Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie zamawiam... jak braknie to trudno, poczekam. Mam jeszcze w co grać a nie dam im 100zł żeby nią operowali przez 5 miesięcy za nic w zamian :D

oferta w saturnie fajna ale do Katowic mam 70 km więc 100zł na paliwo  by trzeba doliczyć bo chcę po ps4 jechać osobiście do sklepu a nie czekać na kuriera.

 

Mam nadzieję, że niedługo w MM* będzie też można wyrwać preorder na PS4 za 1zł bo do MM mam blisko a zarezerwować za 1zł nie zaszkodzi 

 

* w końcu MM i Saturn to jedna firma media holding gmbh i ostatnio zauważyłem coraz częściej się powtarzają oferty więc nadzieja jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-order w saturnie zlozony :D Najwyzej strace 1 zł. Swoją drogą skoro odwalaja takie "znizki", rowniez przeczuwam cene 1999zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to za 1 zł? 

 

Strona wcześniej:

 

Aaa i jeszcze jedno :

mzkl.jpg

:) :thumbsup:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta, płacimy 1 zł a dostajemy zniżkę 100 zł. Tylko oni to sobie pewnie potem jeszcze wkalkulują w cenę. W każdym razie szkoda, że nie mam konta na facebooku i nie zamierzam mieć :sad:

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazłem dzisiaj ofertę w Londyńskim sklepie internetowym : http://eurobazarshop.com/index.php?id_product=86&controller=product&id_lang=1

w którym PS4 z dwoma padami i 4 grami: BF4,COD Ghost, Fifa 14 i NFS Rivals za 410 Euro. Jest to niesamowita oferta i nie mogę w nią uwierzyć z tąd moje pytanie: czy to jest wgl możliwe, czy tutaj nie ma żadnego zakłamania i może ktoś z was zna ten sklep albo znajdzie jakiś haczyk w tej ofercie. Shipping do Polski jest i kosztuje 10 euro. Proszę o odpowiedź i być może znalazłem świetną ofertę ludziom, którzy planują kupić PS4, ale też proszę o pomoc bo sam się nie znam na takich sprawach.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sciema:

" Delivery only after the payment is verified. Delivery for PS4 starts on 10 .07.2013 "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy po prostu spojrzeć na samą stronę... Nie wygląda zbyt profesjonalnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy po prostu spojrzeć na samą stronę... Nie wygląda zbyt profesjonalnie. :P

 

 

wyglada gorzej niz nie profesjonalnie, jak aukcja allegro pisana przez 6 latka sprzedajacego swoj stary monopoly..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę. Sama konsola kosztuje w "normalnym" sklepie 399 euro, a tutaj oferują ps4 z dwoma padami i 4 grami (o wartości 240 euro) za jedyne 410 euro : D

Śmierdzi na kilometr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wielu pewnie z Was złożyłem pre-ordera na ps4 w AgdEuro przed wprowadzeniem kwoty 100zł za jego otrzymanie :)
Z ciekawości czy będę musiał teraz wpłacić tą kwotę napisałem do nich i oto co otrzymałem :

Szanowny Kliencie,

osoby, które zamówiły konsolę przed 23/07 mają gwarantowany produkt w dniu premiery, bez konieczności wykupienia preordera.

Może komuś to się przyda :)
Pozdrawiam ! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwala cena na 3kropkach...1900zł za zwykły zestaw:

http://www.3kropki.pl/p/sony-playstation-4-500gb.html

 

Nie wiem czy to tzw. "placeholder" czy już cena końcowa, ale jeszcze ta "cena rynkowa" na poziomie 2100zł...dafaq?

To ja o czymś nie wiem czy Sony czasem nie mówiło, że cena to 399€, co w najgorszym wypadku daje 1720zł?

Oczywiście pisałem do nich o co chodzi, ale zero odzewu, albo moje komenty były kasowane.

Mimo, że do sklepu nie mam daleko i jeśli daliby dobrą cenę, to wziąłbym u nich, ale jak zamiast dbać o klienta, wolą go ruchać, to życzę powodzenia.

Nadają się do sprzedawania XO jak nikt inny...

