Skocz do zawartości
kill

ResoGun

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam takie oczopląsy :D Oby tylko szybko nie wkradła się nuda. Latanie w okół planety w SuperSturdust jakoś wydaje mi się mieć większy potencjał, ale ten team chyba wie co robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z voxeli, wszystko się rozpada:

5Qo9.gif

 

 

 

1Zn8.gif

Edytowane przez Kazioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to sarkazm, ale 60 jest na pewno, widac ze jest to bardzo plynna animacja, az milo sie patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi gif jest fajny, ciekawe czy gra będzie tak miodna jak SS HD, oby!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, jak jeszcze dorzucą dobrą muzyczkę to będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same latające kostki w tej grze wymagają więcej pamięci RAM niż to co posiada całe PS3.

 

3Xf6.gif
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna gra dla ludzi z epilepsja, ja sie jaram! po tym jak dzieki WB zagralem w super stardust i sie w nim ostro zadurzylem na maksa ucieszylem sie z wiadomosci ze ta gra trafi do plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na digital fundry widziałem gameplay w 60 klatkach, ale to się pięknie rusza :D Te gify tego nie oddają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste te filmiki, przeczesałem net i chyba wszystko obejrzałem co mi wypluł ekran. Płynność, i soczystość tego co serwuje ta gierka będzie mi się pewnie śniła po nocach. Stardust choć już trochę leciwy to i tak nadal jest miłym przerywnikiem, z ResoGun będzie pewnie podobnie. Mam również przy okazji cichą nadzieję że twórcy po ukończeniu dzieła zajmą się wskrzeszeniem i kontynuacją kolejnego tytułu ze swojej stajni a mianowicie DeadNation :thumbsup:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się plotka, ze DN2 od dłuższego czasu jest w produkcji na PS4.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ekipa Housemarque wczoraj gościła na naszych łamach sugerując  nam bardzo mocno, że Dead Nation 2 jest w produkcji na PlayStation 4. Dzisiaj powracając, ale tym razem ze swoją nową grą - Resogun, które będzie darmowy dla posiadaczy PS+ na premierę najnowszej konsoli Sony. Jak się okazuje z wywiadu jaki przeprowadził serwis GamingBolt - gra wykorzystuje architekturę PS4 jak tylko się da.

Ona nam nie pomaga, jest niezbędna . Wraz ze zunifikowaną architekturą, możemy łatwo podzielić wykorzystanie pamięci w taki sposób jak chcemy i jak potrzebujemy, a ponadto mamy jeszcze bardzo szybki dostęp GPU do tego, co zapisze procesor. Wykorzystujemy więcej pamięci niż miało łącznie PS3 do latających cząsteczek! GPU i shadery są mocno wykorzystywane do kalkulacji wielu rzeczy.

Dla przykładu, cała geometria, fizyka i detekcja kolizji cząsteczek, a także same cząsteczki które odpalają się przy detonacji bomby - wszystko to robione jest w GPU. Pozostaje nam jeszcze mnóstwo wolnej mocy procesora (na ten moment wykorzystujemy tylko 50% jego mocy w trakcie rozgrywki), ale szczerze - mając dostęp do pomoc GPU - nawet nie potrzebujemy wykorzystywać pełnej mocy procesora.

Biorąc pod uwagę, że cząsteczki latają na lewo i prawo, to nie dziwi mnie wykorzystanie GPU jak tylko się da. Zresztą, zerknijcie sami.

3Pe9.gif

 

http://www.ps3site.pl/resogun-skorzystalo-z-rozwiazan-wprowadzonych-w-playstation-4/166038

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinna prezentacja Resogun.


  Edytowane przez Garru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa nowe materiały z RG :)

 

Edytowane przez Garru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem "ee jakaś mała gierka, pewnie słabiak". Teraz jak spoglądam na te materiały i to co dzieje się na ekranie, te "cząstęczki" to jest to coś w stylu "WOW ale się dzieje - masakra". Fajnie, że na start będzie w Plusie, na pewno jest to pozycja do obadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.0 od IGN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to był jedyny pewniak z tytułów startowych, ci goście nie zawiedli (po cichu liczę, że teraz ruszą pełną parą z Dead Nation 2 na ps4 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej grze to nawet nie ma co spieprzyć 

Sprawdzony przez dziesięciolecia model rozgrywki i full HD.

Wysokie oceny zupełnie mnie nie dziwią, jedyne pytanie ile można grać w tego typu grę

Ja w superstardusta nie skończyłem żadnej planszy a w Dead Nation może z 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×