Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie samochody Most wanted można skasowac pierwszym Porsche dostepnym w grze, oczywiście z Pro modami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bramki to polecam ten filmik

mi brakowało chyba 2 bramek i z tym filmem dało radę i nie trwało to jakoś strasznie długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bramki to polecam ten filmik

mi brakowało chyba 2 bramek i z tym filmem dało radę i nie trwało to jakoś strasznie długo.

 

a mi brakuje 1 bramki której nie ma na tym filmiku i co poradzisz na to? Bramek jest 135 a na filmiku jest 13.  Skoro Criterion skopiował Burnouta to mogli podzielic bramki,bilbordy na dzielnice, tak jak było w Burnoucie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi została 1 bramka i weź pan tu szukaj. Jeszcze te tumany z Criterionu nie dali możliwości zaznaczenia własnego miejsca na mapie do ktorego chcemy jechać -,- mordega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na stronie autologu z poziomu przeglądarki na PC to sobie sprawdzisz której nie masz na mapie, tak samo jak kamer i billboardów ;)

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autolog od 20 sierpnia poprzez wwwzoatal wyłączony na zawsze. W grze zostaje normalnie, ale nadal działa do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem! :D Co prawda sporo pucharków już mam, w tym wszystkie za online oraz za znajdźki, ale chętnie skorzystam z poradnika. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z The Heat is Off, jak jestem na stacji, to policja bez problemu tam wjeżdża. Jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autolog od 20 sierpnia poprzez wwwzoatal wyłączony na zawsze. W grze zostaje normalnie, ale nadal działa do dupy.

No co za szmaty za przeproszeniem żeby wyłączyc serwis do gry która jest jeszcze świeża i była w Plusie. Żałośnie Elektronicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z The Heat is Off, jak jestem na stacji, to policja bez problemu tam wjeżdża. Jest jakiś inny sposób?

Którędy tam wjeżdżasz? Czasem kiedy wjedzie się po torach na końcu, potrafią tam wjechać. Najlepiej tam wskoczyć po którejś z dwóch pochylni.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którędy tam wjeżdżasz? Czasem kiedy wjedzie się po torach na końcu, potrafią tam wjechać. Najlepiej tam wskoczyć po którejś z dwóch pochylni.

 

Właśnie tam wskakiwałem, stałem jak na filmiku aż dojdzie do 6 lvlu i chciałem uciec, a oni wjechali z drugiej strony :P. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie możesz wyjechać z tych torów. Ustawiasz sie na drugim końcu, a pózniej wystarczy dojechać to tych skoczni i już jesteś poza kółkiem.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam wskakiwałem, stałem jak na filmiku aż dojdzie do 6 lvlu i chciałem uciec, a oni wjechali z drugiej strony :P.

To coś źle robisz, albo jesteś w zupełnie innym miejscu.

Ja tam zrobiłem wszystkie pucharki z policją i nigdy mi tam do góry nie wskoczyli.

Jak dobijesz dany poziom poszukiwania, to zwracasz i jedziesz po torach aż nie wyjedziesz poza okrąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście obleciałem bramki i bilboardy z autologiem na pc dzięki czemu to była prościzna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

a mi brakuje 1 bramki której nie ma na tym filmiku i co poradzisz na to? Bramek jest 135 a na filmiku jest 13.  

 

 

A "part1" cos ci mówi? ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie pomoże ktoś w trofiku za pro mody w multi? Dzisiaj albo jutro. Ten trofik i jeden w singlu mi zostal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21.pngSecond is Nothing / Wygrywa jeden :zloto:

Wygraj każdy wyścig, każdym samochodem, w trybie Single.

Wszystkich samochodów w grze mamy dokładnie 41 sztuk. Na każdy samochód przypada 6 konkurencji do przejechania.

Rzecz jasna, by zdobyć puchar trzeba wygrać każdą konkurencję każdym samochodem.

Po pewnym czasie część zacznie się powtarzać, także nie będziecie musieli do nich specjalnei dojeżdżać, tylko można wystartować z dowolnego miejsca na mapie.

Jak łatwo policzyć 41 samochodów x 6 konkurencji = 246 konkurencji do ukończenia wszystkimi samochodami.

Nie ukrywam, że jest to trochę jeżdżenia, które po czasie staje się nużące, dlatego warto sobie to dozować.

Np. najpierw jeździmy jakimś wolniejszym samochodem (Subaru Impreza, Land Rover, itd.), następnie można przesiąść się do czegoś szybszego i jeszcze w między czasie zrobić sobie samochody Most Wanted, o ile ich nie macie.

W razie czego, wstawiam tabelę, która pomoże Wam się zorientować jaki wyścig jeździmy jakimi samochodami.

Jest to przydatne, kiedy np. chcecie sobie zrobić dobry czas na trasie i nie wiecie, które auto tutaj wypadnie najlepiej.

Tabelka znajduje się w linku poniżej:

http://i.imgur.com/7x8v6AK.png

 

W momencie jak ja grałem, wystarczyło wygrać każdy z eventów jakimkolwiek samochodem. Przypuszczam, że nie zapaczowali tego i nadal tak jest. Opis pucharku jest źle zrobiony przez twórców i przez to jest to mylące.

 

Jeśli chodzi o tę tabelkę, to dzięki niej będzie można ogarnąć to naprawdę szybko. Większość wyścigów jest dla co najmniej jednego auta na zielono (easy), więc nie będzie trzeba się szarpać np. ze speedrunem Downgraded, bo można go zrobić Porsche 911 Turbo.

Jedyny Event, który jest tylko i wyłącznie jako hard to Needle Point - i właśnie przy nim usrałem się niesamowicie:) Z tego co pamiętam, to udało się za 80-którymś razem ;)

Warto też pamiętać, że tabelka jest leciutko niekompletne - pamiętam, że grając znalazłem kilka aut w określonych wyścigach, które nie są w niej wpisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie pomoże ktoś w trofiku za pro mody w multi? Dzisiaj albo jutro. Ten trofik i jeden w singlu mi zostal

jutro mogę pomóc dodaj mnie do listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej zaraz cię dodam. Zrobie mody te co Patricko napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisze Sushi, wystarczy wygrać każdy wyścig TYLKO RAZ. Poradnik do poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko: Dodam od siebie, że bączek/donout jest zaliczany jako drift :) Wczoraj przypadkiem paliłem gumy dla frajdy i jak zrobiłem 250jardów (mimo, iż wtedy to szlifowałem już felgi, a nie paliłem gumy) to wyskoczył trofik Sidewinder / Cwaniak. Cały czas podczas palenia gumy pisało: bączek i liczyło kolejne metry i mimo, iż nie był to drift, trofik wskoczył. Jak masz wątpliwości to sprawdź na drugim koncie, czy Ci trofik wyskoczy i możesz poprawić w poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pucharek Upał jakby zelżał jest jakiś głupi zrobilem tak jak na filmiku i nie wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pucharek Upał jakby zelżał jest jakiś głupi zrobilem tak jak na filmiku i nie wpadlo

 

A robiłeś dla każdego stopnia pościgu osobno? 1 i 2 pewnie zaliczysz sam podczas gry. 3, 4, 5 i 6 będziesz musiał "nabić". Czyli reasumując, musisz daną czynność powtórzyć 6 razy, dla każdego stopnia pościgu. Najlepiej od największej, bo pierwsze 2 bankowo wpadły podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×