Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy, że Sony dodałoby do preorderów 3 miesięczny PS+ za friko i znów zmiotą MS z tą FIFĄ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Używać Vity jako pada za 100€?

Vita nie będzie padem, tylko przenośną wersją PS4, jeśli można to tak ująć. Skończcie rozsiewać zamęt, że ma robić za pada...

Jak masz 1 TV w domu i ktoś chce coś oglądać, to zapuszczasz sobie PS4 i Remote Play na Vitcie i grasz w co chcesz.

Już mówili, że każda gra będzie musiała to obsługiwać.

Na jakieś popierdółki Indie taki patent będzie idealny. Kładę się w łóżeczku przed snem, szybka partyjka i do spania.

Dla mnie bardzo fajny, o ile będzie rzeczywiście wspierany przez cały okres życia PS4 i Vity.

Ale na mojo oko bundle z Vitą byłby zbyt piękny, chociaż to jedyna nadzieja, żeby pocisnąć tą konsolę większej ilości osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Używać Vity jako pada za 100€?

Remote Play to nie do końca emulacja pada - ale to bylo juz na E3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, że Sony dodałoby do preorderów 3 miesięczny PS+ za friko i znów zmiotą MS z tą FIFĄ :biggrin:

 

Taka roznica ze FIFE 14 dostajesz na zawsze a te gierki z Plusa po 3 miesiacach koniec. 

 

Vita nie będzie padem, tylko przenośną wersją PS4, jeśli można to tak ująć. Skończcie rozsiewać zamęt, że ma robić za pada...

Jak masz 1 TV w domu i ktoś chce coś oglądać, to zapuszczasz sobie PS4 i Remote Play na Vitcie i grasz w co chcesz.

Już mówili, że każda gra będzie musiała to obsługiwać.

 

 

Wątpie żeby ten Remote Play działał poprawnie w każdej grze. Przypominam ze Vita nie ma R3 L3 I R2 I L2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące plusa kosztuje znacznie mniej niż Fifa.

 

ale zyskuje się więcej za mniej (drive club PS+ edition + inne gry na ps3+ps4+PSV) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję tej koncepcji grania na Vicie w gry z PS4.

 

 

Dokładnie. Vita potrzebuje GIER DEDYKOWANYCH na tą platformę. Serio ktoś myśli że Romote Play podniesie sprzedasz tej konsolo? lul

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo rozumiem podniecanie się tą FIFĄ. Skoro ma być ona dodawana do pre-orderów to ja się pytam jaki odsetek ludzi zainteresowanych kupnem konsoli w ogóle, korzysta z pre-ordera? Jakoś nie przekonuje mnie w ogóle do zakupu w pre-orderze gra dorzucana do konsoli (nie ważne jaka gra by to była)...a z drugiej strony jeżeli bundle z FIFĄ 14 celuje w casuali (nie obrażając nikogo), to też nie bardzo widzę ich biegnących składać pre-ordery, wiadomo nie od dziś, że ten typ gracza idzie do sklepu i tam dokonuje zakupu czegoś co stoi przed nim na półce. Ja nie wróże jakiegoś oszałamiającego sukcesu temu zestawowi...kto miał kupić FIFE i tak ją kupi...i po co mu do niej X'o?

 

Jeszcze jedno: premiera FIFY we wrześniu, czy fan tej gry jest w stanie poczekać do premiery X'o?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko preorder preorderowi nierówny.

Przecież te preordery z empików do GTAV, Battlefield czy preordery za 100 zł na PS4 to oferta typowo dla casuali

Będzie box z kodem, a potem odliczą od ceny przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję tej koncepcji grania na Vicie w gry z PS4.

To jest tak samo sensowne jak PS Home ;)

 

Nie kazdy ma tak dobrze, ze posiada zajebisty telewizor, albo 2 odbiorniki, ktore pozwalaja sie odpalic i byc gotowe na granie w kazdym momencie^^

 

Ja przykladowo tylko dla tej funkcji bym kupil Vite. Ale nie kupie bo juz jedna mam:P

 

Tak jak Patricko napisal. Patent do gier indie zajebisty, klade sie w wyrze, nie musze odpalac telewizora itp.

 

Jesli ktos mieszka z Kobieta w malym mieszkaniu to zapewne latwo to zrozumie, ze w nocy kiedy druga polowka chce spac a Ty chcesz odpalic caly sprzet to nie dosc, ze w mieszkaniu masz dodatkowe 10 stopni C to jeszcze wszystko swieci jak latarka po oczach. A taka mala vite odpalsz i po sprawie.

