Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

na facebook ktoś wstawił zdjęcie z gazetki promocyjnej MM gdzie ps4 + dwie gry killzone i black flag są za 1999zł jak to by była prawda to fajna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obdzwoniłem kilka sklepów i wszędzie mi powiedzieli, że tylko na preordery wystarczy, ale znając życie i tak dorwę jakąś sztukę na półce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś w sklepie internetowym skleppe.pl. Nie ma z nimi żadnego kontaktu, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, zaczynam mieć wątpliwości czy konsolka będzie dostępna? Jak zamawiałem to byli w wykazie sklepów współpracujących z sony, teraz nawet tam ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Sony nie mogło się z nimi skontaktować :P

A tak poważnie, to każdy na tym forum Ci powie, żeby trzymać się z daleka od tego sklepiku :)

Bodajże do nich należy sklepik ps3site, a raczej należał, a jak tam to wyglądało to pewnie parę osób by mogło napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Sony nie mogło się z nimi skontaktować :P

A tak poważnie, to każdy na tym forum Ci powie, żeby trzymać się z daleka od tego sklepiku :)

Bodajże do nich należy sklepik ps3site, a raczej należał, a jak tam to wyglądało to pewnie parę osób by mogło napisać.

No właśnie zamawiałem jak był jeszcze dostępny przez ps3site.pl. Może ktoś z tej stronki ma jakieś informacje? Pozatym zamawiałem kilkakrotnie i nigdy nie miałem problemów. Chyba zostaje walka pod Media Markt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila z EURO, że moje zamówienie jest już skompletowane i czeka w magazynie (bundle z kz:sf) a ja się zastanawiam czy brać bo właśnie wyczytałem, że nowy killzone nie pozwala zmienić sterowania na leworęczne czyli na to które preferuje w grze multiplayer....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba - to ja od Ciebie odkupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila z EURO, że moje zamówienie jest już skompletowane i czeka w magazynie (bundle z kz:sf) a ja się zastanawiam czy brać bo właśnie wyczytałem, że nowy killzone nie pozwala zmienić sterowania na leworęczne czyli na to które preferuje w grze multiplayer....

Zawsze KZ możesz puścić na Allegro i wziąć coś innego jeżeli konsolę musisz mieć "na już".

Ewentualnie spokojnie poczekaj na interesujący cie bundle albo kup wszystko osobno i płać "jak za woły" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie widzę, że na twitterze napisali 5h temu

We've received numerous requests for Southpaw support and are looking into adding it in an upcoming patch.

jak widać siła w liczbie zażaleń :)

Zaraz robię przelew i nikomu nie odsprzedaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila z EURO, że moje zamówienie jest już skompletowane i czeka w magazynie (bundle z kz:sf) a ja się zastanawiam czy brać bo właśnie wyczytałem, że nowy killzone nie pozwala zmienić sterowania na leworęczne czyli na to które preferuje w grze multiplayer....

Jeśli rzeczywiście Euro posiada już na magazynach konsole to dobra oznaka :) W Uk coś ćwierkają ze pierwszy pusci przed premierą wysyłkę sklep Shop To a pewnie zaraz zanim Amazon,Game itd.Wiec to wtedy moze być zielone światło to startu dla naszych sklepów.Nie spodziewałem się ze tak wcześnie sklepy bedą miały na magazynach konsole.Wiec trzeba uruchomić znajomości aby wcześniej wybrać z MM swoją konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom był w MM Wałbrzych i kierownik działu multimedia powiedział że oni dostawę na magazyn będą mieli 22. No i gadka że nie dostanie konsoli na półce za duże zainteresowanie itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z dostępnością Dualshocków przed premierą/w dniu premiery? Jakiś sprawdzony sklep, dzięki któremu miałbym drugiego pada na premierę?

Trochę się irytuję, bo wpłaciłem EURO kasę w piątek, a wciąż żadnego potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ludzie pytają mnie na PW o szczegóły to napisze ogólnie,

Konsoli nie preorderowałem w EURO, zamówiłem dopiero w momencie jak ktoś wkleił informację na forum, że EURO gwarantuje dostawę w dniu premiery dla zestawów z KZ:SF (czyli jakiś tydzień/dwa temu).

Płatność wybrałem za przelewem, stad też ten mail ot tak zamiana statusu zamówienia na oczekiwanie wpłaty, czyli następstwo skompletowania zamówienia.

Bez_tytu_u.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych donosach o skompletowaniu zamowienia napisalem do mojego "opiekuna" w EURO i jestem ciekawy co mi wyplodzi.

 

Ja zamowilem konsole w wakacje, rezerwacja za darmo. Potem chcieli 100 za to, ale nie dalem im. Trudno nie bedzie to nie bedzie cos sie ogarnie. Potem znowu preorder/rezerwacja byl za darmo. Potem pojawil sie bundle z KZ, tez za darmo. Potem nie bylo juz mozliwosci preordera/rezerwacji.