 

Wracając do pre-orderów, to ciekawe co zrobią Ci, co zapłacili 100zł za pre-order, jak pojawi się bundle PS4 + Vita za 2000zł :D

No i jak to rozwiążą sklepy, bo raczej kolejnej dostawy konsol nie dostaną, tylko część tych zwykłych będzie trzeba zmienić na bundle i wtedy sporo ludzi z pre-orderami zwykłych może być w zadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego IMO nie ma sensu brać preordera ;)

Nawet gdyby przyszło trochę poczekać na PS4 to świat się nie zawali a tylko skorzystać można gdyby pojawił się bundle z vitą za 2k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j ateż złożyłem preorder na eurocom pl    . jutro mam go odebrac i zapłacić za niego 100zł. tak się zastanawiam po waszych postach czy faktycznie jest  sens .... czy olac to ciepłym moczem, anulowac zamówienie i kupić ot tak w dniu premiery;] o ile będą gdzieś mieli w sprzedaży bez preorderów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to plotki, ale pojawiają się w coraz to większych serwisach, więc może coś jest na rzeczy?

Nie ma co ukrywać, że taki bundle pomógł by Vitcie i to bardzo, która ledwo zipie.

Sam bym się skusił na taki zestaw, ale jeśli miałbym osobno kupować, to w życiu jej nie kupię.

Napisałem również maile do każdego sklepu z pierwszego postu.

Głównie zapytałem o gwarancję, czy gwarantują dostawę w dniu premiery, czy cena ulegnie zmianie, itd.

Będę uzupełniać informacje w pierwszym poście oraz będę wrzucać tutaj maile jakie dostanę, tak na dowód :)

Także obserwujcie pierwszy post od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego właśnie są bundle aby wcisnać coś czego do końca nie potrzebujesz.

 

Ciekawy odzew na plotkę:

vita za ok 600 -  w życiu nie kupię

bundle za 400 zł więcej - biorę bez zastanowienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sklep SonyPoland.

 

http://pl.playstation.com/ps4/preorder/

 

Killzone: SF najpopularniejszy exclusive od Sony.

Amazon.com, które od E3 monitorowało popularność pre-orderów.

Killzone: SF zdobył aż 30.3%

Forza 5 – 18,8%

Dead Rising 3 – 15%

Ryse – 13,2%

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odzew na plotkę:

vita za ok 600 -  w życiu nie kupię

bundle za 400 zł więcej - biorę bez zastanowienia

 

Wg mnie to normalne podejście, tym bardziej że za te 200zł to można sobie kupić sporą kartę do tej Vity, bo w tej najtańszej za te 600zł to jest chyba 4GB, co duże nie jest.

Nad bundle za 500€ bym się mocno zastanowił, bo zawsze to przy takim wydatku, te kilka stówek więcej różnicy aż takiej nie zrobi, a jak dają to czemu nie brać :)

Tym bardziej, że jak bundle się pojawi, to będą na niego świeże pre-ordery, więc trzeba też patrzeć pod tym względem.

Kupowanie sprzętu osobno to już zupełnie inny wydatek i zupełnie inne myślenie nad zakupem. Chyba każdy przez to przechodził kiedyś.

Tak samo można powiedzieć, że jakby np, za 100zł więcej dali drugiego pada, a normalnie kosztuje koło 200zł.

 

Nie ma się co nad tym rozwodzić zbytnio. Na razie to plotka i możemy sobie tylko gdybać.

Jak potwierdzą na GamesComie to będzie świetnie, a jak nie to trudno i trzeba będzie się czaić na zwykłą wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja duzo nie ryzykowalem bo wzialem w saturnie obnizke o wartosci 100 zł za zlotowke :D Zgodze sie ze tych pre-orderow za 100 zł nie warto brac. W euro rtv przynajmniej jest jakies mini zapewnienie bo jest przypis ze cena nie przekroczy 1790 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na moje pytania:

Sferis:

Witam,

Pozwolę sobie odpowiedzieć w punktach.

1. Konsole wysyłamy po premierze. Zazwyczaj jest to około 2 dni po przebierze. Kolejność wysyłanych konsol zależna jest od momentu złożenia zamówienia.

