Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

tez sie pisze tyle ze w wersji na vite :) na ps3 juz mam platyne , nie ma chyba cross playa pomiedzy obydwiema platformami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

155/156 Billboardów i mała prośba do Was. Czy billboard zaznaczony przeze mnie na mapie jest z DLC czy podstawki?
c9MjYa.jpg
Gościu z filmiku przejeżdża pod nim w 40:31


Próbuję przez niego przejeżdżać ale nic, nie zalicza go. W ogóle jest w jakimś dziwnym miejscu, żadnej skoczni ani nic.  Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Billboardy w tej grze są zrąbane. Dla platyny musiałem je dwa razy robić. Rada: przejedź powoli przez jeden, poczekaj aż gra ci go zaliczy i dopiero po tym rób następny.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak robiłem gdy były np. dwa pod rząd, albo zaraz po jednym albo przed była bramka i po lądowaniu nie pokazało mi długości skoku. Wtedy ponawiałem billboard aż do czystego lądowania ze statystykami. Takie coś doprowadziło mnie do obecnej sytuacji.
Ponawiam pytanie o w.w. billboard. Czy jest on z DLC czy postawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC dodaje kilka nowych billboardów, są na mapie dodanej do poradnika zaznaczone innym kolorem niż pomarańczowy. Billboard o którym ja pisałem jest z podstawki, a ja po prostu stałem się ofiarą glitcha. Przejechałem przez niego wiele razy, restart gry, konsoli, PSN'u i nic. Odpuściłem sobie na moment to trofeum i uciekając przed policją na farta przejechałem przez tę reklamę. Pyk, 156/156.
Singiel prawie skończony, więc dalej szukam kogoś kto pomoże z 2, może trzema trofeami online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to możemy pograć razem. Sam przy okazji też wbije te trofiki online na wszelki wypadek.

 

Obstawiam że max 1-2 godziny i wpadną wszystkie.

 

Sam chciałbym wbić 2 trofiki ponieważ reszte da się chyba normalna  jazdą w multi...no chyba że ludzie już praktycznie nie grają w MW2012 ?

 

Chociaż mogę nie mieć platyny z powodu Social Climber XD 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wersji na vite za to zlapalem glitcha/buga :D wszystkimi samochodami juz jezdzilem co potwierdzaja statystyki a trofik dalej nie wpadl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pomoze ktos w tym trofiku z pobiciem rekomendacji znajomego? PsN ID: Pegaz23_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie potrzeba pomocy, wystarczy że ktoś od Ciebie grał w NFS'a i automatycznie jego wyniki są zapisywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz potrzebuje pomocy w trofeum zeby zagrac z wlasna lista predkosci, pomoze ktos??

Edytowane przez pegaz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłaby się osoba chętna do pomocy przy dwóch trofeach online?? Potrzebne mi Nothing Personal / To nic osobistego i Mix Master / Niestandardowe wyposażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie bramek. Po małej zmianie mapy (na rzecz DLC) nie umiem znaleźć 5 bramek. Zostały one gdzieś przeniesione czy jak?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea: To nic osobistego (rozbicie znajomego w trybie online),
Niestandardowe wyposażenie (ukończenie ze znajomym własnej listy prędkości).
Brakują mi te dwa trofki do platyny, więc proszę was o pomoc. Mój nick to MarekSadzki na PS3 ;)
Z góry dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez MarekSadzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×