Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Chytry ani glupi nie jestem moze Ty ^^ kolego jestes , na tablicy gosc chcial 1900zl to chyba cena nieduzo mniejsza niz w sklepie , chcialem poprostu miec ta konsole , gosc wydawal sie wiarygodny , dalem sie zrobic jak dziecko ;/ i tyle ehh w piz.......u

Edytowane przez Margra30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś głupi, bo ktoś ma pieniądze za friko, a ty konsoli nie masz, nauczka na przyszłość pozdrawiam

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś głupi, 

Sluchaj no kolego glupiego poszukaj sobie gdzies blizej oki??! ja Ci nie pisze jaki Ty jestes wiec odpiernicz sie ode mnie ok! Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chytry ani glupi nie jestem moze Ty ^^ kolego jestes , na tablicy gosc chcial 1900zl to chyba cena nieduzo mniejsza niz w sklepie , chcialem poprostu miec ta konsole , gosc wydawal sie wiarygodny , dalem sie zrobic jak dziecko ;/ i tyle ehh w piz.......u

 

hmmm to ja tu troszkę nie rozumiem skoro chciałeś dać tyle za konsole nie pewniej było kupić w zwykłym sklepie jak ceny są podobne bądź na allegro u pewnego sprzedawcy?

Mógł bym zrozumieć gdybyś chciał przyoszczędzić, ale to co zrobiłeś było czystą głupotą za takie siano masz pewniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1900 to masz nowa konsole ze sklepu...

No ok tylko podaj mi sklep w ktorym moge dostac ta konsole od Ręki,  bo jakos w PL nie moglem jej dostac , w niemczech tez nie bo aktualnie pracuje w stuttgarcie tylko tyle ze do sklepow typu media, saturn itp mam czas zajrzec tylko w sobote i to nie kazda;/ehh

Edytowane przez Margra30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok tylko podaj mi sklep w ktorym moge dostac ta konsole od renki ,  bo jakos w PL nie moglem jej dostac , w niemczech tez nie bo aktualnie pracuje w stuttgarcie tylko tyle ze do sklepow typu media, saturn itp mam czas zajrzec tylko w sobote i to nie kazda;/ehh

 

"renki" następny miSZCZ ortografii  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Center w wiekszosci miast mialo teraz dostepna konsole od prawie polowy stycznia, sam tam kupilem za 1899zl i od tego czasu raczej caly czas byla dostepna rowniez w innych sklepach. A i Sony na allegro wystawilo dwa razy po okolo 100 sztuk konsol w cenie 1799zl, wiec jak dla mnie dales sie zrobic na wlasne zyczenie, wystarczylo zagladac do tego tematu regularnie. Ja wyczytalem wlasnie tutaj ze w Sony Center w Lodzi jest konsola dostepna i w niedziele kupilem od "renki" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"renki" następny miSZCZ ortografii  :shok:

Teraz Ci miSZCZusiu PASUJE ^^?? 

Dobra bo widze ze tu sami Uczeni ,  wiem dalem sie zrobic w chu .. i tyle ale to chyba moja sprawa prawda ;/ ,Pozdro 

Edytowane przez Margra30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczujemy, serio! Nie unoś się że ktoś Ci wypomni Twój brak rozsądku bo zdecydowanie gdzieś straciłeś czujność i sam poprosiłeś o problemy :sad: Nikt tu nie ma złych intencji chociaż momentami może to tak wyglądać, po prostu "rence" nam opadają że piszemy na bieżąco co, gdzie i za ile a mimo to znajdują się ludzie którzy z pazerności lub też braku czujności dają się nabijać w butelkę jakimś frajerom :sad: Peace!

 

PS: Dzięki za cynk odnośnie Wikinga, na pierwszy rzut oka śmierdziało to oszustwem ale niektórzy tutaj zdają się nie mieć węchu :pardon:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to co zrobilem to glupota jak nie wiem co..... , ehh nie chce juz nawet o tym myslec 925 zl to jest troszke kasy  i teraz jeszcze te  35zl :sad: Pozdrawiam

Edytowane przez Margra30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy szuka....przepraszam za taki maly sytuacyjny zart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy czasem robi błędy pod wpływem ekscytacji jeśli masz jeszcze e-maile to wydrukuj i zgłoś, to kase może jeszcze odzyskasz napewno od razu nie całą sume lecz w ratach, ale zawsze to cos;)

Edytowane przez Mateusz290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gena nowego szybko

Łyknąć se chłopak chciał

Upatrzył w necie okazję
Pięniądze wnet przelał
I jak się okazało
Ściema to zwykła była


Jemu to było mało
E-wtopa go nie zraziła
Sprawił se nową i beka
Trzeci tydzień już czeka


 

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ci miSZCZusiu PASUJE ^^?? 

Dobra bo widze ze tu sami Uczeni ,  wiem dalem sie zrobic w chu .. i tyle ale to chyba moja sprawa prawda ;/ ,Pozdro 

 

Dwie strony wczesniej podałem 2 miejsca z nówkami za 1900 i 2100 bundle...teraz jakos napisałem że w Koszalinie też mają...

 

A co do wtopionej kasy...35zł to dużo stracić ale 925 to bym gnoja rozszarpał...nie myślałeś o zgłoszeniu tego ? wiesz policja itp itd ? nawet na tym ich portalu powinno być coś co Cie chroni przed takimi rzeczami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite ile się znalazło cwaniaczków, którzy wyczuli popyt i próbują zbijać kasę..... :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Dualshocka 4 w kolorze niebieskim na terenie Warszawy.

 

Ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite ile się znalazło cwaniaczków, którzy wyczuli popyt i próbują zbijać kasę..... :no:

Ja bym powiedziałam że, niesamowite jest to ilu jest naiwniaków bo bez nich nie ma cwaniaczków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stronka Wiking została zablokowana.A miałem się dziś do nich przejechaći oblukać na żywo aby kasy nie wtopić.

Jak mnie najdzie jeszcze ochota to podjade i zdam relacje.

 

Konsole i tak planuje kupić w Marcu,więc podjede do Niemiec i tam kupie jakiegoś bundla za 499E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy szuka....przepraszam za taki maly sytuacyjny zart :biggrin:

Padłem jak to przeczytałem. Oszukanemu koledze wspołczuję, ale ja bym czegoś takiego nie zrobił w zyciu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ceny powoli się normują. Jeszcze tydzień temu mieli bodajże o stówkę droższą tę ofertę.

Sklep Komputronik mogę z czystym sumieniem polecić, robiłem już tam kilka zakupów i wszystko było spoko. A jak ktoś ma blisko i ma możliwość odbioru osobistego to już w ogóle super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep juz z 3-4 tyg temu wystawil ta oferte, zeszlo ponad 90% nakladu i na ostatnie 10% wrzucili cene ponad 2k lol XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest akceptował na cena. Się rozchodzi jak świeże bułeczki :-P

Ktoś kontaktował się z nimi i pytał czy istnieje możliwość w salonie komputronika nie wymienionym w zestawieniu pod aukcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Dualshocka 4 w kolorze niebieskim na terenie Warszawy.

 

Ktoś coś ?

 

W każdym MM i EuroRTVAGD są te pady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×