Skocz do zawartości
lukaszasada

PayDay 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem gierkę za 140 zł. Nie jest tak źle z ceną. ;) Zapraszajcie mnie, jeżeli ktoś już będzie grał jutro.

Edit
Trzeba podsumować kto ma grę i będzie grał. Podawajcie swoje aktualne PSNid, a później się napisze jakąś listę. :)

Edytowane przez Kicpor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszedłem do media  po paydaya ale go nie było za to już był splinter cell więc niestety wygrał splinter - ale zrobiłem jedną misje singla i już wiem że jednak jak planowałem będe ciupał tylko multi bo jest swietny - do końca sierpnia mi się znudzi pewnie hyhyhy więc od roku szkolnego wsiąde na Paydaya to polatmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również chętnie pogram w paydaya 2 - PSN: z1mny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale mam problem dotyczący gry. A mianowicie : podczas dołączania do sesji multiplayer w Payday 2, zawiesza mi się gra i nic nie mogę zrobić. Jest tak za każdym razem, nie mogę dojść do gry. Tylko raz udało mi się dołączyć, a potem host się rozłączył. Nigdy więcej nie udało mi sie zagrać. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem albo wie jak można go rozwiązać? Proszę o szybką odpowiedź.

PS. Jeżeli problem zostanie rozwiązany, chętnie zagram z kimś razem, o ile ktoś w to jeszcze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo

 

na 6 prob dolaczenia do sesji polaczylem sie z 2-3 razy. Gra sie zwiesza, muzyka gra w tle i tylko restart konsoli zostaje. W singlu dziala wszystko ok.. nie wiem od czego to ale zniechecily mnie te bledy do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Czyzby nikt nie wiedzial jak mozna rozwiazac problem? Czyzby rozwiazanie nie istnialo? Jezeli tak, to wielka szkoda, poniewaz slyszalem wiele pozytywnych opinii o MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie. Jesli ktos chce pograc to niech mnie doda do znajomych.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to od jutra począwszy i ja mogę pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

trochę odkopalem, ale może znajdzie się ktoś chętny pomóc w platynce :) dodawajcie: DEGUSTATOR-

Edytowane przez DobraMorda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że mógł bym pomóc, sam przy okazji sobie kilka trofeów  wbije i mnie to zadowoli :) Mój nick: Gliwiczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie ile w sumie jest DLC do Payday 2 (oczywiście na PS3) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×