Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co ukrywać, że taki bundle pomógł by Vitcie i to bardzo, która ledwo zipie.

 

 

Super perspektywa,zrobienie z Vity pada/remote playa do PS4. :/ Vicie są potrzebne gry a nie. Nie sądzę żeby taki zestaw pomógł 

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gwarancji. Macie internet i tak trudno Wam poszukać? Gwarancja jaką daje producent to na ogół 12 miesięcy, ale ustawa daje nam prawo reklamacji w sklepie gdzie kupiliśmy sprzęt 24 miesiące od zakupu jako niezgodność towaru z zawartą umową. Jak nam się sprzęt popsuje po 12 miesiącach to już zmartwienie sklepu, że producent daje tylko 12 miesięcy lub kwestia umowy jaką ma z dystrybutorem sprzętu. My jako konsumenci mamy 24 miesiące i idziemy do sklepu gdzie nabyliśmy sprzęt i powołujemy się na niezgodność towaru z zawartą umową. Jak sklep robi problemy to piszemy skargę do rzecznika praw konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale niezgodność towaru z umową to TY musisz udowodnić... Wolę się nie stresować i mieć pełne 24m GWARANCJI! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale dopiero jak minie od zakupu 18 miesięcy, ale tylko na wyraźne żądanie sklepu, więc musiałaby to być naprawdę zła wola sprzedawcy. Rzadko który producent daje gwarancję dłuższą niż 12 miesięcy. Utarło się natomiast w mowie potocznej, że mamy 24 miesiące gwarancji, ale tak naprawdę powołujemy się na niezgodność towaru z zawartą umową bo gwarantuje nam to ustawa. Sam ostanio np. kupowałem pralkę i tu producent dał na ten konkretny model 5 lat gwarancji, ale nie mogę się domagać wymiany sprzętu ani zwrotu pieniędzy, jedynie naprawy. Najlepiej napisać do Sony i się dowiedzieć lub kupić konsolę w jakiejś dużej sieci typu MM czy Saturn. Nie słyszałem żeby robili problemy. Najtrudniej wyegzekwować jest swoje prawa od małych sklepów. Wielu ludzi właśnie myli gwarancję z odpowiedzialnością sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przed chwilą dostałem maila od euro

 

 

Szanowny Kliencie,

serdecznie dziękujemy za złożenie zamówienia/rezerwacji nr XXXXXXXX na konsolę Playstation 4. Od producenta (Sony) otrzymaliśmy informację, że dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, w związku z czym producent  zdecydował się na przedsprzedaż w postaci preorderów o wartości 100zł.

 

Dlatego sugerujemy naszym Klientom zakup preordera – na dzień dzisiejszy jest to jedyny sposób aby mieć gwarancję dostawy konsoli.

W przypadku nie skorzystania z możliwości zakupu preordera złożone zamówienia/rezerwacje będą realizowane w miarę dostępności konsoli.

 

Zapraszamy do złożenia zamówienia/rezerwacji w przedsprzedaży. Regulamin oraz warunki są dostępne pod poniższym linkiem:

xxxxxxx

 

Po złożeniu nowego zamówienia/rezerwacji na preorder uprzejmie prosimy o anulowanie „starego”. Aby to zrobić, prosimy o zalogowanie się do konta Klienta w sklepie internetowym www.euro.com.pl

 

Następnie prosimy kliknąć: Twoje zamówienia/rezerwacje à Zamówienia/rezerwacje bieżące.

 

Po wybraniu właściwego zamówienia prosimy skorzystać z przycisku Anuluj.

 

Tylko zakup preordera gwarantuje dostępność konsoli w dniu premiery.

 



Wybrałem opcje zaraz jak się pojawiły zakup z zapłatą i odbiorem osobiście.Widze ze zaczynają szukać kasy do obracania ją przez te kilka miesięcy.

Mam również taka opcje klepnietą w MM i tam tez pewnie kupie.Przy okazji ciekawe czy taki sam mail przyjdzie od Media Markt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wiadomość od Euro :laugh: gdyż zamawiałem pre-ordera przed tą zmianą o wpłacie 100zł :thumbsup:
 

Szanowny Kliencie,

serdecznie dziękujemy za złożenie zamówienia na konsolę Playstation 4. Od producenta (Sony) otrzymaliśmy informację, że dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, w związku z czym producent  zdecydował się na przedsprzedaż w postaci preorderów o wartości 100zł.

 

Dlatego sugerujemy naszym Klientom zakup preordera – na dzień dzisiejszy jest to jedyny sposób aby mieć gwarancję dostawy konsoli.

W przypadku nie skorzystania z możliwości zakupu preordera złożone zamówienia/rezerwacje będą realizowane w miarę dostępności konsoli.