 

O co tu kuwa chodzi ! Jak mi odpisze, ze nie bedzie dla mnie kosnoli, bo nie dalem 100 to chyba wyjde z siebie. Klepie konsole w wakacje, a tu zero odzewu. Fakt, nie wybralem platonosci przelewem tylko odbior osobisty w sklepie, moze to przez to. W razie jak sie wypna to i tak jestem pewien, ze drapne cos z polki w jakis innym sklepie. Urlop klepniety.

 

 

PS nr konta do przelewu mogles zostawic, moze Pan Kulczyk poczytuje to forum i lubi robic niespodzianki :)

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krakowski mm (al. pokoju) twierdzi że nie będzie problemu z kupnem konsoli ;) rano zawitam i zweryfikuje, wezmę ofertę za 1999zł = ps4+kz+asc, jeżeli uda się kupić to gry od razu na allegro, akurat te tytuły mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do EURO kiedy zmieni się status zamówienia to odpisali ,że w przyszłym tyg. jak dostaną konsolę na magazyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób które zamówily w listopadzie bundle z killzone w euro z odbiorem i płatnością w wybranym sklepie. Dostaliście już jakieś info z potwierdzeniem odbioru w dniu premiery, jaki macie status zamówienia itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych kupnem PS4, że będzie bardzo ciężko. Załatwiając swoje sprawy odwiedziłem Szczeciński MM i pogadałem z pracownikiem od serca. Poinformował mnie, że na całe zachodniopomorskie zostalo przekazane tylko 3000 sztuk. Co za tym idzie oni na chwilę obecną mają ponad 6 razy więcej zamówień niż konsol.. Więc kto pierwszy ten lepszy. Dopiero za dwa tygodnie spodziewają się większej dostawy jednak też nie wiedzą kiedy i ile dokładnie..

Póki co PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego info nie mamy. Status jak na początku. Kompletowanie zamówienia, czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście o tym, że te całe straszenie niską dostępnością konsol to zwykły chwyt marketingowy? Ludzie w to wierzą i nawet ci co planowali kupić dopiero w przyszłym roku, jak zobaczą konsolę w pierwszym lepszym sklepie to kupią od razu bez zastanowienia. Sam już nie wiem ale wydaje mi się podejrzane, że SONY nie przewidziało takiego popytu i wyprodukowało za mało konsol. Bo jeżeli to prawda, to sami strzelili sobie w stopę i będą stratni jakieś kilkaset milionów albo i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status się jeszcze nie zmienił i z tego co rozmawiałem z gościem "prowadzącym" moje zamówienie, to powiedział, że to dopiero się zmieni jak konsolka trafi do sklepu. 

Nie wiecie może jak sytuacja wygląda z anulowaniem zamówienia w dniu odbioru konsoli? EURO robi jakieś problemy? Zaznaczam, że jeszcze ani złotówki nie dostali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status się jeszcze nie zmienił i z tego co rozmawiałem z gościem "prowadzącym" moje zamówienie, to powiedział, że to dopiero się zmieni jak konsolka trafi do sklepu. 

Nie wiecie może jak sytuacja wygląda z anulowaniem zamówienia w dniu odbioru konsoli? EURO robi jakieś problemy? Zaznaczam, że jeszcze ani złotówki nie dostali ;)

 

Nie maja Twoich pieniędzy. Co ci mogą zrobić? ;) Zmusić do zakupu cię nie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście o tym, że te całe straszenie niską dostępnością konsol to zwykły chwyt marketingowy? Ludzie w to wierzą i nawet ci co planowali kupić dopiero w przyszłym roku, jak zobaczą konsolę w pierwszym lepszym sklepie to kupią od razu bez zastanowienia. Sam już nie wiem ale wydaje mi się podejrzane, że SONY nie przewidziało takiego popytu i wyprodukowało za mało konsol. Bo jeżeli to prawda, to sami strzelili sobie w stopę i będą stratni jakieś kilkaset milionów albo i więcej.

 

No tak, ale po co zwykli pracownicy marketów by kłamali? A jest dużo info, że no niestety ma być ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status się jeszcze nie zmienił i z tego co rozmawiałem z gościem "prowadzącym" moje zamówienie, to powiedział, że to dopiero się zmieni jak konsolka trafi do sklepu. 

Nie wiecie może jak sytuacja wygląda z anulowaniem zamówienia w dniu odbioru konsoli? EURO robi jakieś problemy? Zaznaczam, że jeszcze ani złotówki nie dostali ;)

 

 

Zobacz sobie w regulaminie sklepu różnicę między zamówieniem, a rezerwacją :) W przypadku rezerwacji masz 3 dni na odbiór, jak nie to przepada ;) zaś zamówienie jest już wiążące dla obu stron np. jak wyślą konsolę musisz odebrać paczkę ;) Ja mam także rezerwację konsoli w sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×