Skocz do zawartości
zdun

Dragon's Crown...

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna wiadomość o eu premierze - fall 2013...

 

Kup na ebay lub allegro zdrapkę 50 dolarów, załóż konto usa i wykorzystaj tą kwotę na grę - jeżeli chcesz zaoferuj odsprzedanie slota, nawet na tym forum ludzie chcą i to często...

 

ps. Zakręć się u Dannego boya, pisał w temacie dragons crown, z czego wiem on chce 1 slot odsprzedać.

Przecież można zapłacić kartą - prościej i szybciej ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i przepraszam  ;)

 

dragons crown dla mnie pobija wiekszość wielkich hitów 2013... nadal w niego gram - za mną około 80 godzin a spodziewam się przynajmniej jeszcze raz takiego czasu :biggrin: : jest to mekka dla ludzi lubiących farmić/lvlować/zbierać sprzęt - przy okazji jest to bardzo dobry beat em up z wieloma naleciałościami rpga (ekwipunek/questy/poziomy postaci).

 

Za niedługi czas zabieram się za nową postać (póki co mam elfa na 95 lvlu) a mam teraz chrapke na amazonkę :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem reckę i mam rozumieć, że jakbym chciał pograć kanapowego coopa w dwie osoby od samego początku, to się nie da, tylko najpierw muszę pograć około 7 godzin, aby druga osoba uzyskała możliwość dołączenia do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie, przepraszam moje niedpatrzenie - na kanapie można grać od początku razem, online po około 7 godzinach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to się wydawać głupim pytaniem, ale czy bardzo w grze jest potrzebny prawy analog ? Chciałbym zagrać w kanapowego coopa, a mam tylko jednego normalnego pada do ps3. Drugi, to partyzancko podpięty pad od PS2, który na prawym analogu ma pomylone kierunki. Nie chce mi się kupować drugiego pada do jednej gry, dlatego pytam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś slota? :)

ed. Kupiłem na allegro za 115 plus siakieś DLC.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vann sorki mały błąd... 2 osoba nie potrzebuje gałki ważne abyś ty otwierał skrzynki itp gdyż ona służy jako rączka która zbiera skrzynki i po ścianach golda, łup jest wspólny więc może to zbierać jedna osoba :) skorygowane po calonconej grze (znowu)...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Czy jak założymy nowy ekwipunek to zmienia się wygląd /to co trzyma w rękach nasz bohater?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w recenzji nie ma największej wady DC. Chodzi mi o bardzo ubogi tryb online. Jedyne co możemy zrobić to dołączyć do znajomego lub do pokoju random. W tym drugim przypadku oznacza to, że nie mamy pojęcie do jakiego obszaru trafimy. Jest to równoznaczne z tym, że na poziomie 60 możemy władować się do ludzi grających na 40. W grze, licząc ścieżki A i B, jest dostępnych 18 lokacji. Później dochodzi do tego labirynt, każde jego piętro (jest ich 9) to większe wyzwanie. Niestety nie możemy wyszukać gier w Old City B lub piętrze 7 labiryntu. Mamy ruletkę. Szkoda. Reszta cud, miód i orzeszki. Moim zdaniem jedna z najciekawszych propozycji tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako szczyl zagrywałem się w sidescrollowe beat 'em upy (Double Dragon, Punisher, G. Axe itp). Ostatnio nawet ogralem Streets of Rage w reedycji. I miałem Dragon Crowna namierzonego dopuki nie zobaczyłem ceny na PSS.

 

Cały czas mysłałem, że to gierka z wyższej półki dlc (za 12 funtów)... A tu JEB cena jak za tytuł AAA ! 35 funta (po obniżce plusowej).

 

Nigga please...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP ale jest to tytuł na 100 godzin plus więc w czym problem?? :biggrin:

 

mało tego na 100 godzin zabawy na najwyzszym poziomie, z piękną oprawą, designem i lśniąceym gameplayem...

 

ps. to jest tytuł AAA i kontynuowany trend poprzedników (odin sphere oraz muramasa)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigga please...