 

Zapraszamy do złożenia zamówienia/rezerwacji w przedsprzedaży. Regulamin oraz warunki są dostępne pod poniższym linkiem:

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-przedsprzedaz.bhtml

 

 

Po złożeniu nowego zamówienia/rezerwacji na preorder uprzejmie prosimy o anulowanie „starego”. Aby to zrobić, prosimy o zalogowanie się do konta Klienta w sklepie internetowym www.euro.com.pl

 

Następnie prosimy kliknąć: Twoje zamówienia/rezerwacje à Zamówienia/rezerwacje bieżące.

 

Po wybraniu właściwego zamówienia prosimy skorzystać z przycisku Anuluj.

 

Tylko zakup preordera gwarantuje dostępność konsoli w dniu premiery.

Także jednak będzie trzeba wpłacić to 100 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to już lepiej kupić w saturnie/media markt- przynajmniej jak coś nie tak ze sprzętem to problemów nie robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem w wątku gdzie kupić- skoro taki email wysłali to lepiej brać w media markt, przynajmniej nie robią problemów gdy coś ze sprzętem nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna rzecz: na amazonie gry na ps4 od Sony (np. killzone) po 270zł -  £55 -> jak byłem w okolicach e3 na amazonie to cena była podobna ale przy tym było info, że to cena nie potwierdzona i, że to tyle priceholder jest. Teraz tego info nie ma- czyżby gry w UK miały być po prawie 300 zł?  

 

aha, żeby nie było - pamiętam, że sony mówiło, że ceny gier pozostaną jak są no ale to dziwne co jest na amazonie,który raczej zwykle ma niskie ceny...

 

edit: na amazon.com mają normalnie po 59$ już /sorry za nie niepotrzebny post

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre sklepy zaczynają naprawdę nieźle odwalać z cenami...3kropki i Avans na czele.

Trzymajcie się z daleka od tych pazer, bo to co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie.

Najwyraźniej pre-ordery im nie idą i lepiej pocisnąć jednego za 2k niż czekać na tego za 1,7k :P W końcu 3 stówy drogą nie chodzą ^^

 

Niestety, ale Polak w Polsce przez większość dużych sieci wciąż jest traktowany jak ciemna masa i myślą, że wszystko mu można wcisnąć.

Chyba nie ogarniają, że jest wolny rynek międzynarodowy i ściągniecie dzisiaj sprzętu z jakiegokolwiek zakątka świata to nie problem.

 

Napisałem maila z pytaniami w niedzielę i już nawet po głupiej szybkości odpowiedzi można zobaczyć jak traktują klienta.

Mimo, że bardzo tego nie chcę, to na chwilę obecną Euro wypada najlepiej. Przynajmniej przez sieć traktują klienta jak klienta, a nie jak powietrze.

Jeszcze Sferis mnie pozytywnie zaskoczył, także jak na GamesComie nie zapowiedzą bundle, to trzeba będzie gdzieś tutaj zrobić pre-order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam,że w euro można raty wziąć on line bez zaświadczeń itp w alior banku z bezpłatną dostawą do domu,wszystko trwa około 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, media markt saturn jeszcze mają dobre podejście do klienta, ciekawe tylko jaką cenę przywalą ale początkowo była 1749 zł ale czy taką zachowają to dobre pytanie. U nich przynajmniej jak coś jest nie tak to względnie łatwo uzyskać naprawę/wymianę nie to co euro rtv, że klient jest ważny dopóki nie kupi, potem niech spada...

zobaczymy co sony center zaoferuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ja dziś odebrałem swego pre-ordera w Euro-Agd :) ( ja zamawiałem przez neta, ale są one dostępne bezpośrednio w sklepie )
Koleś powiedział, że przewidują jeszcze jakieś gratisy dla ludzi zamawiających przedpremierowo :thumbsup:
Kiedy zapytałem co jeżeli zapowiedzą jakieś zestawy typu konsola+gra, odpowiedział:
" Jeżeli takowe zostaną potwierdzone nie widzę przeszkód aby podejść i dopisać to do pańskiego pre-ordera"

Czas pokaże :)

p3um.jpg


:laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeszłości z Xboxem w Euro miałem problemu. Zamówiłem opcje w Mm z odbiorem osobistym i dla świętego sposobu w Euro na początku gdy weszły tez tak zrobiłem.Killa dni tematu w innym temacie wstawianie maila od euro ze nie dają mi gwarancji ze będę go mógł kupić w dniu premiery lecz jeśli właśnie tego preordera kupie za 100zl to dziwnym trafem na 100%kupie na starcie

Śmieszny sklep bez kitu?

