Skocz do zawartości
zdun

Killer is Dead

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nowa gra od w wielu kręgach mistrza przewrotnych tytułów Sudy 51 który współpracuje choćby ze znanym nam z serii silent hill Akirą Yamaoką (mistrz psychodelicznego i bardzo mrocznego brzmienia).

 

Po wspaniałym no more heroes 1 i 2 (świetne produkcj3 od tego jegomościa) dosyć dobrym shadow of the damned i dziwnie wkręcającym lollipop chainsaw nastał czas tytułu który klimatem jest zbliżony do jego najlepszego moim zdaniem dzieła (NMH 1 i 2)...

 

Gra wychodzi ostatniego dnia tego miesiąca aby znów zryć nam beret... Pojawiz si juy recenzje w sieci które mówią że mamy do czynienia z tytułem bardzo dobrym : okolice 8/9 na 10....

 

Ktoś czeka?? Bo ja bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiele osób o tym nie wie, więc warto to odnotować. Udział Sudy przy pracach nad No More Heroes 2 ograniczył się głównie do napisania scenariusza. Mózgiem projektu był Nobutaka Ichiki. Co do Shadows of the damned to początkowo w założeniach Sudy miała być o wiele ambitniejszą grą, ale na życzenie EA została okrojona pod gusta mas. Dodatkowo Suda przy pracach nad tym tytułem był jedynie reżyserem wykonawczym, a nad projektem czuwał w rzeczywistości ktoś inny (jakiś Anglik czy Amerykanin o ile pamietam). Jeśli chodzi o ,,Lollipop Chainsaw" to też było podobnie. Suda był kreatywnym reżyserem, a mózgiem projektu był niejaki James Gunn. Właściwie to ostatnim tytułem, który pochodził wprost od Sudy było No more heroses 1, a ludzie niesłusznie przyklejają takim grom jak NH2, SotD, LC metkę ,,gra Sudy". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe jakie zbierze oceny. Mimo wszystko uważam, że mamy ostatnio lekko zniżkującą tendencję...niestety. Walki z bossami w No More Heroes: Heroes Paradise były dużo lepsze niż w Shadows i Lollipop. Kupie na bank, ale jak troszkę stanieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny:

  • Eurogamer – 5/10
  • God is a Geek – 7/10
  • Game Informer – 6/10
  • Destructoid – 7/10
  • Multiplayer.it – 8/10
  • EGM – 6/10
  • GamesRadar – 3.5/5
  • Gamespot – 5/10
  • Polygon – 4.5
  • OXM – 4/10
  • Meristation (Spanish) – 8/10
  • CVG – 6/10
  • IGN – 5/10
  • Joystiq – 3.5/5

 

:sad:

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:down: Czyżby rzeczywiście po recenzjach  "Killer is Dead" ? 

Po przeczytaniu recenzji na gamespocie ja się cały czas jaram, kompletnie abstrakcyjna fabuła w której pojawiają się walki na ciemnej stronie księżyca czy tęczowe jednorożce brzmi całkiem zabawnie. Martwi mnie tylko że krytykują system walki trochę, bo to jakby nie patrzeć jedna z ważniejszych części gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W shadows of the damned też krytykowali mechanike strzelania, a mi się grało świetnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3 city jeszcze nigdzie nie ma.... Ale juz zamówiłem i w okolicach środy odbiór - zobaczymy z czym to się je ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest choć jedna premiera któej ty nie zamówiłeś i nie kupujesz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - gta5 (póki co nie mam zamiaru) ;) a i parę innych by się znalazło - nie ruszyłem "nowego gowa" np :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszej premiery w tym roku nie chwyci, ale na gowna typu The Bureau: Xcom to by sie rzucal, ah Zdun, you're a hipster, one of a kind :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo od zarania dziejów gta = 100% nudy dla mnie (a wszystko zaczęło się już od gta3)... Cóż od zawsze cenię sobię bardziej wykręcone pomysły (jak killer is dead) aniżeli kolejny raz bieganie po mieście w poszukiwaniu 1000000000 dodatkowych "mega nyga walę z bazooki w babcię patrz jaki jestem fajny" gangsterskich questów... Nie czuję tego ;)

 

Kiedyś długo przy % rozmawiałem z kumplem który kochał gta4... Oczywiscie podawałem swoje argumenty a on swoje... W pewnym momencie walnął mi litanię wręcz jaka tam jest swoboda działania... Po czym ja łyknąłem kolejną setkę i bardzo szybko mu odpowiedziałem "po co mi to wszystko jak jest to nudne i na mnie nie działa" ..... tak jest z gta, jak ktoś mi powie że można sobie dziary robić - odpowiem mu: wolę sam iśc do studia i sobie zrobić albo że "można rozjeżdżać przechodnów bez celu" (na co ja: tak jest to bez sensu i bez celu ) itp. itd... Do serii mam tak wrogi stosunek od zarania dziejów i coś nie potrafię się przekonać a naprawdę dawałem jej szansę... 

 

Cóż "gust is gust" ;)

 

Wracając do killer is dead - ogladając gameplay widzę w tym nmh 2 :biggrin: Ogladając story trailery widzę naprawdę wykręcony pozytywnie tytuł... recenzje mówią o grze srednio dobrej wiec sam nie wiem... Goddamnit a tak się napalałem   :P

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale ty zdun nie możesz się zastanawiać nad kupnem tej gry. Trzeba brać ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić, sie oczywiście sprawdzi ale nie podchodzę juz z takim entuzjazmem jak od zapowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakupiłem grę i właśnie pobieram , zobaczy się czy było warto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i mogę powiedzieć że gra jak dla mnie jest dobra , trochę przypomina mi Shadow of the Damned ale raczej nie warta ceny jaką teraz trzeba zapłacić . Gra pewnie bardziej zbliżona jest do NMH.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobało ci się Shadow of the Damned i Lollipop Chainsaw to ta gra na pewno ci się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×