Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt z Androidem skołuje, ale iSzpana nie mam jak pożyczyć.

A spróbuj się zalogować na origin.com na PC. Może tam coś będzie. Bo Autologa na serwera EA wyłączyli, ale skoro Autolog przez origin na iSprzętach działa to na PC możesz sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem,że po ponownym włączeniu nadal mam niby wszystkie odkryte.Chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem,że po ponownym włączeniu nadal mam niby wszystkie odkryte.Chore...

 

Z tym nie miałem problemu, po prostu jak rozwaliłem ostatnią bramkę to mi jej nie zaliczyło i nadal jednej brakowało. Włączyłem ponownie grę, bramka się "zrespiła", rozwaliłem i zaliczyło.

YouTube mi pomogło :biggrin:

 

Też działa, ale nieco to wolniejsze niż namierzanie na mapie samych brakujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa bo mi 2 bramki brakują a iSzajsa nie mam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie odnośnie trofeum "Wygrywa Jeden" - jeśli w tabelce obok wyścigu np. Fast track mam kilka aut to znaczy, że mam go wygrać jednym z nich czy każdym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec do trofeum muszę wygrać każdy wyścig z tabelki jednym z wymienionych aut i wszystkie wyścigi MW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Każdy wyścig z listy ma być wygrany. Tabelka z autami podpowiada jedyne którymi można jechać w poszczególnym wyścigu, coby nie trzeba było szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest online pass do zrobienia trofeów online? niby ea zrezygnowala z online passów ale wole się upewnić czy w nfs tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest online pass do zrobienia trofeów online? niby ea zrezygnowala z online passów ale wole się upewnić czy w nfs tak jest ;)

potrzebny, pobierzesz za free z PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję pomocy przy 2 trofeach online Niestandardowe wyposażenie :braz:  i Profesor Modek :srebro:

                                ktoś chętny? mój nick - michasz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję pomocy przy 2 trofeach online Niestandardowe wyposażenie :braz:  i Profesor Modek :srebro:

                                ktoś chętny? mój nick - michasz87

 

Ja chętnie pomogę, mi też brakuje trofika Profesor miodek.

Myślę że dziś wieczorem możemy się zgadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy 2 trofeach online.Niestandardowe wyposażenie i Profesor Modek

Da rade ktoś pomóc?

PSN ID-SadamPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy 2 trofeach online.Niestandardowe wyposażenie i Profesor Modek

Da rade ktoś pomóc?

PSN ID-SadamPL

cześć

chętnie pomogę mój psnid KT_74_06

ja potrzebuję pomocy tylko do Mix Master / Niestandardowe wyposażenie

 

 

 

Łatwa przyjemna platynka:)

 

no nie wiem :-) ja mam problem z ostanią trofką online czyli mix master/niestadardowe wyposażenie - nie mogę żadnego znajomego zastać online grającego w NFS :-/

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pomocy 3 osób, które dodadzą mnie do znajomych - trofeum SNOB

 

z góry dziękuję

 

moje ID: piniupl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Ucieknij z pościgu, który ma maksymalny stopień poszukiwania.

 

Robiłem tak jak jest pokazane w filmiku a nawet czekałem na maxymalny poziom i bez przyłapania spadłem do zera a trofeum nadal nie widzę, w czym problem jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Ucieknij z pościgu, który ma maksymalny stopień poszukiwania.

 

Robiłem tak jak jest pokazane w filmiku a nawet czekałem na maxymalny poziom i bez przyłapania spadłem do zera a trofeum nadal nie widzę, w czym problem jest ?

 

Ileż razy można wałkować to samo, nawet w poradniku masz napisane, że musisz to zrobić SZEŚĆ razy!!! Pierwsze 3 stopnie wpadną zazwyczaj same podczas gry. Potem dobij pozostałe zaczynając od 6. ucieknij z 6go do zera, potem nowy pościg dobij do 5-go stopnia i ucieknij do zera, itd, itd.

 

W poradniku jest głupi nagłówek, który tutaj przekopiowałeś, ale w opisie trofika na konsoli (Upał jakby zelżał - Zgub pościgi o wszystkich poziomach intensywności), masz napisane poprawnie, więc powinieneś się zorientować.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproszam do grania online ;]

Edytowane przez Guteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa jeszcze ten autolog z poziomu przeglądarki? chciałbym sobie posprawdzać jakich znajdziek mi brakuje

jesli tak to moglbym prosic o linka :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na wszystkie trofea online do których mile widziana jest jakaś "ustawka".
Pisać na PSN/GG/Skype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×