Skocz do zawartości
kill

ResoGun

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci nie da rady tego zrobić. Musisz sam to wykonać. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Polecam yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci nie da rady tego zrobić. Musisz sam to wykonać. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Polecam yt.

W sieci nie da rady tego zrobić. Musisz sam to wykonać. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Polecam yt.

Uratowałem te ludziki chyba w pól sekundy,bo jednego trzymałem,a drugiego podbijałem i jednocześnie wleciały do statku,a mimo to nie zaliczylo mi tego.Popatrze na yt,może jest inny sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku nie bylem przekonany do gry ale ostatecznie porzadnie mnie wciągnęła. Czuje ze bedzie zabawa na weteranie na ostatnim levelu :D Obecnie jestem na drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mogę obczaić dlaczego ten ludzik raz spadnie na ziemię i wtedy mogę go podnieść a raz umiera w tej skrzynce mimo że wsjo dookoła pozabijałem itp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mogę obczaić dlaczego ten ludzik raz spadnie na ziemię i wtedy mogę go podnieść a raz umiera w tej skrzynce mimo że wsjo dookoła pozabijałem itp ;]

Czasami trzeba utrzymać wysoki mnoznik albo zastrzelic keeperow w odpowiedniej kolejnosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mogę obczaić dlaczego ten ludzik raz spadnie na ziemię i wtedy mogę go podnieść a raz umiera w tej skrzynce mimo że wsjo dookoła pozabijałem itp ;]

 

Umiera jeśli nie zestrzelisz wszystkich świecących się na zielono statków. Jeśli uciekną za ekran to umiera.

Wciągająca gra, a myślałem, że taki shit :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki od czasu do czasu wpadaja w przepasc, wciaga ich ufo, lub nie uda ci sie zestrzelic wszystkich świecących się na zielono statków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś patent bądź porady jak przejść grę na weteranie ? :D Utknąłem na Decimie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj ostatnim statkiem, jest on bardzo dobry, i jest stworzony na bossa na Decimie. Sprobuj go szybko ulepszyc, bo na samym poczatku jest on troche "trudny" do ogarniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra idealnie pokazuje jaki ds4 jest wygodny. Po 2h grania na vicie myślałem, że mi kciuki odlecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym poziomie najczęściej gracie?

Na którym poziomie najczęściej gracie?

Aktualnie przexhodze wazystkie plansze na poziomie Weterana w co-opie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może łopatologicznie wytłumaczyć czym różnią się tryby gry "zręcznościowy" od "pojedynczego meczu" i jak jest z zapisem upgrade broni, kiedy się zapisuje, a kiedy traci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zręcznościowy to jedziesz od 1 etapu do 5

A pojedyńczy wybierasz etap i go robisz bijes HS w danym etapie a w zręcznościowym bijesz wynik całego przejścia gry

Upgrade broni zbierasz poprzez premie bądź uwalnianie zakładników

Nie wiem jak w czasie gry jest gdy zginiesz na pewno nie tracisz całego upgrade'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był ktos chętny do zrobienia trofeum 1CC pisać na ps4 nick: Massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się zdobyć 1CC w pojedynkę? Dochodzę do 5 levelu z 2-3 życiami, ale zazwyczaj ginę przed bossem.

Jak ktoś może pomóc lub też poluje na to trofeum zapraszam do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wskazówkę do ostatniego bossa którą sam wymyśliłem (nie twierdzę że pierwszy) i bardzo ułatwiła mi przejście na średnim i wysokim poziomie trudności. W chwili kiedy boss jest w trybie "węża" (czyli wije się po planszy strzelając kulkami z obu stron, jest to ostatnia faza), wjeżdżamy przy pomocy dopalacza w lukę która jest między nim a górnym lub dolnym końcem planszy (trzeba być ostrożnym bo "luka" się przemieszcza) i dosyć bezpiecznie go tam zabijamy :) Można wtedy też użyć hipernapędu co przyśpieszy sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×