Skocz do zawartości
kill

Everybody's Gone to the Rapture

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się zwiastun. Na pewno kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, będzie chyba nowy tytuł który wepchnie się do Top 3 najlepiej wyglądających gier na PS4

 

18676872652_54429f5003_b.jpg

 

 

18681630915_6f32338b3ehs8n.jpg

 

18681632235_89624730ed4s35.jpg

 

 

Premiera już za rogiem :)

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są screeny bezposrednio z gry? Bo trochę wyglądają jakby miały nałożony filtr "Photoshop" ;)

Oby fabuła była naprawdę ciekawa, bo samo zwiedzanie trochę nie bardzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje blura, w który ta gra obfituje. Zaprezentowany na E3 gameplay jak dla mnie był nudny jak flaki z olejem. Ktoś idzie ulicami za jakimiś światełkami i kompletnie nic się nie dzieje. W dodatku kamera mocno rani oczy podczas ruchu. Brak jej płynności przez co ma się wrażenie jakby skakała co kilka metrów zamiast się przesunąć. Ja bym na to nie wydał kasy. No ale na bezrybiu i rak ryba ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam wyżej pokazany filmik tylko umocnił w tym by brać na premierę: zapowiada się na fajny tytuł wbrew temu co niektórzy próbują wmawiać xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez to troche wyglada na snorefest, z indorow na ps4 jaram sie nieziemsko na sama mysl o Mother Russia Bleeds, tego bym nawet w plusie nie pobral, probowalem zaginiecie ethana cartera i ledwo zmeczylem, fajnie motywy porusza gra, ale matko swieta dawno tyle nie ziewalem, tutaj "gameplay" prezentuje sie podobnie wiec raczej odpuszcze.

 

No ale... CO - KTO - LUBI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno Panowie żebyście się przekonali do takich gier jak wam nie podchodzą, ja np. na widok Halo rzygam z nudów dalej niż widzę. Ethana przeszedłem na słuchawkach z ciarami na plecach, do tego pamiętam doskonale ich poprzednią grę Dear Esther, gdzie nie było nawet grama interakcji, tylko się łaziło, a klimat wciągał jak bagno. EGTR nie udaje czegoś czym nie jest. To klasyczny "klimaciarz" ze świetnymi widoczkami i mam nadzieję ciekawą fabułką albo się to lubi albo omija szerokim łukiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno Panowie żebyście się przekonali do takich gier jak wam nie podchodzą, ja np. na widok Halo rzygam z nudów dalej niż widzę. Ethana przeszedłem na słuchawkach z ciarami na plecach, do tego pamiętam doskonale ich poprzednią grę Dear Esther, gdzie nie było nawet grama interakcji, tylko się łaziło, a klimat wciągał jak bagno. EGTR nie udaje czegoś czym nie jest. To klasyczny "klimaciarz" ze świetnymi widoczkami i mam nadzieję ciekawą fabułką albo się to lubi albo omija szerokim łukiem :)

Dear Esther było akurat bardzo nudne - chyba tylko OST mnie trzymał przy tym symulatorze chodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Esther było bardzo specyficzne, pamiętam jak mnie zmasakrowało jak wlazłem do pewnej jaskini :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie spodziewalem sie niczego innego. Jesli to historia gdzie gameplay ogranicza sie do eksploracji i odrywania jakis przeblyskow z przeszlosci to na sile wydluzanie historii czy zmusznie gracza do kilkunastogodzinnego spaceru moglo by nawet wytrwalych znurzyc. Nie oszukujmy sie w tej grze interakcja jesli dobrze ocenilem gameplaye jest dosc ograniczona.

Tak wiec ja osobiscie czasu rozgrywki nie oceniam negatywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno Panowie żebyście się przekonali do takich gier jak wam nie podchodzą, ja np. na widok Halo rzygam z nudów dalej niż widzę.

Temat o grze na ps4, dział ps4, a Ty musisz, po prostu MUSISZ porównać coś do gry z XO? :wallbash:

Jesteś chory.

