Skocz do zawartości
kill

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Takie krótkie pytanie. Można zagrać jakieś bitwy historyczne czy tylko arcade?

Zdaje mi się,że są trzy opcje rozgrywki i bitwy historyczne też są,ja dzisiaj zagrałem chwilę i strasznie lamiłem,na piecu szło mi o wiele lepiej co nie znaczy,że mam focha do konsolowej wersji :P .

Braki czasowe a do ogarnięcia BF4 i takie tam :pardon:

"Tłinsie" czekam na wspólne granie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie krótkie pytanie. Można zagrać jakieś bitwy historyczne czy tylko arcade?

Na dziś można tylko latać arcade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki są trudne ale gra zaczyna do mnie przemawiać... jedno pytanie: jak się katapultować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki są trudne ale gra zaczyna do mnie przemawiać... jedno pytanie: jak się katapultować??

 

"options" > opuść samolot

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę inne pytanie? Da się naprawić samolotu podczas lotu? Bądź co bądź daje coś lądowanie na własnym lotnisku jeżeli mamy jakieś uszkodzenia?

 

Jak coś mój nick to Sousso, z miłą chęcią pogram z wami :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas lotu to nie. Ale jak wylądujesz na swoim lotnisku to uzupełni ci sie amunicja i naprawi samolot w 100%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie sprzetu a dokladnie Joystick Saitek Cyborg F.L.Y. 9 w wersji Ps3, moje pytanko czy ktos wie czy bedzie wspierany rowniez na Ps4 glownie do WarThunder ? jesli tak to kiedy maja dodac latke itd... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wylądowaniu na swoim lotnisku pokazuje się w dolnym lewym rogu czas naprawy, jak się zatrzymasz do 0. Po nim dostajesz nowiutki samolot, ale jeśli w czasie czekania na naprawę Cię zastrzelą, albo ranią krytycznie to giniesz jak normalnie podczas lotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki są trudne ale gra zaczyna do mnie przemawiać... jedno pytanie: jak się katapultować??

 

Po zestrzeleni pokazuje się czas do katapultacji, jeśli utrzymasz w tym czasie samolot w powietrzu pilot przygotuje się do opuszczenia kokpitu i ładnie wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zmienili dziś,nowy regulamin i zabrali mi osiągnięcia, startuje od zera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu widać że wolisz fifę więc się nie dziwię że Ci się nie podoba;) Gra jest bardzo dobra tylko trzeba nauczyć się w nią grać. Po 5 min. twierdzić że gra jest słaba??? A wyszedłeś chociaż z menu?  :thumbsup:

Wie ktoś jak ustawić przyciski na myszce? Bo póki co myszka może odpowiadać  tylko sterowanie a resztę trzeba robić na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie słaba gra... po 5 minutach usunąłem...

 

Hmm.. Ale mam dla Ciebie radę po wciśnięciu bodajże :square: zaczynasz grę ;)

 

Więc jak się Tobie znudziło to proponuję w końcu odpalić grę a nie gapić się w menu :P

 

Bo sama gra mniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Wczoraj po pijaku buszowałem co nie co:P i istnieje opcja "CONVERT" czyli przekonwertowania tej srebrnej waluty (lwy ??) na złotą (orły??), a tym samym kupno PREMIUM :D

 

Gdybym teraz zrobił konwersję to mam ok. 70% wymaganej waluty do premium na 365 dni!!

 

Więc muszę systematycznie zbierać i oszczędzać i będzie premka na rok za free :D

 

A jak wiadomo PREMIUM = Większe profity :D praktycznie x2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem w misję dla pojedynczego gracza i nie jest dobrze. Góry i drzewa wyglądają tragicznie. Do tej pory grałem tylko online i byłem mile zaskoczony wykonaniem gry. Zaczynam się obawiać o rozgrywkę czołgami po obejżeniu kilku filmów na youtube. Nasza konsola nie ma chyba najmniejszych szans na zbliżenie się jakościowo do pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maro ja tam gram dla funu i mi bardziej czy mniej krzaczaste drzewo nie przeszkadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czerpię wiele radości z tej gry. Chodziło mi o to,że kiedy latamy samolotem to drzewa są najmniejszym problemem ale już grając czołgiem może naprawdę przeskadzać. Chociaż mapy czołgowe są dużo mniejsze więc nie powinienem się martwić na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gierka naprawdę daje rade  i mnóstwo zabawy ;) Nie wiem czy dobry wybór ale rozwijam niemieckie drzewko( liczę na szybkość BF-109) .

Jakie są różnice między trybami Arcade, Realistic i Simulator? 

Jest na forum jakaś eskadra ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym War Thunderze da się zrobić jakiś klan albo drużynę? Zebralibyśmy ekipę i można by było wzajemnie się połupić, ew. my vs random :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×