Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś chce teraz trochę przyboostowac, zanim w przyszlym tygodniu będzie patch który to moze naprawić?

 

szukam tez osoby do robienia szybkich nagrod w tygodniu (silowanie na reke, strzelnica, kill streak, i kilka innych),

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak zdeponowac pieniadze do banku? Jak wyglada ta ikonka bankomatu na mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak zdeponowac pieniadze do banku? Jak wyglada ta ikonka bankomatu na mapie?

O boziu....

mis.jpg

Zamiast szukać bankomatu, zrób to z poziomu komórki w dowolnej chwili. A jak bardzo chcesz bankomat z jakiegoś dziwnego powodu, wejdź w menu postaci (SELECT) i jako szybki waypoint ustaw sobie bankomat, z automatu pokaże Ci najbliższy, jak wół na samej górze menu jest, jak wół gra wali co chwila wiadomościami w rogu i na ekranach ładowania. Serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą kasą od Rockstara ?

Kasa jest opóźniona, dopóki Rockstar nie upewni się, że problemy ze znikającym postępem zostały w całości wyeliminowane. Czytaj - pewnie jak będzie następna łatka. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo. Osobiście przypuszczam, że gracze sami to opóźniają, wynajdując kolejne debilne exploity, które R* pewnie będzie chciał załatać jak najszybciej, żeby włączyć w końcu te ich ukochane paczki z $$$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział info:
 

Currently, we expect the next title update (1.05) addressing player progress loss issues to be available sometime early next week. Following that, we hope to deliver everyone’s GTA$ Stimulus Package before the end of next week. A big thank you to GTA Online players worldwide for your continued patience and understanding and we will continue to keep you all updated.


Także sporo ciekawych rzeczy powinno się zadziać w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tego samochodu ale nigdzie nie mogę go znaleźć - Unmarked CVPI Cruiser

0_0.jpg


Gdzie go znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie :)

Ale bym spytał autora fotki, czy pożyczy go skopiować :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet nie znam autora fotki, a jak kopiować to nawet nie wiem czym umiał bym

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też ciekawi jak się kopiuje?

ja mam auto które chcesz Ty. Wiec robimy razem misję, na koniec misji Ty musisz siedzieć w moim aucie, misja się kończy ja mam swoje, a Ty sklonowanym jedziesz na tuning aby go "zachipować" jako swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto które chcesz Ty. Wiec robimy razem misję, na koniec misji Ty musisz siedzieć w moim aucie, misja się kończy ja mam swoje, a Ty sklonowanym jedziesz na tuning aby go "zachipować" jako swoje

 

O tym to nie wiedziałem ;D

 

W takim razie ma ktoś do skopiowania Addera i mi go użyczy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle. 

Im wyższa ranga, tym fajniejsze i trudniejszy misje. 

Mi się jeszcze nie znudziło a gramy z bratem praktycznie codziennie

Właśnie wczoraj też nam z przypadku sklonowało moją furę i nie wiedzieliśmy o co chodzi. 

To jest legalny sposób czy jakiś bug? 

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest pacz, który nie usuwa glitchy :).

Do klonowania, trzeba jeszcze zrobić glitcha z zapisywaniem w garażu..

Aa, i kieszonkowego też jeszcze nie ma, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam jakiejś ekipy do gta V żeby dołaczyć mój nick psn: hilu1111. Singla ukończyłem w 100% brakuje mi tylko trophy za loty pod mostem i na żyletkę oraz skoki kaskaderskie z tego zrobiłem ponad połowę aby wskoczyło 100% gry. W Online mam aktualnie range 9 zbliżam się do 10 :) jak coś to pisać na psn. Chętnie dołącze aby powbijać trophy oraz aby zdobywać kasę, zabijać, kraść, mordować , gwałcić oj chyba się zagalopowałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie dołączyć do mojej ekipy zapraszam na social club

Nick: Arboos

Crew: Potentaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na social clubie nie da się zamieszczać nic na tablicy, pisać komentarzy, tylko ja mam taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wywaliło mnie chyba na inny serwer z jakąś głupią czapką  na głowie za jazdę czołgiem.Jak długo się tam urzęduje???Bo jeżeli na stałe to sobie daruje dalsze granie w gta.

Edytowane przez ognista sucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wywaliło mnie chyba na inny serwer z jakąś głupią czapką  na głowie za jazdę czołgiem.Jak długo się tam urzęduje???Bo jeżeli na stałe to sobie daruje dalsze granie w gta.

za pierwszym razem na 2 dni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy patch wyszedł dziś czy już wczoraj, ale.. żadnej kasy nie otrzymałem. A z tego co czytałem to mieli dostać ją wszyscy, czy to jeszcze nie to, co ma nastąpić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś ciekawe auta do sklonowania? posiadam rzadkiego Karin'a Rebla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×