Skocz do zawartości
pack

Yakuza Ishin

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna Yakuza na której tłumaczenie zapewne nigdy się nie doczekamy :sad:
Whyyyy :help:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Yakuza na której tłumaczenie zapewne nigdy się nie doczekamy :sad:

Whyyyy :help:

 

Forumowa brać radzi:

 

Tak. Gdyby gra/książka/film, ukazał się w języku, którego nie znam, a zależałoby mi na tym, aby się z nią zapoznać, to albo przełknąłbym ten fakt i się z nim pogodził, albo zrobił wszystko, co mogę, aby dany język poznać.

 

 

 

No i o to właśnie chodzi...trzeba się rozwijać, nie znasz anglika i nie rozumiesz gier ? To się naucz języka i problem z głowy...najwięcej na brak polskich wersji nie narzekają Ci co nie znają anglika ale Ci co nie chcą nic zmienić...nie pasuje brak PL w grach to piszcie petycje jak już było mówione albo nauczcie się języka...do obu rzeczy wystarczy trochę chęci...niestety wraz z postępem społeczeństwo rozleniwiło się...niestety nie jesteśmy jakimś znaczącym krajem jeżeli chodzi o rynek gier, więc nie liczyłbym na szybką poprawę tego stanu rzeczy.

 

 

 

@UP. Dokładnie!

Bawić a jednocześnie uczyć.. to jest TO!

 

 

:sorcerer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowa brać to niestety często pisze sporo bredni :P Jakby to po niemiecku było to jeszcze bym ogarnął sobie jako tako, ale JAP to już nie na moje siły :)
Niech nie pitolą tylko wydają Y5 w ENG, a potem Ishin. Sami pisali, że Yakuza w EU się im sprzedała dobrze.

Może czekają na GamesCom i chcą się pokazać jako super zajebista firma, która dba o dobro starego kontynentu, albo nas wydymają i Y5 nigdy nie będzie u nas :P

 

Im więcej widzę Yakuzy, która u nas się nie pojawia, tym bardziej mnie serduszko boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw niech 5 dadzą mydliciele oczu.... :( a tak serio - oczywiscie jaram sie i dla mnie system seller jeżeli wyjdzie na ps4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dla ciebie system seller i moze jeszcze dla calych 5 osob na zachodzie :d ...

 

Zdun, niewielu ludzi ma zajebisty gust ktory dostrzega zajebistosc tej pozycji. Stad tez sega-srega ma nas w kakaowym oczku :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw niech 5 dadzą mydliciele oczu.... :sad: a tak serio - oczywiscie jaram sie i dla mnie system seller jeżeli wyjdzie na ps4...

 

Wyjdzie na Ps3, Ps4 i PSV ;D więc ja biorę na najmniejsza konsolę sony :)

 

Ta gra wygląda jak kontynuacja Kenzan! czyli w sam raz coś dla mnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydanie tego choćby po ang (po japońsku znam tylko kilka słówek) to danie mi w mordę. Angielski to u nas podstawa. Od szkoły podstawowej wbija się to dzieciom do głów i cokolwiek powinno się z tego rozumieć. Ja nie wiem jakim cudem do tej pory 5 nie wyszła w Europie. Kolejna Yakuza i kolejny raz Only Japan. Szlag człowieka trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę w takim klimacie brałbym od ręki, bo te japońsko - gangsterskie odsłony mnie nie kręcą.

 

No, dla ciebie system seller i moze jeszcze dla calych 5 osob na zachodzie :biggrin: ...

 

Zdun, niewielu ludzi ma zajebisty gust ktory dostrzega zajebistosc tej pozycji. Stad tez sega-srega ma nas w kakaowym oczku :sad:

Nie ma czegoś takiego jak "zajebisty gust". Ktoś kto jest kanibalem i uwielbia ludzkie mięso też może uważać resztę ludzi za pozbawionych kulinarnego gustu debili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra zajebiscie wygląda, klimat feudalnej Japonii wbija w fotel, demko mnie kupiło całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Yakuza:Kenzan nas ominęła :( niestety czuję że Restoration i Ishin też nas ominie...a najlepsze jest to że nowa Yakuza jest najlepszą grą na premierę Ps4 w KKW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że wydadzą(prędzej na ps4) w zrozumiałej wersji, a jak nie to imporcik biorę, demko jest świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie :D

 

20140217_store_ryu_04-670x432.jpg

 

Chyba zaczyna się moda na modyfikowanie tego panela :D Dla mnie bomba, wygląda świetnie, a wymiana to sekunda roboty.

Czekam na jakieś arty z Destiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wydaje się zajebista, kupił bym choćby i zaraz np. na play-asia tylko zastanawiam się czy da się ją przejść nie znając znaczenia żadnego z tych krzaczków na ekranie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejść przejdziesz, ale co to za frajda nie znając ani trochę fabuły?

Poza tym wystarczy, że trafi się quest, że będziesz musiał iść coś poszukać, znaleźć, kupić, itd. a zaznaczone to na mapie nie będzie i jesteś w przysłowiowej dupie :)

Gdyby to było takie proste to już dawno bym sobie sprawił Y5. Ale Yakuza to mega rozbudowana gra, także mimo wszystko lepiej trzymać się nadziei, że kiedyś światło dzienne ujrzy wersja z ANG napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Leonid: Will Yakuza Ishin ever get a western release considering the fact that it’s the #1 PlayStation 4 game in Japan?

Sega Japan: There are currently no plans at this time.


Read more at http://gamingbolt.com/yakuza-ishin-interview-ps4-benefits-western-release-and-no-plans-for-xbox-one-version#Jh7K2UtrTXc7oL4k.99

 

 

frustrated.gif

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

 

tumblr_mjl2vnozLI1rvzdzso1_500.gif
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×