Jump to content
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Recommended Posts

37 minut temu, hacker25 napisał:

no to ktoś był tutaj szybszy i nawet nie powiadomił, że wykorzystał

36 minut temu, urban_lp napisał:

Mogłeś wysłać na priv :(

wybaczcie panowie... nie mogłem przepuścić takiej okazji 

ps. jak pieniądz leży na ulicy to też się chwalicie wszystkim w koło, że go podnosicie?

Edited by bany®

Czemu zaraz na priv ? To jawna dyskryminacja... niech wszyscy mają równe szanse!

Proszę mnie nie pomawiać. Żeby wykorzystać kod udostępniony publicznie trzeba wykazać się nie lada sprytem....

Wysłałem Ci na priv, zobacz czy będzie działał,

Bany widzę że wchodzisz na wyższy poziom swojego prostactwa, przecież tak nie grasz po co Ci to?:ziobro:

haker25 dzięki...wiem że chciales dobrze:) Karaluch dziękuję ...twój zadziałał. 

Manoszek tobie również dziękuję ...nie próbowałem bo wykorzystałem kod od Karalucha.

• Like 1

Że ten debil jeszcze nie został wyjebany w kosmos z tego forum to ja się nie mogę nadziwić.

Edited by xavris

haker25 dzięki...wiem że chciales dobrze:) Karaluch dziękuję ...twój zadziałał. 
Manoszek tobie również dziękuję ...nie próbowałem bo wykorzystałem kod od Karalucha.
Ja swój kod oddałem koledze a teraz przyszła mi ochota na spyro. Mógłbyś podzielić się tym kodem co Tobie został? Oczywiście na PW
Że ten debil jeszcze nie został wyjebany w kosmos z tego forum to ja się nie mogę nadziwić.
Bany bekę sobie kręci - wątpię by wykorzystał ten kod.

[mention=63030]Kolos28[/mention]napisz czy kod działa.
bany robi kumulację na 50% zniżki, trzeba uważać :1_grinning:
Niestety, kod wykorzystany

Oczywiście, że nie wykorzystałem żadnego kodu ale to jest otwarte forum gdzie mogą zaglądać niezarejestrowani użytkownicy więc jak można się dziwić, że ktoś wykorzystał kod i nie podziękował (Hacker i Urban)... Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że nie ma sensu się oburzać o takie rzeczy...

natomiast do notorycznie powtarzającego się prostactwa i wulgaryzmów co poniektórych się nie odniosę, bo wszystko widać jak na dłoni...