Co do Amazona 2 lata temu brałem u nich xboxa 360 z 250gb i kinectem

Wyszedł mnie ponad 900zl gdzie u nas stały najtaniej 1400zl wiadomo na starcie nie ma co liczyć na lepsze ceny ale do czego zmierzam nie wiem czy czasem wtedy ten X nie miał 12 miesięcznej gwarancji

A nie wiem czy Sony zapowiedziało 2.lata gwar( nie czytałem)

Co do wysyłki do kraju no problem kilka dni i DHL za friko dostarczy konsole dla tych co nie kupowali jeszcze z Amazona gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia oferta Avansu była na tyle mało atrakcyjna, że sklep postanowił wypuścic nową, znacznie atrakcyjniejszą   :)

http://www.avans.pl/sony-konsola-sony-playstation-4-500-gb-pre-order,id-144917

 

Już wiem, gdzie dokonam zakupu  :thumbsup:

 

:woot:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko....to nieźle przegieli z tą ceną. nadal się wacham czy brać gdzie preorder czy spróbowac kupić w dniu premiery.... bo jak takie mają być wszędzie ceny to masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie , ludzie , luz na zwieraczach proponuję . naprawdę myślicie że tego towaru zabraknie? to nie maszynka do golenia że musi być w każdym domu. jeśli zabraknie z dniu premiery to zawsze przecież dowiozą . pozostaje jeszcze internet i zagranica. wyluzujcie bo tym panikarskim tonem pokazujecie że można przypieprzyć każdą cenę . wypisz wymaluj sytuacja z cukrem kilka lat temu .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie brac na angielskim amazonie ;) Pare dni temu wychodzilo ok. 1650 zł, teraz funt skoczyl i jest 1740 ale mimo wszystko jak na razie tanio :) jedyny minus to wysylka ok. tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie. Chłopaki z Avansu nieźle przeginają pałę. W ciągu kilku dni cena podskoczyła o około 200 zł. Co oni mają nas za frajerów. Który ogarnięty gracz będzie tyle przepłacał zwłaszcza jak zna normalną ustaloną cenę PS4. Taniej go wyjdzie zakup za granicą i tyle kurde zarobią. Jak zwykle "nasi" chcą się w chamski sposób na nas dorobić. 1600 zł za tyle powinna iść PS4 i ja w taką cenę celuję. Albo bundle PS4+PSVita 2100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kevcio23 a czy czasem w tym przypadku kasy nie będą ściągać czysto przed premierą i przy okazji wtedy będzie szedł przelicznik funta wiec może być albo lepiej albo gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dopytywałem na forum o kwestie przedłużenia gwarancji. W EuroAGD w stacjonarnym sklepie koleś przedstawił mi dwie opcje na zakup PS4:

1) droższa: do ceny konsoli doliczamy +30% wartości konsoli - oprócz standardowych 24 miesięcy gwarancji dostajemy wtedy dodatkowe 12 miesięcy, ta opcja uwzględnia także uszkodzenia mechaniczne.

2) tańsza: do ceny konsoli doliczamy +10% wartości konsoli - mamy 24 + 12 miesięcy, nie uwzględnia uszkodzeń mechanicznych.

 

Dopytałem jak to wygląda w przypadku reklamacji sprzętu w trakcie trwania gwarancji, ponieważ ktoś na forum twierdził, że w ciągu tych 36 miesięcy można skorzystać z naprawy/wymiany gwarancyjnej tylko raz (!?), po czym to "przedłużenie" przepada. No więc przez okres 36 miesięcy można normalnie zareklamować konsolę bez względu na ilość razy. Jeśli uszkodzona sztuka zostanie naprawiona to gwarancja cały czas obowiązuje przez 36 miesięcy od daty zakupu konsoli, jeśli natomiast konsoli "nie da się naprawić" zostanie ona wymieniona na nową, w momencie jej odbioru otrzymujemy nowy paragon, od daty którego obowiązuje gwarancja na kolejne 24 miesiące.

 

Jak dla mnie wygląda to całkiem normalnie. Opcja z uszkodzeniami mechanicznymi mnie nie interesuje, pomijając już fakt, że jest droga. Zastanawiam się jedynie nad tą tańszą wersją dającą 36 miesięcy gwarancji. No ale wtedy musiałbym brać mimo wszystko w EuroAGD, a jednak wolałbym znaleźć gdzieś taniej niż te 1790 zł a różnicę dołożyć do dodatkowych gier czy coś. Pytanie z kolei czy w ogóle jest sens przedłużać gwarancję do trzech lat, nigdy nie miałem styczności z YLOD'em, ale słyszałem że te premierowe fat'y PS3 cierpiały na to po 4-5 latach dopiero, więc i tak na nic by mi się taka gwarancja zdała.

 

Ktoś nad tym się już zastanawiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×