Jump to content
Sign in to follow this  
lukaszasada

PayDay 2

Recommended Posts

Ja dostałem gierkę za 140 zł. Nie jest tak źle z ceną. ;) Zapraszajcie mnie, jeżeli ktoś już będzie grał jutro.

Edit
Trzeba podsumować kto ma grę i będzie grał. Podawajcie swoje aktualne PSNid, a później się napisze jakąś listę. :)

Edited by Kicpor

ja poszedłem do media  po paydaya ale go nie było za to już był splinter cell więc niestety wygrał splinter - ale zrobiłem jedną misje singla i już wiem że jednak jak planowałem będe ciupał tylko multi bo jest swietny - do końca sierpnia mi się znudzi pewnie hyhyhy więc od roku szkolnego wsiąde na Paydaya to polatmy

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale mam problem dotyczący gry. A mianowicie : podczas dołączania do sesji multiplayer w Payday 2, zawiesza mi się gra i nic nie mogę zrobić. Jest tak za każdym razem, nie mogę dojść do gry. Tylko raz udało mi się dołączyć, a potem host się rozłączył. Nigdy więcej nie udało mi sie zagrać. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem albo wie jak można go rozwiązać? Proszę o szybką odpowiedź.

PS. Jeżeli problem zostanie rozwiązany, chętnie zagram z kimś razem, o ile ktoś w to jeszcze gra.

mam to samo

na 6 prob dolaczenia do sesji polaczylem sie z 2-3 razy. Gra sie zwiesza, muzyka gra w tle i tylko restart konsoli zostaje. W singlu dziala wszystko ok.. nie wiem od czego to ale zniechecily mnie te bledy do tej gry.

Dokladnie. Czyzby nikt nie wiedzial jak mozna rozwiazac problem? Czyzby rozwiazanie nie istnialo? Jezeli tak, to wielka szkoda, poniewaz slyszalem wiele pozytywnych opinii o MP

Ja myślę że mógł bym pomóc, sam przy okazji sobie kilka trofeów  wbije i mnie to zadowoli :) Mój nick: Gliwiczanin