Skocz do zawartości
kill

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

I bez problemu założyłeś konto? A czy to nowe z PS4 można założyć na tego samego maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego samego maila nie można właśnie, musiałem założyć 2 konto na drugiego maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego samego maila nie można właśnie, musiałem założyć 2 konto na drugiego maila.

Założyłem nowe konto

Sprawdź spację przy wpisywaniu. Też nie mogłem założyć a po nazwie mail. przed małpką była spacja.

Gra jest mega :) Na razie obczajam. Gra po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarłem, odpaliłem i !!!!! GNIECIE JAJKA !! jeszcze lepiej niż na PC, sterowanie padem - sama przyjemność :D jak ktoś chce razem polatać do dodawać mnie do znajomych. tylko sprawdzę jaki mam nic na ps4 bo jest inny niż na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim sterowaniu grasz? bo sa dwie metody sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem na standardowym, nic nie zmieniałem, zaraz popatrzę na to drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P2W - możesz kupić w PPStore Złote orły, które pomagają w grze. Graczy jeżeli dobrze widziałem jest po 12 w drużynie(może więcej nie liczyłem).

Mógłbym mieć tylko tą grę na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Tylko czekać na nową dostawę i od razu ściągam jako pierwszy tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka do siedzących w temacie:

1. gra jest cały czas w fazie beta - wiadomo kiedy będzie retail (dodadzą trofea..)?

2. da się w końcu czy nie użyć konta z PC? Kiedyś grałem prawie miesiac, i chciałbym to konto przenieść na PS4, jak jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Jeszcze muszą dużo zawartości dodać, żeby była pełna wersja. W najbliższym czasie mają dodać czołgi, a jeszcze w kolejce są statki więc trochę czasu jeszcze pewnie to zajmie :)

 

Ad. 2 

Niestety nie ma możliwości użycia konta z PC na ten moment.

 

 

"Can I use my existing PC-account on PS4?

Sony's current policy requires you to create a new account for the PS4, so you can’t use your existing one. We really hope that Sony some day will change this, but it this is up to them only. If that day will come, we’ll try to make some merging of the accounts, and while it will be technically impossible to merge 100% of your progress on both platforms, we’ll try to do our best. But, again, even that possibility depends on Sony.

 

On the bright side - you can use your PS4 account to play on PC."

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram. Sousso

 

Możecie zapraszać i z miłą chęcią z wami zagram ;)

 

Gierka jest super, pograłem trochę, ale za to mam ochotę na więcej. Dużo rzeczy do obczajenia, bo na pc nie grałem i nie wiem co i gdzie, ale polatać idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :) Jeszcze nie obczaiłem. Jest zakładka ze znajomymi może tam da się coś zrobić. 

 

Dzisiaj na pewno wieczorkiem będę to przyjmę i wyślę zaproszenia :)

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobujemy wieczorem ogarnac team.

 

Podlaczyl ktos z was moze myszke + klawiature? Ja z ciekawosci sprawdzilem i na myszce tylko dziala poruszanie a na klawiaturze Esc ( wejscie do menu). Pewnie trrzeba poczekac na jakis update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania

1. Jaki samolot polecacie dla nowcijusza :P

2. Jak zostana zastrzelone mi 2 samoloty to muszę czekać aż rozgrywka się skończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania

1. Jaki samolot polecacie dla nowcijusza :P

2. Jak zostana zastrzelone mi 2 samoloty to muszę czekać aż rozgrywka się skończy?

Nie wiem czy nie mylę z WoW

1. Spitfire :D

2. Jak pamiętam z PC to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wytrenować nową załogę (CREW) i dodać samolot i już będziesz miał trzy itd.

A samolot dla nowicjusza? Najlepiej zacząć od tych co są na początku dostępne i pomału odkrywać następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby jest znajdowanie znajomych ale... powinno od razu pokazywac znajomych z ps4 a nie tak jak na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało się i po pierwszej grze mogę powiedzieć że jest jakoś łatwo. Na PC miałem problem żeby kogoś strącić chociaż grałem ja joysticku, a tutaj już w pierwszej grze odblokowałem część w samolocie i ogólnie byłem 2 w tabeli. Może szczęście początkującego? Zacząłem anglikami. Jak będę od piątku w domu to chętnie pogram wspólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało się i po pierwszej grze mogę powiedzieć że jest jakoś łatwo. Na PC miałem problem żeby kogoś strącić chociaż grałem ja joysticku, a tutaj już w pierwszej grze odblokowałem część w samolocie i ogólnie byłem 2 w tabeli. Może szczęście początkującego? Zacząłem anglikami. Jak będę od piątku w domu to chętnie pogram wspólnie.

 

Panowie jak ogarniecie wspólne latanie to ja też się piszę. PSN: maniekag

 

Jestem już po kilku bitwach i latam anglikami. W dniu dzisiejszym powinienem odkryć Hurricane IIa i początek prac nad Spitfire MK. I.

Mam załogę na 5 samolotów (Hurricane I, Gladiator II x2, Blenhein i Fury) i tyloma zaczynam każdą kampanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×