Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki wielkie. Właśnie próbowałem przejść przez te linijki tekstu z regulaminem EURO :) Wychodzi na to, że faktycznie jak znajdę lepszą ofertę w dniu premiery to mogę olać EURO i nic mi zrobić nie mogą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już się orientuje czy - i ewentualnie - który sklep online będzie wysyłał gry na PS4 wcześniej? Tak, żeby doszły np. na czwartek? Albo przynajmniej na piątek w dzień premiery? Bo chciałbym zamówić sobie NBA 2k14, w Empiku przepłacać nie będę, a podejrzewam, że u mnie w EURO/Media Expercie będa mieli tylko jakieś Killzone/Battlefield itp. Jako, że planuję zakup konsoli z samego rana to chętnie już bym w coś pograł, zamiast czekać na kuriera :P. Może ktoś dostał już z jakiegoś sklepu takie info kiedy wysyłają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Pan napisal: "...ma Pan szansę w okolicach 99%..."

 

No strasznie rzeczowy i konkretny ten konsultant.

 

 

Nie wierze w ten caly hype, 3000 na wojewodztwo uwazam za spora liczbe. To daje 50k na nasz kraj (szacunkowo oczywiscie), a PS3 ile poszlo od premiery, 150k ? I to sporo dzieki Play.

Duzo ludzi nabuzowanych wiescia o niedostepnosci klika gdzie moze, a potem wynik, ze Polacy w D1 kupia 2 mln konsol. Nigga please... Pamietajcie, ze 2k na zabawke ( jak postrzega wiekszosc) to jednak sporo  naszym kraju. Uwazam, ze dla wszystkich zainteresowanych konsol starczy, a wiedza i informacje od tych wszystkich specow marketowych po niepelnej podstawowce to  w ogole nie biore pod uwage. Unikam ich jak ognia, poniewaz wiekszosc sprawia wrazenie jakby pracowala tam za kare, choc napewno sa tacy ktorzy jaraja sie sprzetem i mozliwoscia pracy w tej branzy.

 

Nawet jak Euro sie wywiaze to i tak pojade do MM oblukac ten bundle z gierkami, moze bedzie...

Edytowane przez bleq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem bundle 3 , rozumiem ze w zadnym zestawie nie ma stojaka? trzeba osobno dokupic? Czy w najwiekszym zestawie mowa o bundle 3 jest ten stojak na konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn i propozycje dla pre-orderowców:
 

Konfiguracja 1

PS4 - 1699zł

 

Konfiguracja 2

PS4 + Fifa 14   1899zł

 

Konfiguracja 3

PS4 + BF4 - 1899zł

 

Konfiguracja 4

PS4 + KZ SF - 1899zł

 

Konfiguracja 5

PS4 + BF4 + Fifa 14 - 1999zł

 

Konfiguracja 6

PS4 + ACIV  + KZ SF 1999zł

 

Konfuguracja 7

PS4 + Pad + Fifa 14 2099zł

 

Konfiguracja 8

Ps4 + pad + kamera + Killzone 2249 zł

Teoretycznie 100 zł należy doliczyć za pre-order. Ale według Saturna właśnie od tych cen, zostanie dodatkowo odliczona wartość preordera.

 

Czyżby gołe PS4 w Saturnie było za 1699 zł?

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zestawów ze stojakiem i niestety trzeba go dokupić osobno (na ultima.pl w cenie 119zł).

 

Oferta SATURN :

1(9).jpg

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z forum ppe
Znajomy właśnie otrzymał potwierdzenie od Saturna, że podane ceny w konfiguracjach są dla wszystkich (nie tylko dla pre-orderowców). Wniosek? Gołe PS4 29 listopada w Saturnach za 1699 złotych. Pytanie tylko ile z nich faktycznie za tą cenę zostanie wystawionych, a jaka ilość połączona zostanie z grami za wyższą kwotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o to i dostałem odpowiedź że dla pre-orderowców ceny będą zmniejszane, więc tak podstawka w saturnie jest za 1699 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z wiarygodnego źródła o Komputroniku.pl: na całą sieć sklepów dostaną 50 sztuk PS4 :-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z tym Saturnem to w ogole mi w glowie namieszaliscie :) Dobrze, ze w promieniu 50km mam saturna, 3 mm i z 10 euro.

 

Pojawia sie problem na co teraz polowac, na bf'a mam voucher, pierwsza fifa to jakis dziadowski port z ps3, a reszta poza drugim padem mnie srednio interesuje, choc chetnie lookne na ta super grafe w KZ.

