Skocz do zawartości
Patricko

Fez

Rekomendowane odpowiedzi

Super :) Kupię na vitę, fajnie się gra w takie indyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu będzie można się zainteresować Fez'em...mimo że Fish'a nie trawię za to jaki jest to grę obadam jak będzie w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny pixelowaty indyczek, oczywiście ogrywam na Vicie bo nie uznaję takich produkcji na dużych konsolach.

 

Świetny patent z obracaniem świata, fajnie się skacze, na pewno będę dalej ogrywał

Wysokie noty w pełni zasłużone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmoszka, a wymiata większość gier na PS4 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier, jakie ukazały się w Plusie. Paradoksalnie, mimo indyczego charakteru i pikselowatej grafiki, gra niesamowicie wciąga i daje masę frajdy z odwiedzania kolejnych światów. Mocno przypomina mi to ubóstwiane przeze mnie za dzieciaka "The Fantastic Adventures of Dizzy". Kto grał na Pegazusie w to cudo, wie o czym mówię. ;)

 

FEZ-a z przyjemnością ukończyłem na 100% i będę miło wspominał to małe arcydzieło. :) Bez najmniejszego zawahania wlepiam 10/10  :thumbsup:

 

PS. Grałem na Vicie i stąd tak pozytywny odbiór gry i maksymalna ocena. Wrażenia na dużej konsoli mogą się znacznie różnić.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym przejściu nie ma szans, by odgadnąć wszystkie zagadki bez poradnika. Przy NG+ jest już dużo łatwiej ze względu na możliwość patrzenia z oczu bohatera. Można wtedy dojrzeć wszystkie ukryte kody, jakie są zawarte w poszczególnych levelach. No i przy okazji fajnie popatrzeć na grę z innej perspektywy. ;) Cała trudność zagadek polega na rozszyfrowaniu sposobu zapisu alfabetu i znaków. Warto tutaj skorzystać z gotowych tabel z symbolami, gdyż samemu prawie nie sposób tego odgadnąć. Ale gdy już wiemy, jak wygląda numeracja w tej grze i w jaki sposób zapisywane są szyfry, odgadywanie całości sprawia nieocenioną frajdę. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka z kodem QR :thumbsup:

Gra powala pomysłowością :)

Nie da się jej przejść na szybcika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×