Spoko ale taka sama z wyglądu jak ta 3-pinowa ze zdjęcia czy taka jak w ps4 fat?

dokładnie taka jak w zwykłej ps4, o taka:

techvik-2-pin-barrel-power-supply-cable-

Edytowane przez azrael88
dodanie zdjęcia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć...
Na uboxingach jest taka jak wstarszych pro. Możliwe, że z FIFA 19 są dwa modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kolos28 napisał:

Dobrze wiedzieć...
Na uboxingach jest taka jak wstarszych pro. Możliwe, że z FIFA 19 są dwa modele emoji4.png

To miałem szczęście :) to jest bundle z MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Syn chce kupić sobie PS4 Pro i teraz przyglądając się ofertom w sklepach zauważyłem że ludzie piszą o jakiś numerach  typu CUH-7216B. To jest jakis najnowszy wypust konsol, czy jak?

Edit: okey , już wiem o co chodzi.

Edytowane przez ARTi(L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer tournament edition 83euro na amazonie .de   .Super cena jak za takiego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszytskim,

 

wie ktoś może cos o aktualnej promocji na Pada Dualschocka 4? 

 

Chodzi mi o zwykłego oryginalnego pada, w dowolnej kombinacji korostycznej. Niestety ale moje dwa pady, a zwłaszcza jeden juz mocno dostały po dupie od premiery konsoli, i chyba czas na zmianę. 

 

Sprawdzałem na ceneo, poniżej 199 raczej nic nie ma, a pamiętam że z DS3 bywało różnie - jeśli chodzi o kupno na allegro. 

 

Dzięki i wesołych świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland

 

Pany, jestem mocnym nieogarem jeśli chodzi o takie rzeczy. Czy ta firma jest okej, bez żadnych ściem?

Chyba, że ktoś ma inne, dobre źródło z Plusem w fajnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, okoni napisał:

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland

 

Pany, jestem mocnym nieogarem jeśli chodzi o takie rzeczy. Czy ta firma jest okej, bez żadnych ściem?

Chyba, że ktoś ma inne, dobre źródło z Plusem w fajnej cenie?

Ze dwa razy kupiłem na xboxa coś z cdkeya i nie miałem żadnych problemów! Polecam tego allegrowicza. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd keys to firma najbielsza z szarych :)

 

nigdy nie miałem większych problemów oprócz dłuższego niż przewidywany czas oczekiwania ale w ciągu max 3-4 h wszystko było ok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

 

nie wiem na ile akcja indywidualna a na ile jakaś szersza ale dzisiaj dostałem maila od Playstation że dodano nowe gry do tego ich Summer Sale, poniżej info że dają mi "w podziękowaniu za moją lojalność" kod rabatowy na -25% na zawartość ze store.

Pomyślałem że niegłupi pomysł bo widziałem że dodali Metro Exodus w które nie grałem, przy okazji wypatrzyłem też że był Judgment. Mogę potwierdzić że ten kod łączy się z ich promocją Summer Sale. Dodałem dwie gry pokazało cene ok 305 zł. Po wbiciu kodu zapłaciłem za obie 230,13 zł. Myślę że całkiem przyjemna cena :) Na podsumowaniu w koszyku wyglądało w ogóle bardzo miło dla oka bo pokazało łącznie rabat -307,87 zł.

 

Tak jak mówię, nie wiem na ile indywidualnie takie rzeczy rozdają ale jak ktoś nie scrolluje maili od Playstation z takim info to zwracam uwagę że można sprawdzić czy nie ma jakiejś niespodzianki ;)

 

P.S. A jeszcze jedno, przed skorzystaniem przejrzałem na szybko regulamin z tym -25%, nie można wykorzystać na pre-orderach, to tak jakby ktoś się zastanawiał :)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem ale nic nie dostałem. Pewnie dlatego że nie kupuję cyfry, tylko pudełka na bazarku:siara:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje same cyfry i też nie dostałem kodu rabatowego. Wszystkie inne maile, łącznie z aktualnymi promocjami mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujka ma w Sony i szpanuje a Wy gurwa od razu na pocztę biegniecie listy od Sony za kuponami przeszukiwać xD

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, chciałbym mieć wujka w Playstation w sumie :P może by coś tam przemycił ;)

Ale to jak mówicie że robicie zakupy na storze i nic wam nie wysłali to może chodzi o to jak długo ma się konto na PSN. Ja o ile się nie mylę to mam konto od czerwca 2008 więc może dali mi 25% na spóźnione dziesięciolecie konta. Dobrze że nie 10% :)

 

A znając Sony to najpewniej to gdzieś tam w Tokio czy innej Fukushimie siedzi japońska Pani Basia i wklepuje randomowo kody do maili. I tak jak jej wyjdzie tak się dostaje :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim PS Store zazwyczaj są fale losowo rozsyłanych kodów zniżkowych, więc może u nas też tak czasem robią i się chłopakowi trafiło. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Jednak się okazało, że mam ninja znajomego w Sony. Swoją drogą to porażka ze strony Sony po całej linii za coś takiego...

Ciekawe ile teraz takich kodów zostało przegapionych :P

 

Jak nie wykorzystam kodu to go tutaj podam. Mało co mnie interesuje z tych gier (może poza Sestsuną) i nie zamierzam kupować gry tylko po to by wylądowała na kupce wstydu która jest całkiem spora (nawet Uncharted 4 na niej jest :P). Zanim taką grę włączę to wyląduje pewnie na jeszcze lepszej promocji lub w plusie.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że u mnie metoda zadziałała przez co mój portfel nie jest już taki szczęśliwy, bo właśnie przejebałem prawie 390zł na gierki. (Judgement, Blood and truth na VR, nanjnowszy Ace Combat i trylogia Spyro...) :frog:

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przekonwertowalem maila notepad++ i mam kodzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może macie kod, a nie planujecie zakupów, więc z chęcią przygarnę ;) Było by miło. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie może macie kod, a nie planujecie zakupów, więc z chęcią przygarnę Było by miło. Pozdrawiam

Proszę: GE986KQRD2

Ja jestem teraz zawalony grami z XGP więc nic dla mnie ciekawego na PSN nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, hacker25 napisał:


Proszę: GE986KQRD2

Ja jestem teraz zawalony grami z XGP więc nic dla mnie ciekawego na PSN nie ma emoji6.png

Niestety wyskoczył komunikat że kod został już zrealizowany. Zobacz na próbę czy obniża cenę u ciebie jak wrzucisz coś do koszyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, urban_lp napisał:

Niestety wyskoczył komunikat że kod został już zrealizowany. Zobacz na próbę czy obniża cenę u ciebie jak wrzucisz coś do koszyka. 

no to ktoś był tutaj szybszy i nawet nie powiadomił, że wykorzystał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×