Skocz do zawartości
lukaszasada

PayDay 2

Rekomendowane odpowiedzi

Druga część gry o coop'owych napadach. Pierwsza część była dobra, jedynie brakowało mi ekipy z którą mógłbym pograć. Coop z randomami średnio się sprawdza. Mam nadzieję, że na forum znajdą się osoby które chciałyby wspólnie pograć. Premiera w najbliższym tygodniu (13-16/08).

 

PayDay-2-Coming-to-Retail-on-PS3-and-Xbo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekam.Bardzo podoba mi się jej klimat i wygląda na to że ta część będzie jeszcze bardziej nastawiona na współpracę. Ma ktoś może info gdzie można nabyć kolekcjonerkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach ludzie mają ten sam problem, podobno w UK już nie ma szans na zdobycie edycji kolekcjonerskiej na ps3.

Jest dostępna tylko podstawka z jakimś pakietem DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś? Gracie w multi? Jak wrażenia? Zastanawiam się mocno nad kupnem i dobrze byłoby wiedzieć w co się ładuję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś? Gracie w multi? Jak wrażenia? Zastanawiam się mocno nad kupnem i dobrze byłoby wiedzieć w co się ładuję ;)

Ja mam od wczoraj i po całym dniu spędzonym przed tą grą uważam, że warto wydać 159zł. Na początku gra jest bardzo trudna nawet na normalnym poziomie trudności. Polecam na początku nie pchać się na poziom hard bo długo nie pożyjesz . Jeśli grałes w payday the heist i spodobało ci się multi to bierz w ciemno. Gra jest bardzo rozbudowana pod względem broni i masek. Po zakończeniu misji wybieramy jedną z 3kart i otrzymujemy nagrode (przedmioty do zrobienia maski, celowniki do broni itp ). Misji jest od groma. Można obrabować bank z pieniedzmi albo ze złotem. Okraść jubilera i wiele innych  :biggrin:

Grafika nie powala na kolana ale nie o to w tej grze chodzi  :) Muzyka podczas gry jest bardzo dobrze dobrana. 

Gra jest tak troszke zbugowana (przeciwnicy w ścianach, cywile przechodzączy przez drzwi) ale pewnie z kolejnym patchem to naprawią.

 

:thumbsup: Payday 2 :thumbsup:

Edytowane przez kubello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chętny do pogrania online? Czy masz już swoją paczkę? Jedynym warunkiem zakupu gry jest posiadanie ludzi chętnych do grania w coopie z headsetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym pograć ale jestem na wakacjach od jutra do 26. Mam jednego kolegę z którym kupiłem payday. Niestety nie nam headsetu ale mógłbym kupić. Ile kosztuje headset?

Edytowane przez kubello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem gioteck ex-01 za jakies 60zl z przesylka, poki co jestem zadowolony, zreszta dosc czesto byl polecany na tym forum jako tani i dobry;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poszukam w internecie i kupię. To kupujesz payday? Jak tak to z chęcią pogram z tobą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pewnie pogram w jedynke, bo sie pare osob z forum ustawialo i ocenie, aczkolwiek musze przyznac, ze jestem dosc napalony na te gre, wiec mysle ze kupie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z PayDay 2. Z nic w świecie nie mogę podłaczyc się do gry online. Udało mi się podłoczyc do kogoś z listy znajomych i mogłem grac tylko z nim.Ma może ktoś podobny problem, albo miał i znalazł sposób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z PayDay 2. Z nic w świecie nie mogę podłaczyc się do gry online. Udało mi się podłoczyc do kogoś z listy znajomych i mogłem grac tylko z nim.Ma może ktoś podobny problem, albo miał i znalazł sposób.

Pozostaje tylko czekać na patcha, który już jest w certyfikacji i na początku tygodnia powinien  być.

 

http://www.psnstores.com/2013/08/payday-2-patch-in-cert-should-be-out-next-week/

 

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jestem chętny do wspólnej gry ;) Od jutra (najpóźniej wtorku) będę już miał PayDay 2. Jest jeszcze jakieś wolne miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jestem chętny do wspólnej gry ;) Od jutra (najpóźniej wtorku) będę już miał PayDay 2. Jest jeszcze jakieś wolne miejsce?

Ja z chęcią pogram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ! chciałem się spytać czy da się w tą gierke pograć na podzielonym ekranie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ! chciałem się spytać czy da się w tą gierke pograć na podzielonym ekranie ? :)

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również należę ,jak tylko nabędę swoją kopię ... Ponieważ chcę kupić wersję pudełkową .Ale nie mogę jej nigdzie znależć .Może ktokolwiek widział ,może ktokolwiek wie  gdzie można kupić takową.......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również należę ,jak tylko nabędę swoją kopię ... Ponieważ chcę kupić wersję pudełkową .Ale nie mogę jej nigdzie znależć .Może ktokolwiek widział ,może ktokolwiek wie  gdzie można kupić takową.......?

Najlepiej to szukać w małych sklepach z grami, albo zamówić on-line. Możesz poszukać na ceneo, tam zwykle dorzucają też DLC darmowe, tylko że będziesz musiał czekać ze dwa dni. Jeśli jakimś dziwnym trafem jesteś z Warszawy, to i w Świecie Gier, jak i w Games World nabędziesz tą grę od ręki, od razu. 

 

Edit

Fryz, ty masz PayDay 2? Jak tak to weź mnie dodaj na PSN-ie.

Edytowane przez Kicpor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem za 39.90 euro w wersji pudełkowej aż się zdziwiłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle nasi dostawcy dali ciala i dopiero jutro bedzie wersja pudełkowa w sklepach - ja również jestem chętny do koopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×