Bez urazy, pewnie narażam się na warna, ale ktoś musiał Ci to w końcu napisać.

 

Co do samej gry to nie robi żadnego wrażenia. Ethana Cartera na bank ogram, ale to jak na razie niczym nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Esther było bardzo specyficzne, pamiętam jak mnie zmasakrowało jak wlazłem do pewnej jaskini :biggrin:

Było faktycznie parę straszniejszych momentów: postać przy statku albo cienie w latarni. Ale ogólnie mi ta produkcja nie bardzo podeszła. Liczę, że EGTR będzie trochę bardziej wciągające pod względem klimatu i fabuły...

---

Panowie, tylko bez wojenek - proszę...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w szczególności jestem ciekaw jak wypadnie Cryengine 3 bo to chyba pierwsza gierka oparta na tym silniku na PS4, screeny robią mega dobre wrażenie, mam cichą nadzieję że będzie nocna premiera jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw to ją muszą do EU Stora wrzucić, więc raczej po wtorkowej aktualizacji będzie dostępna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w szczególności jestem ciekaw jak wypadnie Cryengine 3 bo to chyba pierwsza gierka oparta na tym silniku na PS4, screeny robią mega dobre wrażenie, mam cichą nadzieję że będzie nocna premiera jutro.

 

Kolego, nie CryEngine3 tylko jego nastepca nazwany po prostu CRYENGINE (nie ma cyferki). Po drugie nie jest to pierwsza gra bo na tym silniku dzialaja: Evolve i Wander (ta druga nie powinna byc dopuszczona do sprzedazy ale to juz inna kwestia i ta gra dobitnie pokazuje ze silnik to nie wszystko i mimo iz bardzo wspomaga tworzenie gry to dalej mozna to spier....niczyc).

 

Tak czy inaczej zobaczymy juz niedlugo :)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, dzięki za sprostowanie, Evolve wymazałem z pamięci, a o tej drugiej gierce pierwsze słyszę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spływają już pierwsze recenzje, w większości bardzo pozytywne:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1093497

 

Do tego mocna ósemeczka od portalu PSSITE, nawet lepiej niż się spodziewałem.

 

No i są już filmiki w świetnej jakości na gamersyde :biggrin:

 

http://www.gamersyde.com/news_everybody_s_gone_to_the_rapture-16951_en.html

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to będzie taka jednorazowa wycieczka. Oby nie była zbyt droga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spływają już pierwsze recenzje, w większości bardzo pozytywne:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1093497

 

Do tego mocna ósemeczka od portalu PSSITE, nawet lepiej niż się spodziewałem.

 

No i są już filmiki w świetnej jakości na gamersyde :biggrin:

 

http://www.gamersyde.com/news_everybody_s_gone_to_the_rapture-16951_en.html

Z tego co wylookałem na tych filmikach, to jest pełna dowolność w kwestii ustawienia napisów i dialogów - nieźle jak na mniejszą produkcję. No i gra ma mieć pełną lokalizację. Ciekawe jak wypadnie polski dub...  

 

jakos mnie ta gra nie kusi, wydaje sie to ten sam gatunek co ethan, czyli spacerowanie, klimat, widoczki i zagadki. ostatnio z takich gier probowalem murdered soul suspect i nie starczylo mi pary aby to skonczyc.

Zagadek tutaj nie będzie - to raczej taki symulator zwiedzania i poznawania historii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jeszcze lepiej ale bede musial sie co do tego upewnic lykajac jakies recki.

Recki już są - pomijająć zagraniczne, to na PS3site już jest, PPE też ma wrzucić swoją. Na forum też parę osób będzie to ogrywać na premierę, więc pewnie też coś skrobną...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę po cichu na premierę w store o 00:00 więc jak coś się pojawi to bankowo napiszę jak wygląda sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę po cichu na premierę w store o 00:00 więc jak coś się pojawi to bankowo napiszę jak wygląda sytuacja.

Wątpię, bo eupss nawet preordera nie ma więc pewnie dopiero po popołudniu po aktualizacji pss:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×