2. Konsola będzie pochodzić z polskiej dystrybucji.

3. Nie mamy jescze konkretnych informacji co do gwarancji, ponieważ konsola nie miała swojej premiery. Mogę jednak zapewnić, że będzie do door2door.

4.Cena konsoli na rynku polskim nie jest jescze znana dlatego zalecamy wybrać jako metodę

płatności, płatność przy odbiorze. Ceną może ulec zmianie.

Pozdrawiam,

Saturn:

Witam,

Serdecznie dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta Saturn Polska.

Nawiązując do wiadomości na temat wybranego produktu chciałabym poinformować, że nie posiadamy informacji na temat ilości pre-oredrów i ewentualnej dostawy konsoli w dniu premiery oraz z jakiej dystrybucji będą one pochodzić.

Według informacji na stronie internetowej gwarancja jest 12 miesięczna.

W celu uzyskania informacji o usłudze door2door zapraszam do kontaktu z producentem pod numerem 801 230 000.

Cena konsoli będzie znana bliżej daty premiery. Cena za pre-order jest odejmowane od ceny ostatecznej w

momencie dokonania zakupu.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam,

Euro AGD:

zanowny Kliencie,

produkt pochodzić będzie z polskiej dystrybucji. Po zakupieniu preordera gwarantujemy dostawę konsoli w dniu premiery. W przypadku zakupu na osobę fizyczną zgodnie z ustawą konsument otrzymuje 24 miesięczny okres gwarancyjny. Gwarantem jest producent zatem nie posiadamy aktualnie informacji o rodzaju gwarancji. Po zakupie preordera do zapłaty za konsolę pozostanie 1690 zł brutto, kwota ta może ewentualnie ulec zmianie na niższą.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Alternate:

Szanowny Panie Patryku,

Dziekujemy za zainteresowanie naszymi produktami i Pana e-mail.

Firma ALternate ma magazyn i siedzibe w Niemczech, stad produkty sa przede

wszystkim z dystybucji niemieckiej.

Kosola Playstation 4 bedzie takze z Niemiec, z opcja ustawienia jezyka polskiego.

Na wszystkie zakupione u nas artykuly udzielamy 2 lat gwarancji. W przypadku

reklamacji odsyla Pan towar do nas, do Niemiec, na nasze koszty (musi ale juz

Pan sam pojsc na poczte).

Niestety producent nie okreslil sie jeszcze co do terminu premiery.

Mamy informacje, ze bedzie to prawdopodobnie poczatek grudnia.

Mamy rowniez nadzieje, ze beda one na naszym magazynie w terminie premiery,

jednak jestesmy uzaleznieni od dostawy od producenta.

Na dzien dzisiajszy cena nie ulegnie zmaianie.

W przypadku dalszych pytan badz osobistej porady moze sie Pan skontaktowac z

nami pod numerem telefonu: +48 22 206 2128 lub poprzez e-mail: info@alternate.pl.

Serdeczne pozdrowienia

Redcoon:

Szanowny Panie Patryku,

dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszego sklepu

poniżej przesyłam odpowiedź w sprawie wymienionej konsoli PlayStation 4

- z uwagi na to, że terminy dostaw jakie otrzymujemy od naszych dostawców

są terminami orientacyjnymi nie jesteśmy w stanie dać gwarancji konkretnego toreminudostawy.

-konsola będzie z dystrybucji europejskiej

-naprawa gwarancyjna realizowana jest wyłącznie na okres 12 miesięcy za

pośrednictwem poniższego

serwisu:

Konsole PlayStation:

Autoryzowane Centrum

Serwisowe PRAM s.c.

ul. Serocka 37, 04-333 Warszawa

- ceny produktów widniejących w ofercie naszego sklepu w każdej chwili

mogą ulec zmianie

Serdecznie pozdrawiam,

Muve:

Witam,

odpowiadając na Pańskie pytania:

1. Przesyłkę otrzyma Pan w dniu premiery

2. Jeszcze tego nie wiemy (chodzi o dystrybucję konsoli)

3. Konsola będzie na standardowych zasadach gwarancyjnych Sony

4. Zamawiając konsolę i opłacając otrzymuje pan gwarancję ceny.

Sklep PE:

Witam,

> Witam.