 

Za tytuł z najwyższej półki, gdzie przejście gry jedną postacią i jej wymaksowanie zajmuje 60-80h, chciałeś dać 12 funtów? Serio? Postaci jest 6. Każdą gra się zupełnie inaczej. Za gry na 10h nahypowane do oporu ludzie płacą 40 funtów z zamkniętymi oczami. Dragon's Crown przed wyjściem Pokedmon X i Y był najlepiej sprzedającym się tytułem w Japonii przez kilka tygodni, to o czymś świadczy. Z resztą nawet nie wiem, czy spadł z 1 miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie trwierdzę, że gra jest kijowa. Tylko cena mnie zaskoczyła. Myślałem że to taka indie gierka będzie.

Niedoinformowanym był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram i Zdun z tymi wszystkimi zachwytami miałes rację. Gra kosi, dlatego podpinam sie pod pochlebną opinią z recenzji. Brać i grać za każdą kasę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, ale oczywiście nie bez wad:

 

Po 1.

Gra jest krótka. Tak, tak, wiem zdun, że zaraz napiszesz, że żeby odblokować wszystko i wymaksować postać trzeba spędzić w grze te +/- 100 godzin - jasne. Tyle tylko, że nie każdy lubi farmić i zbierać coraz to lepszy sprzęt. Dla takiej osoby, gra kończy sie po ok. 14 godzinach, co jak na action rpg h 'n' s jest dość średnim wynikiem. Porównując chociażby do takiego Diablo 3 gdzie za pierwszym razem tyle może zająć przechodzenie pierwszego aktu. Z drugiej strony, jeśli ktoś nie lubi gier typu Diablo, raczej po DC nie ma co sięgać.

 

2.

Duży chaos na ekranie. Często bywa tak, że można całkowicie stracić z oczu swoją postać, zwłaszcza przy większej zadymie z udziałem kompletu graczy. Nie raz byłem w sytuacji w której kompletnie nie wiedziałem, gdzie znajduje sie moja postać. Dodatkowym minusem jest wspólny ekran dla wszystkich postaci. Często nie sposób wyczarować coś z run, kiedy reszta ferajny prze ślepo przed siebie.

 

3.

AI NPC, a raczej jego brak. Na prawdę wspólczuję ludziom, którzy skazani są na grę w DC w samotności. NPC w ogóle nie zwracają uwagi na pułapki, giną na potęgę i zamiast pomagać, rzucają jakieś randomowe czary (w przypadku magów) które są w ogóle nie przydatne w danym momencie.

 

I to chyba tyle jeśli chodzi o wady. Na plus na pewno zaliczyłbym prześliczną oprawę audio/wizualną. Designersko gra to małe mistrzostwo świata. Świetny gameplay, gdzie każdą postacią gra sie zupełnie inaczej (co prawda nie grałem każdą, ale śmiem twierdzić, ze tak właśnie jest). No i grając Czarodziejką, cały czas używam pełnego asortymentu dobranych skilli, gdzie takie Diablo 3 (gdzie nomen omen grałem również Czarką) na dobrą sprawę mogłem przejść trzymając jeden przycisk.

Fabuła mimo, że banalna, okraszona jest cudowną baśniową narracją i aż przyjemnie się ją śledzi. No i CO-OP, który wydaje się być obowiazkowy, jeśli chcemy czerpać pełną radość z tego tytułu i pozbyć sie bezmózgich NPCtów.

 

Z resztą nie ma co sie rozpisywać. Ten obrazek i tak przyćmiewa wszystkie plusy, jak i minusy :P :

 

Dragons-Crown1.jpg

 

Polecam :thumbsup: .

 

PS. Pod recką Zduna pojawiło się tyle spamu, że byłem pewien, że piszę w temacie o grze. Jeżeli jakiś moderator czyta tego posta i chce mu sie go przenieść do głównego tematu DC, to niech to zrobi, będę wdzięczny :).

Edytowane przez alfik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. bzdura - grales ze mną robiąc speed runy gdzie znam każdy zakamarek ;) a solo ostatni boss to koszmar jak grasz pierwszy raz, my go zrobiliśmy w 1.5 minuty ;) bo amazonka i czara leczaca to duet idealny...

2. na początku tak - potem (po plus minus 50 godzinach zaczynasz w 100% ogarniac)- no i nie grać z patalachami tylko w 4 osobowym ogarniajacym składzie to i runy sie ogarnie ;)

3. 100% true (dlatego gra sie z ziomami)

niemniej cieszę sie ze wam sie podoba - van poleciał prv zapraszam do ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×