Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa troszkę, przynajmniej będzie czas na ogranie gier zaległych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny Faq jest dość długi do tego dochodzą nieoficjalne Q&A. Wszystko byłoby zbyt rozbudowane.

Faq jest tylko dla świeżaków, dla pozostałych 99,5% urzytkowników forum tylko by zaśmiecało

Widoczna będzie wyłącznie rozpiska, aktualne promocje, ewentualnie jakieś 2-3 podstawowe zasady reszta będzie w formie linków do kliknięcia

 

 

zdaję sobie sprawę,że FAQ są rozbudowane ale te najważniejsze info na prawdę warto byłoby dać w punktach bo trafia już coś jak się czyta setny raz to samo a ludzie nie chcą klikać po pod stronach  ;)

PS: dodaj w pierwszym poście w "(karty zdrapki i klucze z allegro nie dodają gratisa)" że karty zdrapki na PS+ bo już pytają czy mogą kupować zdrapki na pieniądze ;)

 

dałoby radę ustawić by pierwszy post był zawsze widoczny domyślnie? + opcję wyłączenia dla tych co znają ps+ ewentualnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tp przyszedł czas trochę ponarzekać.
Jak dla mnie słaby miesiąc a liczyłem, że po gamescom dostaniemy coś z grubej rury, nawet ten AC III mnie nie cieszy bo to według mnie jedna słabszych części.
Reszta tytułów to zapychacze według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, popełniłeś błąd taktyczny- należało zostawić stary temat otwarty, tam toczylibyśmy radosne dyskusje nt. tego, jakie to słabe gry daje Sony, braku polskich wersji językowych itd., a tutaj zamieszczałoby się tylko posty z konkretnymi informacjami. Ale cóż, trudno się mówi, znów za 2 tygodnie trzeba się będzie przekopywać przez tony spamu;p

 

Rozpiska Plusa na duży plus, znów dwie gry dla mnie, chyba już nigdy nie ogram tego Deus Exa, który ciągnie się za mną z rok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc na początku ACIII i Urban to byłem załamany jednak teraz nie wygląda ten miesiąc tak źle :) Trylogia Jaka bardzo na plus ! Będzie można zapoznać się z tą jakby nie było klasyką :) Raczej nie ma co liczyć tutaj na polskie napisy ? :D  Stealh również wygląda ciekawie i na pewno kiedyś się nim zajmę :-) Możesz zedytować 1 post, gdyż stealh jest na ps3. Urban to chyba tylko na vite. I tak nie byłem tym zainteresowany, ale ciekawe czy cross buy ? Raczej wątpliwe. Z tego Jaka chyba najbardziej się cieszę, dobre to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg jak i daxter thrillogy ;/ jakis miesiac temu pobralem ta trylogie na ps3 i vite za darmo jak przez godzine byl blad i pokazywalo 0zl ;/

slabiutko ;d assassin 3 mnie nie jara ,wole 4 i klimat karaibow :biggrin:

 

w pazdzierniku pewnie glowna gra bedzie nba 2013 ;d ktore rowniez udalo mi sie pobrac

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trylogii Jaka w sumie ciesze się bardziej niż z Assassina, tym bardziej, że nie załapałem się na błąd w PSS ;). Miesiąc jak najbardziej OK.

 

Tylko czekać, aż ogłoszą NBA 2k13 w PS+

4e68599f1e1ec.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dali do Plusa ACIII i Trylogię J&D, jak zobaczyłem kiedyś Urban Trial Freestyle, to też trochę chciałem w to pograć. Ciekawe jak będzie ze Stealth Inc. i tą grą na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz moje źródła potwierdziły się w 100% co zapewne kilka osób z pw może potwierdzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w styczniu co będzie? Bo w grudniu mi się plus kończy i nie wiem czy przedłużać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na info co będzie w październiku bo pod koniec września mi się kończy Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak & Daxter tylko na PS3 - Info z bloga

 

Stealth Inc - PS3 + PSV

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś co z Urbanem ?

Pytanie do suits, będzie Tum Rajda i Max Payne III w ps+ a jak tak to kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz moje źródła potwierdziły się w 100% co zapewne kilka osób z pw może potwierdzić :)

 

To ja też poproszę info na październik na pw ;)

 

A w styczniu co będzie? Bo w grudniu mi się plus kończy i nie wiem czy przedłużać.

 

Mi też w grudniu się kończy tyle że przyszłego roku hehe a jeszcze sie zastanawiam czy nie skorzystać z tej promocji co teraz jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance na Vita nie będzie w PS+, sytuacja analogiczna jak np Dishonored

 

 

 


Resistance Burning Skies is not available in quite a few regions for various reasons so it is very unlikely it will go into the IGC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, bo chciałem kupić roczną subskrypcję na PS+ z promocją na dodatkowe 90 dni. Rozumiem, że muszę dokonać płatności kartą poprzez Playstation Store, ale nie wiem czy te 90 dni automatycznie się dodadzą do rocznej subskrypcji za 195zł? I czy ta promocja działa już czy od września?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada nr 1 nigdy nie wierz w komentarze na blogu 

 

 

Resistance: Burning Skies  

Compatible with PlayStation Vita only.
 
PEGI: 16
Availability: All
File Size: 3.5GB

Z tym Jakiem obstawiam że jest cross buy mimo że piszą co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, bo chciałem kupić roczną subskrypcję na PS+ z promocją na dodatkowe 90 dni. Rozumiem, że muszę dokonać płatności kartą poprzez Playstation Store, ale nie wiem czy te 90 dni automatycznie się dodadzą do rocznej subskrypcji za 195zł? I czy ta promocja działa już czy od września?

 

Musisz kupić przez PSStore, z tego co pisali na blogu wynika, że nie ma znaczenia czy zapłacisz kartą czy doładujesz konto zdrapką i wtedy zapłacisz. Z tego co wiem, to już jest aktywna, dodają bonusowy okres z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, bo chciałem kupić roczną subskrypcję na PS+ z promocją na dodatkowe 90 dni. Rozumiem, że muszę dokonać płatności kartą poprzez Playstation Store, ale nie wiem czy te 90 dni automatycznie się dodadzą do rocznej subskrypcji za 195zł? I czy ta promocja działa już czy od września?

 

 

kartą w PSS albo kupujesz zdrapki na ZŁOTÓWKI (nie na PS+ bez pośrednio) 2x o wartości 100zł i kupujesz w PSS Ps+

 

@Pablos_83, dodaj w 1. post w nawiasie info o zdrapkach 100zł bo będą te pytania co stronę znowu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak rozwiaza fakt ze dla psv bedzie bez cross buy, znajac zycie cos schrzania i albo nie bedzie jaka na storze albo tak jak pablos pisal ze i psv dostanie

A rozpiske na pazdziernik na pw i ja chce! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to z J&D było tak, że w czasie tego błedu na PSS widoczne było tylko na Vitę. Po "zakupie" atomatycznie pokazało dostępność na PS3. No i na PSS też jest informacja, że to cross buy.

Ja też poproszę na pw rozpiskę na październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc lekko jestem zawiedziony troszkę, to ukrywali, aż do dzisiaj?

Tak swoją drogą - niektórzy to tylko wyczekują co w następnym miesiącu.... Wczoraj o wrzesień płakali, a ledwo po rozpisce na następny miesiąc, a tu już nudzą o następny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×