 

To jest wlasnie sens tego wszystkiego, przynajmniej dla mnie. I ktos kto tego nie potrafi zrozumiec ma albo bardzo wyrozumiala Kobiete, ktora spi co noc sama (chyba, ze nie pracujesz to wtedy grasz w ciagu dnia), albo nie ma Kobiety w ogole. Wszystkim innym polecam zadbac o zony;) :) <jk>

 

 

A dedykowane gry to druga sprawa, i mam nadzieje ze oglosza ich pare na GC. Na ta chwile sporo jest gierek na vite, ktore sa warte ogrania, a cala wiekszosc, ktora wyszla otrzymuje wysokie oceny, aczkolwiek caigle jest to ilosc zbyt mala aby wywindowac sprzedaz vity.

 

Dlatego czekam na godzine 19. I mam tylko nadzieje, ze cos z tym zrobia, jesli nie teraz to w bliskiej przyszlosci. Jesli odzyskamy Monster Huntera, God Eater 2 sie pojawi, daj boze jakies pokemony xD To bedzie bardzo milo.

 

Ale jesli dzisiaj na vite duzo sie nie pojawi (a zapewne tak bedzie) to ucieszy mnie fakt posiadania MINI telewizorka do ps4 w postaci Vity. Bo de facto ma ona lepszy wyswietlacz niz moj LCD:)

Edytowane przez mroczas87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos mieszka z Kobieta w malym mieszkaniu to zapewne latwo to zrozumie, ze w nocy kiedy druga polowka chce spac a Ty chcesz odpalic caly sprzet to nie dosc, ze w mieszkaniu masz dodatkowe 10 stopni C to jeszcze wszystko swieci jak latarka po oczach. A taka mala vite odpalsz i po sprawie.

Święta prawda. To jest główny argument, który przekonuje również mnie i gdyby taki zestaw ujrzał światło dzienne to ten jeden argument wystarcza dla mnie w zupełności, aby takowy zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica jest tak na prawdę minimalna.

przecież na vicie w łóżku  można grać w gry z vity, po co mi gry z PS4

przecież wszyscy się zgadzamy że to będą Indie i inne tytuły minisopodobne.

Ja rewolucji nie widzę

 

Serio trzeba odpalać PS4 w salonie aby pograć w pierdółki w sypialni?

 

Jeszcze bym przyjął argument że nie mam gier na Vitę to opdalam przez PS4

, ale przecież (prawie)każdy będzie miał PS+ czyli świeżą dostawię prawie nowych gier co miesiąc

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica jest tak na prawdę minimalna.

przecież na vicie w łóżku  można grać w gry z vity, po co mi gry z PS4

przecież wszyscy się zgadzamy że to będą Indie i inne tytuły minisopodobne.

Ja rewolucji nie widzę

 

No wlasnie nie do konca minimalna. Bo jak mam ochote pograc sobie w gre na ps3 albo w przyszlosci Ps4, a nie moge duzej konsoli odpalic od tygodnia z powodu upalow, kobiety itp to mnie juz ch.... strzela. I w takich momentach sobie mysle..... juz niedlugo Remote Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem co ma upał do niemożności odpalenia konsoli... ja swoje ps3 odpalałem nawet w największe tegoroczne upały i grałem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy do remote play nie trzeba mieć odpalonego Ps4?

E: Pablos szybszy

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy tym remoteplay PS4 nie musi być odpalona?

 

  pytanie jakby to miało działać bez odpalonej ps4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem co ma upał do niemożności odpalenia konsoli... ja swoje ps3 odpalałem nawet w największe tegoroczne upały i grałem ;)

Dokładnie to samo chciałem napisać. Wiadomo że konsola wtedy trochę głośniej pracuje ale bez przesada, to tylko sprzęt elektroniczny i on powinien być dla nas a nie my dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro PSV sluzy jedynie za sterowanie i wyswietlacz, a PS4 za cala reszta, to sami sobie odpowiedzcie czy musi byc odpalone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi , musi , bo to tylko stream obrazu z lagiem jest

W takim wypadku argument, że za ciepło, albo za głośno nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@smalec

Przecież FIFA14 to jest gra na premierę więc nie wiem skąd masz te informację, że trzeba będzie czekać 12 miesięcy.

"FIFA 14 is coming to the Xbox 360, PS3 and PC on 24 Sept in North America and 27 Sept in Europe. Versions for Xbox One and PS4 follow within the next 12 months."

 

To jest oświadczenie od EA. W przeciągu 12 miesięcy od tej informacji, która została podana niedawno, ma wyjść Fifa na next-geny. Tak więc jeśli XO ma premierę w listopadzie to jak może dostać tę grę na starcie? No chyba, że te 12 miesięcy mają trwać 3... Albo gra będzie dostępna dopiero, gdy 8 opóźnionych regionów dostanie swoją konsolę w czerwcu. Istnieje tutaj sprzeczność informacji.

 

http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-reveal-xbox-one-playstation-4

Tego się dowiedziałem od chłopaków z tematu Fify 14, bo sam nie dowierzałem w to co zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×