Wiadomo, ze najbardziej pyli sie ten z dwoma padami, kamerka i grami, by szybko je ogolic. Problem w tym, ze chyba kazdy tak do tego podchodzi, wiec skoro wszyscy beda sprzedawac AC i KZ to kto to kupi ?? Moze Empik wezmie po 220...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z wiarygodnego źródła o Komputroniku.pl: na całą sieć sklepów dostaną 50 sztuk PS4 :-O

Twoim wiarygodnym źródłem jest pewna strona www, która podawała, że Komputronik będzie miał 50 sztuk PS4 na sieć? A tak naprawdę chodziło o 50 sztuk NA SKLEP?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie bardzo duży wysyp akcesoriów i gier na allegro więc ja łykne chętnie Assasina za 180 a killzony to beda po 150 chodzić niebawem znając rynek allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim wiarygodnym źródłem jest pewna strona www, która podawała, że Komputronik będzie miał 50 sztuk PS4 na sieć? A tak naprawdę chodziło o 50 sztuk NA SKLEP?

Nie. Pracownik Komputronika, który miał ułatwić zakup PS4 kumplowi, ale podanych powodów nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście czy gdzieś może będzie jakaś nocna sprzedaż od ółnocy w którymś ze sklepów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście czy gdzieś może będzie jakaś nocna sprzedaż od ółnocy w którymś ze sklepów ?

Jeśli będzie jakakolwiek nocna sprzedaż, to jedno jest pewne - rano na otwarcie sklepu (gdzie była nocna sprzedaż) żadnej sztuki nie dostaniemy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jakakolwiek nocna sprzedaż, to jedno jest pewne - rano na otwarcie sklepu (gdzie była nocna sprzedaż) żadnej sztuki nie dostaniemy :biggrin:

Dostawy mają dostać w czwartek (1 dzień przed premierą), także wszystko jest możliwe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawy mają dostać w czwartek (1 dzień przed premierą), także wszystko jest możliwe :)

wczoraj znajomy który pracuje w Mm mówił ze konsole mogą być już koło wtorku spokojnie .Wiec może jakiś odsetek ludzi zakupi wcześniej konsole o ile sklep zacznie wcześniej sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie moze ktoś jak to jest ze stacja dokująca do ps4? Interesuje mnie kupno takiej stacji. Czy jest ona solidnie wykonana itp? Chyba sa dwa rodzaje stacji, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupu w sieciówce - z tego co tu piszecie, ale i z własnego doświadczenia wychodzi mi na to, że są dwie opcje:

1) sprawdzenie sprzętu na miejscu, ale wtedy podbicie gwarancji jest wymagane - odpada możliwość przetestowania sprzętu na spokojnie w domu przez kilka dni.

2) nie sprawdzanie sprzętu na miejscu, wówczas można wyjść nie podbijając gwarancji, ale jest ryzyko, że zakupiony egzemplarz okaże się martwy, a po powrocie do sklepu może już być... pusto na półce ;)

 

Z tego co wiem, to nie ma żadnej prawnej podstawy do tego, żeby przetestować konsolę w sklepie a następnie wyjść ze sprzętem nie podbijając gwarancji. Ktoś ma jakieś propozycje do tego jak to rozwiązać i ewentualnie jakie wyjście będzie według Was najlepsze?

 

 

A co do ceny w Saturnie to w sobotę w sklepie we Wrocławiu podali mi cenę 1799 zł za czystą konsolę. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie moze ktoś jak to jest ze stacja dokująca do ps4? Interesuje mnie kupno takiej stacji. Czy jest ona solidnie wykonana itp? Chyba sa dwa rodzaje stacji, prawda ?

Masz albo standardowy stojaczek - kawałek plastiku albo stojaczek z rozdzielaczem portów USB:

http://www.amazon.co.uk/Officially-Licensed-Vertical-Stand-USB/dp/B00F63QTY2/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1385021832&sr=8-13&keywords=playstation+4+usb

 

Poczekaj trochę, pojawi się za niedługo tego od groma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak mogę zamówić pre-order ps4 w MM. Wchodzę na tę stronę  http://www.mediamarkt.pl/przedsprzedaz-ps4,b-586  ale strona ta przesyła mnie tylko na ogólną stronę MM. Nie mogę nigdzie znaleźć ps4 w MM aby ją zarezerwować.

Edytowane przez daw1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawdopodobnie nie da się już złożyć zamówienia przedpremierowego w Media Markt.

Jak klikam na 'Zamów już dziś' na stronie którą podałeś przekierowuje mnie na stronę główną marketu.

Widocznie wiedzą że już nie zrealizują na premierę więc nie sprzedają żeby klientów nie denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę zamówić pre-order ps4 w MM. Wchodzę na tę: http://www.mediamarkt.pl/przedsprzedaz-ps4,b-586 stronę ale tam wyskakuje informacja że jakaś wtyczka przestaje działać i nic nie mogę zrobić. Próbowałem w firefoxie i explorze.

Klikając tam odsyła cie do głównej strony. Media Markt wycofało możliwość zakupu preordera w ich sklepie. Przykro mi za późno. Jedyna opcja dla ciebie to koczowac w dniu premiery pod sklepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×