>

> Mam kilka pytań odnośnie pre-ordera PlayStation 4:

>

> - Czy gwarantują Państwo dostawę w dniu premiery, czy ilość pre-orderów jest już znacząca i może być ciężko?

Witam,

Potwierdzam że ilość zamówień jest bardzo duża, mamy jeszcze jednak wolną pulę konsol na dzień premiery. Czy jednak sytuacja się nie zmieni z czasem - tego nie jestem w stanie stwierdzić na obecny moment.

>

> - Czy konsola będzie pochodzić z polskiej dystrybucji czy zagranicznej? Jeśli zagranicznej to z jakiej dokładnie? Bo wiem, że sporo produktów może nie pochodzić z PL dystrybucji.

>

W założeniach będzie to krajowa dystrybucja, jeśli jednak okaże się że ilości zostaną znacząco ograniczone zapewne pojawią się konsole z innych krajów - Wielka Brytania i Czechy.

> - Jak wygląda sprawa z gwarancją? Pełne 24 miesiące, a w tym 12 od producenta?

Tak, jest to pełne 24 miesiące.

> No i czy oferują Państwo w cenie produktu gwarancję door2door?

> Nie ukrywam, że door2door w obecnych czasach to spora przewaga, a nie widzę nigdzie informacji na stronie.

W przypadku konsol Microsoftu oferujemy gwarancję door2door, natomiast w przypadku Sony i PS3 nie pojawiała się taka opcja (obsługa gwarancyjna Sony a Microsoft to gigantyczna różnica na korzyść MS). Jednakże w przypadku PS4 będziemy wprowadzać ten typ gwarancji we własnym zakresie.

>

> - No i ostatnie pytanie. Czy cena ulegnie jeszcze zmianie? Mam nadzieję, że cena nie będzie jeszcze podnoszona?

Obawiam się że cena może jeszcze ulec zmianie choć bardzo chcielibyśmy tego nie robić. Jednak z uwagi braku potwierdzenia cen (chodzi o krajową dystrybucję) nie jesteśmy w stanie w pełni tego zagwarantować. Prawdopodobnie więcej informacji uzyskamy po nadchodzącym Games Convention.

Pozdrawiam

Zaktualizowałem również pierwszy post o dodatkowe info.

Czekam na resztę maili, ale widać, że nie kwapią się do odpowiadania :)

Edytowane przez Patricko
Aktualizacja
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nie każdy sklep daje 24 miesiące gwarancji...trzeba być bardzo czujnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trzeba.
Np. taki Redcoon to nie dość, że ma tylko 12 miesięcy to odsyła prosto do PRAM.
Dyskwalifikuje to u mnie ten sklep, ponieważ o PRAM nic dobrego nie słyszałem.
Mam dziwne wrażenie, że MM/Saturn będą robić to samo, a nie wiadomo jak z innymi.
Problem jest taki, że PRAM to oficjalny serwis Sony chyba, ale nie wiem jak to tam z tym wygląda i możliwe, że wszystkie konsole z naszego kraju tam będą lądować.

Muve nadesłał swoją odpowiedź, dodałem ją do tego postu:
http://www.ps3site.pl/forum/topic/77671-gdzie-kupić-i-za-ile/?p=878655
 
Będę tam dodawać wszystkie odpowiedzi, żeby syfu nie robić i tylko dawać odnośnik w razie aktualizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w redcoon nie ma sensu brać bo oni maja towar nie z polskiej dystrybucji i przez to nie można oddać często na gwarancję do producenta tylko przez sklep co tylko wydłuża całą procedurę. 

Jak już kupować z europejskiej dystrubucji to IMO amazon.uk/de, ewentualnie mediamarkt czy saturn jak ktoś za granicą jest. Inna sprawa, że jak narazie to media markt/saturn raczej są polecane jako miejsca zakupu ps3 więc nie widzę powodu by z ps4 miało się to zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie i zaraz martwi odpowiedź muve na maila Patricko tj. "Konsola będzie na standardowych zasadach gwarancyjnych Sony"  - czyli tylko 12m? a na fejsie odpisali, że 24m...normalnie zgłupiałem :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×